امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(11-30-2016, 04:07 PM)gamerforever نوشته است: با سلام.دوستان بنده یک عدد محافظ خریدم 25 تومن این رو برای کنسول قرار بدم از نوسانات جلوگیری میکنه؟
یه جایی شنیدم که با نرم افزارpsxسی تا بازی رو میدن 600!!!!!درسته؟خریدن اینجوری بازیها باعث بن شدن کنسول نمیشن؟
یه سایت معتبر برای خرید کنسول بگید که هم جنس دست دوم نندازه و هم قیمت منصفانه داشته باشه ممنون

سلام، تمامی این روش هایی که بیرون روی کنسول بازی می ریزن همون اکانت های هکی و اینجور چیزهاست که مسائل خودشون رو دارن اگه می خواهید بدون دردسر بازی کنید بهترین کار خرید موقعی که قیمت بازی های فیزیکی متعادل میشه و یا در خرید دیجیتالی هم هنگامی که تخفیف های آنچنانی میدن بهترین موقع ست، این خرید کنسول هم هیچی بهتر از خرید حضوری از جایی که بهش اعتماد داری نیست حتی اگه کمی هم گرون تر تموم بشه باز هم ارزش داره نسبت به خرید اینترنتی چون هنوز خیلی مونده که بتونیم به خرید اینترنتی (در ایران) اعتماد کامل کنیم

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
سلام من میخام که با psx دانلودای دستگاه رو انجام بدم اما وقتی که start رو میزنم تو برنامه psx یه ارور میاد برای حل این مشکل چکار باید بکنم؟؟ توی کنسول وقتی کارهای متصل شدن انجام میدم موقع تست اینترنت کانکشن فایلد میده ویندوزم 10 هستش[تصویر:  ry53_untitled.png]
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(12-05-2016, 05:08 PM)Serious Gamer نوشته است: سلام من میخام که با psx دانلودای دستگاه رو انجام بدم اما وقتی که start رو میزنم تو برنامه psx یه ارور میاد برای حل این مشکل چکار باید بکنم؟؟ توی کنسول وقتی کارهای متصل شدن انجام میدم موقع تست اینترنت کانکشن فایلد میده ویندوزم 10 هستش[تصویر:  ry53_untitled.png]

داداش این ارور برای من هم همیشه پیش میاد و چیز مهمی نیست.
در مورد کانکشن فیلد هم مطمئن شو که اینترنت داری و انتی ویروس و فایروالتو حتما خاموش کن...امیدوارم مشکلت حل بشه

[تصویر:  SCREEN_TLOU2_Teaser_05.0.jpeg]

پاسخ
(12-05-2016, 06:16 PM)Y PS نوشته است:
(12-05-2016, 05:08 PM)Serious Gamer نوشته است: سلام من میخام که با psx دانلودای دستگاه رو انجام بدم اما وقتی که start رو میزنم تو برنامه psx یه ارور میاد برای حل این مشکل چکار باید بکنم؟؟ توی کنسول وقتی کارهای متصل شدن انجام میدم موقع تست اینترنت کانکشن فایلد میده ویندوزم 10 هستش[تصویر:  ry53_untitled.png]

در مورد کانکشن فیلد هم مطمئن شو که اینترنت داری و انتی ویروس و فایروالتو حتما خاموش کن...امیدوارم مشکلت حل بشه

خب موقع تست گرفتم اینترنت کانکشن faild میده فایروال هم خاموش کردم مشکلش چیه؟؟
پاسخ
(12-05-2016, 06:23 PM)Serious Gamer نوشته است:

کنسول رو روشن کن و تا مرحله تست کانکشن برو ولی تست کانکشن نکن
برو تو کامپیوتر برنامرو باز کن بعد برو تست کانکشنو بزن 
اگه نشد هم کامپیوتر و هم کنسولو با کابل لن به مودم وصل کن. 
یه چیز دیگه هم هست ،پوشه اصلی برنامه رو به C: Program Files انتقال بده و برنامه رو بصورت Run as Adminstrator اجرا کنید.
برگرفته از سایت های مختلف
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
(12-05-2016, 07:15 PM)Im Gamer نوشته است:
(12-05-2016, 06:23 PM)Serious Gamer نوشته است:

کنسول رو روشن کن و تا مرحله تست کانکشن برو ولی تست کانکشن نکن
برو تو کامپیوتر برنامرو باز کن بعد برو تست کانکشنو بزن 
اگه نشد هم کامپیوتر و هم کنسولو با کابل لن به مودم وصل کن. 
یه چیز دیگه هم هست ،پوشه اصلی برنامه رو به C: Program Files انتقال بده و برنامه رو بصورت Run as Adminstrator اجرا کنید.
برگرفته از سایت های مختلف
مرسی قطعا اگر با کابل لن کنسول رو وصل کنم درست میشه اما فاصله تلویزیون تا مودم خیلی دوره بخام کابل لن بخرم ورشکست میشم

همه این کار هارو هم انجام دادم ولی بازم نشد

یه سوال اگر یه usb ویروسی به کنسول متصل کنم مشکلی براش پیش میاد؟؟
پاسخ
سلام میخواستم ببینم اگر از قابلیت 4k در ps4 pro استفاده نکنم خرید اون یا ps4 معمولی فرقی نداره ؟؟
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
(12-06-2016, 02:13 AM)omid orton نوشته است: سلام میخواستم ببینم اگر از قابلیت 4k در ps4 pro استفاده نکنم خرید اون یا ps4 معمولی فرقی نداره ؟؟

سلام
ببینید هدف اصلی کنسول های میان نسلی دست یافتن به رزولوشن 4k و عملکرد بهتر در عینک های واقعیت مجازی هستش...البته تا حدود کمی گرافیک در بازی ها افزایش پیدا میکنه و فریم ریت تو بخش کمپین ثبات بیشتری پیدا میکنه ولی تا اونجایی که بنده میدونم فریم ریت در بخش مولتی با کنسول های معمولی برابر خواهد بود.
حالا اگر شما مانیتور یا تی وی 4k ندارید به نظرم بهتره کنسول معمولی (اسلیم) رو بخرید.

پاسخ
(12-06-2016, 09:51 AM)Y PS نوشته است:
(12-06-2016, 02:13 AM)omid orton نوشته است: سلام میخواستم ببینم اگر از قابلیت 4k در ps4 pro استفاده نکنم خرید اون یا ps4 معمولی فرقی نداره ؟؟

سلام
ببینید هدف اصلی کنسول های میان نسلی دست یافتن به رزولوشن 4k و عملکرد بهتر در عینک های واقعیت مجازی هستش...البته تا حدود کمی گرافیک در بازی ها افزایش پیدا میکنه و فریم ریت تو بخش کمپین ثبات بیشتری پیدا میکنه ولی تا اونجایی که بنده میدونم فریم ریت در بخش مولتی با کنسول های معمولی برابر خواهد بود.
حالا اگر شما مانیتور یا تی وی 4k ندارید به نظرم بهتره کنسول معمولی (اسلیم) رو بخرید.

عینک واقعیت مجازی معنی نداره
هدست واقعیت مجازی هستش در اصل! S0 (74)
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
(12-06-2016, 07:55 PM)Hidden Shadow نوشته است:
(12-06-2016, 09:51 AM)Y PS نوشته است:

سلام

عینک واقعیت مجازی معنی نداره
هدست واقعیت مجازی هستش در اصل! S0 (74)
بله هدست درسته

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,058 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,205 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,720 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,031 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان