امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(06-22-2016, 10:29 PM)ERFAN RP نوشته است:
(06-22-2016, 09:50 PM)mahdi boss نوشته است: دوستان من ک میخام اکانت یارو رو رو مال خودم دی اکتیو کنم متاسفانه رمزشو عوض کرده و من وقتی میرم اکانتش  وقتی میخام ساین این کنم ک بعدش برم دی اکتیو رمز و .. ندارم (عوض کرده) حالا چیکار کنم؟

یک راه کلا هستش، اونم خودم زیاد پیشنهاد نمیکنم:
اول از همه با انجام دادن این روش دستگاه شما میشه عین دستگاه نو! یعنی همه چی پاک خواهد شد. پس بهتره از سیوهاتون بک‌آپ بگیرید. برای این کار به application save data برید و از طریق usb، بک‌آپ بگیرید.
حالا وارد ستینگ بشید، گزینه‌های آخر Initialization نوشته، گزینه full  رو بزنید و صبر کنید(شاید چند ساعت هم طول بکشه، بسته به مقدار اطلاعاتی که در کنسول دارید طول میکشه).
بعد اونوقت دیگه اون اکانت روی اکانت من اکتیو نیست؟ و دی اکتیو شده؟
پاسخ
(06-22-2016, 10:53 PM)mahdi boss نوشته است:
(06-22-2016, 10:29 PM)ERFAN RP نوشته است:
(06-22-2016, 09:50 PM)mahdi boss نوشته است: دوستان من ک میخام اکانت یارو رو رو مال خودم دی اکتیو کنم متاسفانه رمزشو عوض کرده و من وقتی میرم اکانتش  وقتی میخام ساین این کنم ک بعدش برم دی اکتیو رمز و .. ندارم (عوض کرده) حالا چیکار کنم؟

یک راه کلا هستش، اونم خودم زیاد پیشنهاد نمیکنم:
اول از همه با انجام دادن این روش دستگاه شما میشه عین دستگاه نو! یعنی همه چی پاک خواهد شد. پس بهتره از سیوهاتون بک‌آپ بگیرید. برای این کار به application save data برید و از طریق usb، بک‌آپ بگیرید.
حالا وارد ستینگ بشید، گزینه‌های آخر Initialization نوشته، گزینه full  رو بزنید و صبر کنید(شاید چند ساعت هم طول بکشه، بسته به مقدار اطلاعاتی که در کنسول دارید طول میکشه).
بعد اونوقت دیگه اون اکانت روی اکانت من اکتیو نیست؟ و دی اکتیو شده؟

با این کار کلا اکانت از کنسول شما پاک میشه(عملا همه چی پاک میشه!) این رو هم بگم حتی اگر شما اون اکانت رو دی اکتیو نکنی، اگر طرف مقابل بفهمه میتونه بعد 6 ماه بعد از اکتیو شدن اون اکانت روی کنسول شما اکانت خودش رو بازیابی بکنه و روی کنسول خودش اکتیو کنه
That was just a dream

پاسخ
دوستان یک ویدیو تو یوتیوب دیده دوست من یک مشت سایت هست میری روشون رو یک چیزی کلیک میکنی و کد پلاس میدن 
هم یک ماهه هم سه ماه هم یک سال اینا چجوری یک توضیح اگه میشه بدید
پاسخ
(06-24-2016, 03:08 PM)mahdi boss نوشته است: دوستان یک ویدیو تو یوتیوب دیده دوست من یک مشت سایت هست میری روشون رو یک چیزی کلیک میکنی و کد پلاس میدن 
هم یک ماهه هم سه ماه هم یک سال اینا چجوری یک توضیح اگه میشه بدید
اکثر اینا فیک و تقلبیه به این چیزا اعتماد نکنید.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
سلام یکی از دوستان بنده بازی های فیزیکی میگیره میخواستم بدونم میشه برام شر کنه یا نه لطفاً خواهشاً تو پیام خصوصی جواب بدید چون معلوم نیست دوباره کی بیام انجمن
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
(06-24-2016, 08:50 PM)JUST PLAY STATION نوشته است: سلام یکی از دوستان بنده بازی های فیزیکی میگیره میخواستم بدونم میشه برام شر کنه یا نه لطفاً خواهشاً تو پیام خصوصی جواب بدید چون معلوم نیست دوباره کی بیام انجمن

سلام دیسک رو نمیشه شیر کرد اما میشه دیسک رو بهتون بده و شما هم استفاده کنید اما برای اجرای بازی به دیسک نیازمند میشید.
پیام خصوصی هم الان میفرستم
پاسخ
سلام مجدد بعضی ها تو فروش سی دی میگن که کد استفاده نشده یعنی چی؟

پاسخ
(06-25-2016, 11:45 AM)JUST PLAY STATION نوشته است: ُلام مجدد بعضی ها تو فروش سی دی میگن که کد استفاده نشده یعنی چی؟

بعضی بازیها داخل کیس بازی یک کد وجود داره که معمولا حاوی یکسری محتویات اضافی هستند. مثلا توی batman arkham knight سه تا کد وجود داره که یکیش برای لباسهای مخصوص داخل بازی هستش و دوتای دیگه هم مرحال اضافه هستند.
That was just a dream

پاسخ
مرسی داداش الان یه PES 2016 خریدیم کد داره اونو چی کار کنم
بعد این کدها نباید پوشش داشته باشه چون همین جوری کد معلومه مثل شارژ ایرانسل نباید پوشش داشته باشه؟
الان نمیتونم آنلاین PES 2016 رو بازی کنم چون اپدیت 4 گیگی داره چیکار میتونم بکنم خیلی سخت دانلود میشه توش 80 مگ رو تو دو ساعت طول میده
الان راهی است که بشه این 4 گیگ رو آسون رد کرد
بازی ها به طور معمول آپدیتشون چند مگه یا گیگه

پاسخ
(06-25-2016, 11:58 AM)JUST PLAY STATION نوشته است: مرسی داداش الان یه PES 2016 خریدیم کد داره اونو چی کار کنم
بعد این کدها نباید پوشش داشته باشه چون همین جوری کد معلومه مثل شارژ ایرانسل نباید پوشش داشته باشه؟
الان نمیتونم آنلاین PES 2016 رو بازی کنم چون اپدیت 4 گیگی داره چیکار میتونم بکنم خیلی سخت دانلود میشه توش 80 مگ رو تو دو ساعت طول میده
الان راهی است که بشه این 4 گیگ رو آسون رد کرد
بازی ها به طور معمول آپدیتشون چند مگه یا گیگه

بعضی بازیها پوشش داره، بعضی ها نه(بیشترشون نداره).
اگر بخواهید مصرف کنید کد رو، باید وارد store بشید، جزو گزینه‌های آخر reedem code رو پیدا کنید و کد داخل برگه رو بزنید. فقط باید بدونید که برای استفاده از کد باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه
این آموزش رو بخونید تا بتونید با pc دانلود بکنید
بستگی به بازیها داره، نمیشه تعیین کرد هرکدوم چندگیگ داره، ولی بیشتر بازیهای آنلاین بالای 4 گیگ حجم آپدیت داره، و بازیهای سینگل پلیر معمولا پایین 4 گیگ(به غیر از ویچر3)
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,114 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,228 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان