امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با اعضای تحریریه
با وجود حرکت ناشایستی که در پاک کردن کامنت های بنده یا در اصطلاح شما، دوستان من انجام دادین باعث عصبانیت بنده شدین! چطور انتظار داشتین با ملایمت با شما برخورد کنم تو سایت؟ اول اینکه چرا کامنت انتقادی دوستان پاک کردین؟! آیا اون کامنت ها با عصبانیت گفته شده بودند؟! حالا این قبول من بعد از اون کاری که کردین با عصبانیت برخورد کردم، ولی قبلش چی؟ متاسفانه خصلت بد شما خودخواهی بوده که جدا از سایت ، قبلا با حضورتون در انجمن مشاهده کردیم! همیشه خودتون رو خیلی دست بالا میگرفتید و جوری با دیگر افراد برخورد میکردید که انجمن سهم پدرتان هست! تعداد مخالفین شما خیلی زیادن و من شاید ذره ای حرفای اونا رو زده باشم!.. اولا که با این گذشته بد شما انتظار نداشته باشید که همه با شما ساز موافقت سر بدن! حالا هم که انتقادی از لحاظ محتوا با شما در میان گذاشته شده بود رو اینگونه تو سایت با پاک کردن نظرات دوستان جواب دادید! پس انتظار نداشته باشید که بازخورد های خوبی نسبت به حرکاتتون داده بشه! سعی کنید رفتار و جنبتون رو اصلاح کنید که خیلی ها دل خوشی ازش ندارن!
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
شما انشالله هر موقع که نحوه صحیح صجبت کردن رو یاد گرفاتید و فهمیدید که مقاله نوشتن به سن و سال نیست اونوقت تازه می رسید به جایی که بشه صحبت کرد. شما الان خودتون هم متوجه نیستید که انتقادتون چیه!!!   و نمیدونید که دقیقا چی دارید میگید.
به هر حال امثال شما همیشه بودن و هستن و خواهند بود. هر کس که میاد و میره بالاخره بعضی ها چیزهایی رو از دست میدن و برخی منافعشون به خطر میافته و برخی هم که از جاهای دیگه شارژ میشن سرو کله شون پیدا میشه. مهم اکثریت هستن و نه شما. اگر جوری بود که می دونستم خیرخواهید هیچ حرفی نبودها. اون موقع می نشستیم حرف می زدیم. ولی کل قصد و غرضتون از حرف زدنتون اشکاره. به هر شکل شما میتونید اعصلا انتقادتون رو ببرید به سازمان ملل و اینقدر انتقاد کنید که خسته بشید. برای من مهم اکثریت هستن اونم در سایت که خدا رو شکر شرایط خوبه. بالاخره همیشه بین 100 تا 200 تا نظر مثبت 3 تا منفی هم پیدا میشه. به انتقادات سازنده تون مشغول باشید!!
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
متاسفانه تو سایت فقط دو نفر هستند که مقالاتشون سطح کیفی لازم را داره:
1.جناب اقابابایی
2.یونس بهرامی

بقیه دوستان چیز دندون گیری تو مقالاتشون ارائه نمیدن.
قبل از اینکه شروع کنید به گفتن اینکه من از نقد چیزی سرم نمیشه،خدمت دوستان بگم که بعد از خوندن قریب به 500 نقد،پیش نمایش و... از بهترین نویسنده های ایران(یاشار ذوالفقاریان،طه رسولی،کسری کریمی طار و......................................) و نوشتن یه چند تا مقاله ،فکر کنم سرم بشه که نقد و مقاله خوب و بد چه فرقی دارند.
متاسفانه اکثر مقاله هایی که میره روی سایت چیزی بیش از بازیافت اطلاعات نیست.اطلاعاتی که طرفدار های هر بازی، به لطف بخش خبر عالی سایت از برند.
سخن را دراز نمی کنم.تو یه جمله:اکثر مقالات سایت نه از لحاظ کمی و نه کیفی سطح مطلوبی ندارند.من نقد و پیش نمایش میخونم که اطلاعت جدید بدست بیارم.نه اون چیزی که میدونم را دوباره بخونم.

و یه انتقاد هم از جناب اقابابایی دارم:شما چند وقت پیش مقاله ای  فرستادید روی سایت با عنوان هاردکوری بفرما داخل.و توی اون مقاله سخت ترین بازی های تاریخ را (طبق چیزی که نوشته شده)، معرفی کردید.رتبه یک هم دادید به دیمن سولز.این مقاله واقعا مشکل داره.توهیچ جای این مقاله حتی یه عنوان  crpg دیده نمیشه.درحالی که تعدادی از سخت ترین بازی ها تو این دسته هستند.عناوینی مثل دروازه بالدور،فالاوت های 1 و 2 و گل سر سبدشون icewind dale  که بازی هست که به راحتی میشه گفت سخت ترین بازی تاریخه و سختی سری سولز دربرابرش مثل یه شوخی میمونه.(این حرف من نیست.حرف همه کسایی هست که بازیش کردند.به طور کلی crpg  ها سخت اند ولی این یکی دو لول از بقیه بالاتره و crpg باز های حرفه ای هم(کسایی که دارک سولز 1 را روی ng+ هفتم بدون ارتقا میرن) از انجامش ابا دارند ).
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
(07-23-2016, 05:20 AM)ABYSS نوشته است: متاسفانه تو سایت فقط دو نفر هستند که مقالاتشون سطح کیفی لازم را داره:
1.جناب اقابابایی
2.یونس بهرامی

قبل از اینکه شروع کنید به گفتن اینکه من از نقد چیزی سرم نمیشه،خدمت دوستان بگم که بعد از خوندن قریب به 500 نقد،پیش نمایش و... از بهترین نویسنده های ایران(یاشار ذوالفقاریان،طه رسولی،کسری کریمی طار و......................................) و نوشتن یه چند تا مقاله ،فکر کنم سرم بشه که نقد و مقاله خوب و بد چه فرقی دارند.
متاسفانه اکثر مقاله هایی که میره روی سایت چیزی بیش از بازیافت اطلاعات نیست.اطلاعاتی که طرفدار های هر بازی، به لطف بخش خبر عالی سایت از برند.
سخن را دراز نمی کنم.تو یه جمله:اکثر مقالات سایت نه از لحاظ کمی و نه کیفی سطح مطلوبی ندارند.من نقد و پیش نمایش میخونم که اطلاعت جدید بدست بیارم.نه اون چیزی که میدونم را دوباره بخونم.

و یه انتقاد هم از جناب اقابابایی دارم:شما چند وقت پیش مقاله ای  فرستادید روی سایت با عنوان هاردکوری بفرما داخل.و توی اون مقاله سخت ترین بازی های تاریخ را (طبق چیزی که نوشته شده)، معرفی کردید.رتبه یک هم دادید به دیمن سولز.این مقاله واقعا مشکل داره.توهیچ جای این مقاله حتی یه عنوان  crpg دیده نمیشه.درحالی که تعدادی از سخت ترین بازی ها تو این دسته هستند.عناوینی مثل دروازه بالدور،فالاوت های 1 و 2 و گل سر سبدشون icewind dale  که بازی هست که به راحتی میشه گفت سخت ترین بازی تاریخه و سختی سری سولز دربرابرش مثل یه شوخی میمونه.(این حرف من نیست.حرف همه کسایی هست که بازیش کردند.به طور کلی crpg  ها سخت اند ولی این یکی دو لول از بقیه بالاتره و crpg باز های حرفه ای هم(کسایی که دارک سولز 1 را روی ng+ هفتم بدون ارتقا میرن) از انجامش ابا دارند ).

نظرتون قطعا محترم و عزیزه با این که اصلا و ابدا قبول ندارم که اینطور باشه. 
تقصیر ئنویسنده نیست که شما همه اطلاعات فلان بازی رو دارید. اون که نمیتونه از خودش اطلاعات جدید در بیاره خدمت شما ارائه بده. اون هم اطلعاتی که از بازی در همه جای دنیا وجود داره رو میگه. حالا شما خیلی در مورد فلان بازی اطلاعات دارید نمیشه به کل نسبت داد. مقاله نویس که اطلاعتش رو از غیب نمیاره8. از ه8مون جایی میاره که شما اوردین. فقط اون کارش رو بلده که اون اطلاعات رو در قالب جملاتی صحیح و به صورتی که خسته کننده نباشه به کاربرا انتتقال بده. شما میتونید بگید که فلان مقالات سطح کیفی مطلوب ندارند اما قطعا این طور نیست از نظر بنده و البته همیشه نظرات یکی نیست.
در مورد مقاله من هم بهتره به چند خط بالایی نگاه بندازید. توی یه موضوع نظر ما دو نفر با هم فرق میکرد. درسته؟ مقالات 10 برتر و انیج-ور مقالات جانبی نظر نویسنده  هستن و بر اساس تجربیاتی که داره این مقالات رو مینویسه و البته معمولا در اول مقاله میگه که این نظر شخصی من هست و ممکنه شما نظر دیگه ای داسته باشید. پس لطفا شما که به قول خودتون این قدر تجربه دارید و مقاله خوندید همچین حرفی رو در قالب انتقاد مطرح نکنید و از جانب بقیه هم نظری ندید. مطمئن باشید که شما هم مقاله سخت ترین ها رو بنویسید 100 نفر مثل خود من میگم خیر اینا سخت ترین نیستن و فلان بازی ها سخت ترینن چون تجربیات و نظرات فرق دارن. 
به هر شکل وقتی صحبتی اینطوری مودبانه و محترمانه مطرح میشه وظیفه من به عنوان سردبیر تحریریه این هست که چون شما زحمت کشیدید و نظر گذاشتید پاسخ بدم. حالا ممکنه این پاسخ قانع کننده باشه براتون و شاید هم نه که در این مورد من نمیتونم کار دیگه ای بکنم. اما این که به فکر مقالات هستید و مهم تر این که بلدید چطوری انتقاد کنید جایب خوشحالی داره و ممنونم ازتون. امیدوارم در اینده جوری باشه که رضایت شما هم جلب بشه.
پاسخ
(07-23-2016, 05:51 AM)saeed aghababaee نوشته است:
(07-23-2016, 05:20 AM)ABYSS نوشته است: متاسفانه تو سایت فقط دو نفر هستند که مقالاتشون سطح کیفی لازم را داره:
1.جناب اقابابایی
2.یونس بهرامی

تقصیر ئنویسنده نیست که شما همه اطلاعات فلان بازی رو دارید. اون که نمیتونه از خودش اطلاعات جدید در بیاره خدمت شما ارائه بده. اون هم اطلعاتی که از بازی در همه جای دنیا وجود داره رو میگه. حالا شما خیلی در مورد فلان بازی اطلاعات دارید نمیشه به کل نسبت داد. مقاله نویس که اطلاعتش رو از غیب نمیاره8. از ه8مون جایی میاره که شما اوردین. فقط اون کارش رو بلده که اون اطلاعات رو در قالب جملاتی صحیح و به صورتی که خسته کننده نباشه به کاربرا انتتقال بده. شما میتونید بگید که فلان مقالات سطح کیفی مطلوب ندارند اما قطعا این طور نیست از نظر بنده و البته همیشه نظرات یکی نیست.
در مورد مقاله من هم بهتره به چند خط بالایی نگاه بندازید. توی یه موضوع نظر ما دو نفر با هم فرق میکرد. درسته؟ مقالات 10 برتر و انیج-ور مقالات جانبی نظر نویسنده  هستن و بر اساس تجربیاتی که داره این مقالات رو مینویسه و البته معمولا در اول مقاله میگه که این نظر شخصی من هست و ممکنه شما نظر دیگه ای داسته باشید. پس لطفا شما که به قول خودتون این قدر تجربه دارید و مقاله خوندید همچین حرفی رو در قالب انتقاد مطرح نکنید و از جانب بقیه هم نظری ندید. مطمئن باشید که شما هم مقاله سخت ترین ها رو بنویسید 100 نفر مثل خود من میگم خیر اینا سخت ترین نیستن و فلان بازی ها سخت ترینن چون تجربیات و نظرات فرق دارن. 
به هر شکل وقتی صحبتی اینطوری مودبانه و محترمانه مطرح میشه وظیفه من به عنوان سردبیر تحریریه این هست که چون شما زحمت کشیدید و نظر گذاشتید پاسخ بدم. حالا ممکنه این پاسخ قانع کننده باشه براتون و شاید هم نه که در این مورد من نمیتونم کار دیگه ای بکنم. اما این که به فکر مقالات هستید و مهم تر این که بلدید چطوری انتقاد کنید جایب خوشحالی داره و ممنونم ازتون. امیدوارم در اینده جوری باشه که رضایت شما هم جلب بشه.

درمورد بخش دوم چیزی که فرمودید را قبول دارم.(خودم هم از اول میدونستم ایراد گرفتن از این موضوع چندان درست نیست.البته بازم میگم از ندیدن icewind dale یا یه crpg دیگه تو متن تعجب کردم.)
بگذریم S0 (2)

درمورد مقاله ها هم مسلما انتظار نمیره که نویسنده ها از خودشون مطلبی دربیارن و خواهی نخواهی باید از اطلاعات موجود استفاده کنند اما نویسنده میتونه با نثر خوب،دادن اطلاعات از نسخه های قبلی سری،trivia های جالب و... کیفیت متن را ببره بالا.چیزی که تو مقالات اکثر نویسنده هایسایت دیده نمیشه.انتظار میره کسی که مقاله مینویسه،حتی اگه خودش نمیدونه،یه سرچی هم درباره نسخه های قبلی بزنه برای پیدا کردن اطلاعات جالب که از قضا کم هم نیست و برای مثال تو ویکی هر بازی اطلاعات کاملی هست.برای مثال کسی که پیش نمایش ff7 remake را مینویسه،میتونه به مسائل جالبی مثل رکورد هزینه ساخت نسخه قبلی تو زمان خودش اشاره کنه.

علی ای حال ممنون که پاسخگو بودید.سایت داره روز های خوبی را تجربه می کنه و امیدوارم بهتر هم بشه.

اگه ممکنه یه بخش هم بگذارید برای بازی های رترو یا سبک ها و بازی ها و سبک هایی که زمانی شاهکار بودند اما الان فراموش شدند.

بازم ممنون.
پاسخ
(07-23-2016, 11:16 AM)ABYSS نوشته است: درمورد بخش دوم چیزی که فرمودید را قبول دارم.(خودم هم از اول میدونستم ایراد گرفتن از این موضوع چندان درست نیست.البته بازم میگم از ندیدن icewind dale یا یه crpg دیگه تو متن تعجب کردم.)
بگذریم S0 (2)

درمورد مقاله ها هم مسلما انتظار نمیره که نویسنده ها از خودشون مطلبی دربیارن و خواهی نخواهی باید از اطلاعات موجود استفاده کنند اما نویسنده میتونه با نثر خوب،دادن اطلاعات از نسخه های قبلی سری،trivia های جالب و... کیفیت متن را ببره بالا.چیزی که تو مقالات اکثر نویسنده هایسایت دیده نمیشه.انتظار میره کسی که مقاله مینویسه،حتی اگه خودش نمیدونه،یه سرچی هم درباره نسخه های قبلی بزنه برای پیدا کردن اطلاعات جالب که از قضا کم هم نیست و برای مثال تو ویکی هر بازی اطلاعات کاملی هست.برای مثال کسی که پیش نمایش ff7 remake را مینویسه،میتونه به مسائل جالبی مثل رکورد هزینه ساخت نسخه قبلی تو زمان خودش اشاره کنه.

علی ای حال ممنون که پاسخگو بودید.سایت داره روز های خوبی را تجربه می کنه و امیدوارم بهتر هم بشه.

اگه ممکنه یه بخش هم بگذارید برای بازی های رترو یا سبک ها و بازی ها و سبک هایی که زمانی شاهکار بودند اما الان فراموش شدند.

بازم ممنون.

سلام.

این تیکه که بولد کردم یه بیس و پایه کلی برای نوشتن مقالات به حساب نمیاد. یعنی یه چیز اختیاریه که نوشتنش چندان فرقی نمی‌کنه و برای بالا بردن کیفیت مقاله کمک حال نیست. به نظر من این مرور نسخه‌های قبلی هرچند که کار خنثی و بدون ثمری هست ولی بازم اضافه گویی به حساب میاد. خواننده انتظار اطلاعات داره نه تاریخچه و حاشیه‌های سری.

با این حال من به شخصه خوشحالم که مقاله‌های سایت رو می‌خونید و انتقاد به‌جا می‌کنید.  S0 (74)
پاسخ
(07-23-2016, 01:52 PM)Tyrion نوشته است:
(07-23-2016, 11:16 AM)ABYSS نوشته است: درمورد بخش دوم چیزی که فرمودید را قبول دارم.(خودم هم از اول میدونستم ایراد گرفتن از این موضوع چندان درست نیست.البته بازم میگم از ندیدن icewind dale یا یه crpg دیگه تو متن تعجب کردم.)
بگذریم S0 (2)

بازم ممنون.

سلام.

این تیکه که بولد کردم یه بیس و پایه کلی برای نوشتن مقالات به حساب نمیاد. یعنی یه چیز اختیاریه که نوشتنش چندان فرقی نمی‌کنه و برای بالا بردن کیفیت مقاله کمک حال نیست. به نظر من این مرور نسخه‌های قبلی هرچند که کار خنثی و بدون ثمری هست ولی بازم اضافه گویی به حساب میاد. خواننده انتظار اطلاعات داره نه تاریخچه و حاشیه‌های سری.

با این حال من به شخصه خوشحالم که مقاله‌های سایت رو می‌خونید و انتقاد به‌جا می‌کنید.  S0 (74)
علیک سلام.اون فی المثل بود.مقاله باید چیزی فراتر از اطلاعاتی که خواننده داره بهش بده.برای مثال:
توی پیش نمایشی که یونس از بازی دووم برای بازینما نوشت،اطلاعات خوبی از بیلد اولیه و روند ساخت بازی داد.من خودم میدونستم که بیلد اولیه اون بازی خوب نبوده و... ولی چیزی که یونس نوشته بود به اطلاعات من اضافه کرد.و واقعا پچرا که نه؟اطلاعاتی که تو یه مقاله داده میشه را میشه تو بحث ها ازش استفتده کرد و در کل دایره اطلاعاتی افراد را میبره بالا.الزامی نیست اما تفاوت یه نقد متوسط که صرفا کلاسه بندی اطلاعات موجوده را با یه نقد خوب که چیزی به اطلاعات افراد اضافه می کنه ،مشخص می کنه.

راستی.خواهشا اگه jrpg باز ندارید برای فاینال فانتزی 15 پیش نمایش ننویسید.به شخصه حاضرم بنویسم.ویرایشش را هم میدم یکی از اعضای تحریریه که میدونم قبول می کنه.مقدمه را هم که دادم جناب اقا بابایی.فقط هنوز جواب نگرفتم S0 (23)
پاسخ
(07-23-2016, 02:19 PM)ABYSS نوشته است:
(07-23-2016, 01:52 PM)Tyrion نوشته است:
بگذریم S0 (2)

بازم ممنون.

سلام.

علیک سلام.اون فی المثل بود.مقاله باید چیزی فراتر از اطلاعاتی که خواننده داره بهش بده.برای مثال:
توی پیش نمایشی که یونس از بازی دووم برای بازینما نوشت،اطلاعات خوبی از بیلد اولیه و روند ساخت بازی داد.من خودم میدونستم که بیلد اولیه اون بازی خوب نبوده و... ولی چیزی که یونس نوشته بود به اطلاعات من اضافه کرد.و واقعا پچرا که نه؟اطلاعاتی که تو یه مقاله داده میشه را میشه تو بحث ها ازش استفتده کرد و در کل دایره اطلاعاتی افراد را میبره بالا.الزامی نیست اما تفاوت یه نقد متوسط که صرفا کلاسه بندی اطلاعات موجوده را با یه نقد خوب که چیزی به اطلاعات افراد اضافه می کنه ،مشخص می کنه.

راستی.خواهشا اگه jrpg باز ندارید برای فاینال فانتزی 15 پیش نمایش ننویسید.به شخصه حاضرم بنویسم.ویرایشش را هم میدم یکی از اعضای تحریریه که میدونم قبول می کنه.مقدمه را هم که دادم جناب اقا بابایی.فقط هنوز جواب نگرفتم S0 (23)

سلام.
پیش از هر چیز تشکر می کنم بابت انتقاد خوبتون دوست عزیز.
ببینید در یه مقاله دادن اطلاعات اضافی دادن درست نیست. منتقد چیزی رو که در بازی تجربه کرده و دیده به تحریر در میاره. شاید شما هم همونو دیده باشین شاید ندیده باشین. ممکنه بعضی از عناوین در بعضی جاها مثل نوشته‌ها و غیره اطلاعاتی داده باشن که بازم در صورتی که نویسنده بخواد میتونه اونا رو برسونه اونم به شرطی که ربطی به مقاله داشته باشه و به اون کمک کنه. بیان یه چیز جانبی، نیاز نیست و درست هم نیست. در پیش نمایش هم نویسنده چیزی رو که در تریلرها، عکس ها، اطلاعات، اخبار و آرت ورک ها دیده بیان میکنه و به رشته تحریر درمیاره. حالا خوندن اون و اضافه شدن به اطلاعات مخاطب، در چند حالت رخ میده؛ یکی این که مخاطب اون اطلاعات رو نداشته باشه و بررسی شون نکرده باشه یکی این که توجه نکرده باشه و یکی این که کلاً بازی رو دنبال نکرده باشه. اگر غیر از این شرایط باشه و خواننده با دقت تمام کل مسائل بازی رو بررسی کرده باشه خوندن یه پیش نمایش به اطلاعاتش اضافه نمی کنه. خوندن یه پیش نمایش توصیف بازی، اطلاعات و ... در قالب نظرات و قلم نویسنده هست و بیشتر از این لازم نیست. اولین نگاه هم به همین صورته.
JRPG باز هم بنده هستم و پیش نمایش عنوان فاینال فانتزی رو هم در برنامه هام دارم. گرچه امیدوارم انتظارتون از پیدا کردن اطلاعات جدید در مقالات رو یه خورده پایین بیارید. البته قابل ذکره در بعضی مقالات اطلاعات جدید در حالی به دست میاد که فرضاً در پیش نمایش یه بازی نویسنده یه نسخه بازی دمو باشه یا نسخه وِیژه و ... رو بازی کرده باشه و اطلاعات اون رو به اشتراک بزاره.
بازم ممنون از انتقاد خوبتون.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(07-23-2016, 11:16 AM)ABYSS نوشته است:
(07-23-2016, 05:51 AM)saeed aghababaee نوشته است:
1.جناب اقابابایی
2.یونس بهرامی

درمورد بخش دوم چیزی که فرمودید را قبول دارم.(خودم هم از اول میدونستم ایراد گرفتن از این موضوع چندان درست نیست.البته بازم میگم از ندیدن icewind dale یا یه crpg دیگه تو متن تعجب کردم.)
بگذریم S0 (2)

بازم ممنون.

درود بر شما. گفتنی ها رو بچه ها گفتن اکثرا و می بینید که وقتی انتقادی به جا و درست و دور از دشمنی مطرح میشه چه من چه تیم تحریریه با این که ازشون انتقاد هم کردید به بهترین شکل پاسختون رو میدن و اگر کم و کاستی از سوی ما باشه قطعا در صدد رفعش بر میایم. 
خیلی ممنون از شما. قطعا با وجود کسانی که سایت و مقالات براشون مهمه و حرف حساب می زنن مثل شما سایت روزهای خوب و بهتری رو هم پشت سر خواهد گذاشت. هر مورد و انتقاد به جایی که باشه و شما مطرح کنید ما وظیفه مون هست که رفع کنیم و به هیچ وجه ز انتقاد فرار نمیکنیم چون هیچ کسی کامل نیست و ممکنه کاربرا چیزایی رو ببینن که ما ندیدیم. 
در مورد درخواست اخرتون هم چشم. در موردش صحبت خواهیم کرد ببینیم چه کاری میشه انجام داد.

ممنون از شما.
پاسخ
امیدوارم در اینده بیشتر شاهد مقاله هایی باشیم که دنیای گیم رو زیرذره بین ببرن چند وقت بیش هم مقاله ای مرتبط با داستان MGSV منتشر شد که جز از این دسته مقالات بود ولی متاسفانه مقاله به اون حجم که کلا میشد در 5یا 6 بند توضیح اینقدر حجیم بود و بر از موارد اضافی درون مقاله تنها کسی که کمی بنظرم نزدیک به این دسته مقالات اقابابایی هستند که اونم کلا در حیطهTOP10.TOP50....هستند که جز کوچکی از این دسته هست بطور مثال مقالات با مرتبط با فلسفه ساخت بازیها فلسفه استفاده از فلان نوع باس فایت المان و....
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,145 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,280 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان