امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(09-12-2016, 11:55 PM)MOBIRI نوشته است: سلام 2 تا سوال داشتم یک اینکه ، فیفا 17 دموش مثل بتل 1 وقت داره؟
2. با این سیستم چطور میارم ؟ چون یجا زدم گفت مدیوم
رم 8 
گرافیک r9 m375 4gb 
i7 5500u 2.4ghz to 3.0ghz

' ج ' من رو لطفا بدید . S0 (24)
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
سلام
مشکل من از همون نصب ارجین هست که دانلودش میکنم و نصب هم میشه (آخرین نسخه رو از خود سایت میگیرم به حجم 122مگابایت) و بعد از نصب اریجین، خودش میره برای 92مگابایت آپدیت و این 92مگ هم دانلود میشه اما خطا میده که please reinstall origin
فقط یک بار تونستم اریجین رو نصب کنم که متاسفانه بعدش زدم حذفش کردم و گفتم همه چی رو از نو نصب کنم و برای همین بوده
سیستم مشکل نداره و میتونه بازی رو اجرا کنه
ram 16
graphic 4 geforce
cpu i7 2.5
windows 10
مراحل نصب رو مو به مو انجام میدم، اما فقط مشکلم با اریجین هست
با چیز شکن هم امتحان کردم (لنترن) اما باز هم خطا میده
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
(09-13-2016, 08:50 AM)Arash356 نوشته است: سلام میخاستم بپرسم چرا لینک این بازی
https://en.wikipedia.org/wiki/Counter-Strike:_Falklands
هیچ جا نیست...
درسته یه شاخه از سورسه ولی چرا هیچ جا نیست کسی دارتش؟خیلی کنجکاو شدم که بازیش کنم.....
تازه فهمیدم از وجودش...
ممنون میشم راهنمایی کنن حرفه ای تر ها..

بعد دوستان بازی کانتر استرایک زامبی هم داره؟ همین کانتر 1.6 یا گلوبال؟
نسخه زامبی داره؟
چرا تو بازی های من نیست؟
آفلاینه؟
Wall
پاسخ
(09-13-2016, 11:01 AM)MOBIRI نوشته است:
(09-12-2016, 11:55 PM)MOBIRI نوشته است: سلام 2 تا سوال داشتم یک اینکه ، فیفا 17 دموش مثل بتل 1 وقت داره؟
2. با این سیستم چطور میارم ؟ چون یجا زدم گفت مدیوم
رم 8 
گرافیک r9 m375 4gb 
i7 5500u 2.4ghz to 3.0ghz

' ج ' من رو لطفا بدید . S0 (24)

نه محدودیت زمانی نداره 
و روی سیستمت روی high میاره ولی اگرم رو high نیاره medium رو صد درصد میاره
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
سلام

وقتی روی آیتو ران کلیک میکنم این ارور رو میده؟
نمایش متن
[تصویر:  0b61iegucyzjp829u4ri.png]
مشکل از چیه؟ حتی ران از ادمین هم کار نمیکنه و همینو میگه

سی دی مشکلی نداره قبلا نصب شده جای دیگه

لازم به ذکره که این بازی اصا نصب نشده

من وقتی میخوام روی آیکن نصب بازی کلیک کنم این ارور میاد
ینی وقتی رو گزینه ی آیتو ران جهت شروع پرسه نصب کلیک میکنم این میاد
با این وضعیت کرایه تاکسیو پول بنزین دیگه نمیصرفه بریم سر کار
پاسخ
سلام..لطفا کمکم کنید.
در بازی far cry 4 یه مرحله ای هست که میری داخل معبد یه چیز مثل دوربین پیدا میکنی بعد سفر میکنی به یجایی و باید بپری بعدش تو اب میبینی خودتو و باید خودتوبه بالا برسونی از بین ماهی ها که دایره تشکیل دادن. از اب که بیرون اومدی همه درختا قرمزن. بعدش نمیدونم باید چیکار کنم یکم بیشتر میرم جلو مینویسه از محدوده خارج شدی...کمکم کنید تا این مرحله رو بگذرونم
پاسخ
(09-14-2016, 11:16 PM)Sofakhan نوشته است: سلام..لطفا کمکم کنید.
در بازی far cry 4 یه مرحله ای هست که میری داخل معبد یه چیز مثل دوربین پیدا میکنی بعد سفر میکنی به یجایی و باید بپری بعدش تو اب میبینی خودتو و باید خودتوبه بالا برسونی از بین ماهی ها که دایره تشکیل دادن. از اب که بیرون اومدی همه درختا قرمزن. بعدش نمیدونم باید چیکار کنم یکم بیشتر میرم جلو مینویسه از محدوده خارج شدی...کمکم کنید تا این مرحله رو بگذرونم

دوست عزیز این مرحله خیلی اسونه شما وقتی از درون اب اومدید بیرون باید برید جلو و یک ببر زخمی رو بیدا بکنید که یک شمیر یا تیر کمان هست که از درون شکمش خارج میکنید
من تا اونجایی که یادم اومد کمکتون کردم موفق باشید
[تصویر:  6nae3ze839c0da7jhdmc.jpg]
پاسخ
(09-14-2016, 11:33 PM)GHADER PC نوشته است:

دوست عزیز این مرحله خیلی اسونه شما وقتی از درون اب اومدید بیرون باید برید جلو و یک ببر زخمی رو بیدا بکنید که یک شمیر یا تیر کمان هست که از درون شکمش خارج میکنید
بله شما درست فرمودید. حتی من فیلم این قسمتو در اپارات دیدم. مشکلم اینه که زیادنمیتونم جلو برم و مینویسه از منطقه خارج شدی و ادامه بدی مرحله رو میبازی...به همین دلیل نمیتونم زیاد برم جلو..نمیدونم باید چه کنم
پاسخ
(09-14-2016, 11:39 PM)Sofakhan نوشته است:
(09-14-2016, 11:33 PM)GHADER PC نوشته است:

بله شما درست فرمودید. حتی من فیلم این قسمتو در اپارات دیدم. مشکلم اینه که زیادنمیتونم جلو برم و مینویسه از منطقه خارج شدی و ادامه بدی مرحله رو میبازی...به همین دلیل نمیتونم زیاد برم جلو..نمیدونم باید چه کنم
داداش تا جایی که میدونم همینطور یکم بری جلو اون ببره پیداش میکنی ولی حالا میگی که خیلی میری جلو بازی رو میبازی بخاطر محدودیت مکان اون مرحله احتمال میره این یک باگ باشه اگه اینطوری باشه مرحله قبلشو برو تا برسی به اونجا شاید درست بشه اگه درست نشد باید از اول بازیو شروع کنی .ولی اول این کارو کن شاید پیداش کنی .اطرافو بگرد شاید همون اطراف کنار آب که پشتش اگه اشتباه نکنم یه سنگه بزرگه بگرد شاید پیداش کنی
پاسخ
سلام 
من فیفا 17 دمو از اورجین دان کردم ولی اجرا میشه ولی full screen نمیشه 
alt+enter هم زدم نشد
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,547 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,125 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,462 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,266 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,726 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان