امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقام پولادین/ بررسی بازی Metal Gear Rising Revengeance
(02-28-2014, 07:20 PM)'dark' نوشته است: خدا من دیگه کیم شکرت
من هر بازی رو که بخواید و به نظرتون سخته تو کمتر از 24 ساعت تموم میکنم
یزدان شکر
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

حالا نباید اسپم داد! کل اسکایریم (اصلی و فرعی) تو 240 ساعت تموم کن قبولت داریم. ویچر 2 رو رو درجه نورمال تو 48 ساعت بازی بدون وقفه تموم کن کلا قبولت داریم. بازی که زیاده بخوام بگم که هیچ کس نمیتونه زیر 50 ساعت تموم کنه ولی خب اسپم کده میشه.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
به نظرم نقد جدید خواستی بنویسی Thief یا Castlevania 2 رو بنویس چون واقعا شاهکار هستن[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
ممنون نقد خوبی بود:) فقط نمی دونم چرا بعضی ازقسمت هامحاوره ای و بعضی قسمت ها ادبی نوشته شد؟! دلیل این پارادوکس چیه؟:|
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
____________________________________________________________________________________________________________
در مورد بازی هم نظری ندارم چون بازی نکردم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازم ممنون بخاطر این نقد زیبا و خواندنی:x
پاسخ
(03-02-2014, 04:31 PM)Delsin Rowe نوشته است: ممنون نقد خوبی بود:) فقط نمی دونم چرا بعضی ازقسمت هامحاوره ای و بعضی قسمت ها ادبی نوشته شد؟! دلیل این پارادوکس چیه؟:|
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
____________________________________________________________________________________________________________
در مورد بازی هم نظری ندارم چون بازی نکردم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازم ممنون بخاطر این نقد زیبا و خواندنی:x

به نام خدا
ممنون از شما که نظرتون رو گفتید.
درمورد پارادوکس باید بدونم منظور شما از قسمت های محاوره ای کدومه.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه منظورتون قسمت هایی است که داخل پرانتز نوشتم، پس عمدی بوده. من از پرانتز برای شوخی و دادن اطلاعات اضافی استفاده می کنم. به همین دلیل تو نوشتن داخل پرانتز وسواس به خرج نمیدم و محاوره ای مینویسم.
اما اگه تو متن اصلی بوده، اشتباه از منه که به دلیل عجله در انتشار مقاله، با دقت بازخوانی نکردم.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
تو متن منظورمه:x مخصوصا مقدمه! بقیه جاها عالی بودConfused74:
پاسخ
درسته. تو مقدمه محاوره ای نوشتم.
یه بررسی دیگه هم دارم که مقدمه اونهم زیاد محاوره ای نوشتم. بعد بازخوانی هم نتونستم ادبی شون کنم.
راستش من خودم هم دلیلشو نمیدونم. شاید چون میخوام بعضی جاها خودمونی تر باشه تا بهتر ارتباط برقرار کنه. ولی جدا تا حالا بهش فکر نکرده بودم.
پاسخ
دیشب متال و تموم کردم
خداییش دست سازنده هاش درد نکنه اخر بازی بوند
خداییش غولاش تقریبا سخت بودن مخصوصا manson  و غول اخری
خیلی پر گرافیک داستان عالی و.......
ولی بیشتراز 24 ساعت برد یعنی 26ساعتی برد
البته همش تقصیر خودم بود میتونستم  کمتر تمومش کنم
نقطه ظعف بعضی غولا خیلی دیر دستم اومد
من که همیشه دوس دارم و میخوام هر غولی رو تو همون دفعه اول که باهاش مبارزه میکنم شکست بدم . اصلا از من بعید بود حالا خداییش قصدم اغراق نیست
 همینیه که میبینید
پاسخ
بازیش بسایر مسخره بود![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از همینجنا می گم از بازی های hack n slash خوشم نمیاد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
گیمپلی اش از تکراری هم تکراری تر بود... البته کمی باحال بود ولی خیلی سخت بود جوری که رو درجه نورمال خیلی سخت بودن 
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
خب هر کسی یه نظری داره و نظر شما هم قابل احترام ولی خیلی ها هم از این بازی بسیار لذت برده اند. (کلا سلیقه ای هست)
جالب اینجاست که سازندگان از چند ضعف، نقطه قوت به وجود آوردند:
گیم پلی تکراری است ولی کوتاه. اما تا شما از بازی خسته شوید، می بینید که تمام شده است.
گرافیک متوسط و کم جزییات اما سریع و با ۶۰ فریم. سرعت بالای بازی، فقط شما را به ادامه هدایت میکند و کمتر کسی به محیط اطراف دقت میکند.
به هرحال کم کاری سازندگان دیده میشه ولی برای طرفداران این سبک بازی مناسب و سرگرم کننده ای هست.

"در دورانی که دانته انگلیسی می شود، دلمان به رایدن آمریکایی الاصل خوش است که هنوز شبیه ژاپنی هاست"
پاسخ
(03-04-2014, 02:12 PM)Ruthless نوشته است: بازیش بسایر مسخره بود![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از همینجنا می گم از بازی های hack n slash خوشم نمیاد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
گیمپلی اش از تکراری هم تکراری تر بود... البته کمی باحال بود ولی خیلی سخت بود جوری که رو درجه نورمال خیلی سخت بودن 

خيلي سخت بود
پاسخ
سلام مجددا نقد در کل خوب بود ولی طنز نوشتن رو بلد نبودی به نظرم ! آقا من اصلا اعتقاد قویی نسبت به پرانتز های پر در پی ندارم ! آقا مگه به شما نگفتن تو مقاله مثل داور از کسی ، چیزی ، شرکتی و ... ـی طرفداری نکن ؟ عشق است یوبیسافت ؟ باشه مقاله طنزه ! ولی بازم نباید یوبیسافت عشق باشه ! راستی بهتر بود این بند آخر مقدمه رو که گفته بودی فاکس لباس و شمشیرش موجوده و بقیشو یه جوری تو متن میاوردی ! به نظر من خیلی قشنگ تر میشه (بری کتابای طنز رو هم بخونی هیچ کدومشون یدونه پرانتز هم نزاشتن ! مثلا چرند و پرند دهخدا که با این که منظورش نا مفهومه ولی از پرانتز استفاده نکرده !)(فقط کافیه بگی Gta V ) خیلی خوبه مطمئنن خیلی ها هم میگن بابا دیگه داری زیادی گیر میده این پرانتز خیلی به جا بود  ! اما وقتی نزاری ذهن خواننده خود به خود به طرف اون میره و تو  دلش میگه : آره این یارو راس میگه ها ! ما پی سی بازا خیلی مظلومیم واقعا !

مقدمه ات بعضی جا ها خیلی محاوره ای می شود مخصوصا جملات بیرون پرانتزت هم اینطوری بود ببین من یه مقدمه برای اسنایپر الایت 3 نوشتم که مجبورم همین جا لو بدم !! :
نقل‌قول: جنگ و نارنجک مثل کک و کرک می ماند سخت است درد ترکش ! این ایهام را برای خودتان داشته باشید تا با یه سوال مقدمه خود را پیش ببریم ; گلوله درد دارد ، چرا اسلحه دواست ؟ مگر نمی شود همه چیز را مصالحت  آمیز حل کرد ؟ باید بگویم نه ! در این کره خاکی بعضی ها دلشان می خواهد مرز های مردمان دیگر را در نوردند و به وطن خویش بیافزایند ، در واقع حرص و طمعشان به قدری زیاد است که به چیزی که دارند هم قانع نیستند و باید همه ی دنیا را تصرف کنند ، این مردمان به مقوله ی "راسیسم" بد جوری گرفتار شده اند و فکر می کنند وقتی نژادشان برتر باشد باید بر تخت پادشاهی بنشینند ! منظورم هیتلریان وهم نژادانمان آریایی های محترم هستند که حتی دست از سر هم نوعان سیاه عزیزمان نیز دست بر نداشتند و تا صحرای بد بخت ها هم تصرف کردند به گونه ای که حتی نتوانستند به سیزده بدر هم مشرف شوند ! در آخر نیز شکست خوردند و اندک ابرویی را که داشتیم را نیز بر فنا دادند در کل به اینجور آدمها باید گفت که : لعنت به هر فرم و رنگ و دسته بندی ، بستِ تبعیض !
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شروع جمله بندی های هر قسمت خیلی مهمه ! تو مگه بعد مقدمه "نقطه" نزاشتی ؟ خب پس اون "اما" دیگه چیه ؟ جمله رو با "اما " معمولا شروع نمی کنن اونم بعد نقطه اما ! تو وسطای مقاله میشه بعضی اوقات "ولی" تو با عکس کلا جدا کرده بودی و به نظر من حق نزاشتی بزاری !

داستان بازی از نکات مثبتشه ؟ خب برای چی ؟ اول داستان رو بگو بعدا بگو مثبته یا مثبت نی ! البته میشه گفت ! ولی تو آخرش بگو در کل داستان بازی یکی از نکات مثبتش محسوب میشه و خواننده رو فراری ندا وقتی خوند مثبته بگه : باشه مثبته پس ولش کن دیگه !

گیم پلی بازی روی سرعت تاکید نداره ! گیم پلی بازی سریع و روانه ! یا پویا هستش ! (خواستی طنزش کنی ؟ مدت زمان بازی ؟ خب این طوری می گفتی : گیم پلی بازی دقیقا همانند مدت زمان بازی بسیار سریع و پویا است - هست - می باشد سپس تعجب !!! یدونه هم بسته !)

جالبه بدونی من اعتقادم به "نقطه" "." خیلی ضعیفه ! عزیزم مقاله رو با نقطه همش متوقف نکن بزار خواننده لذت ببره از به هم پیوستگی مقاله !

تو این اگه یه "نقطه" تونستی پیدا کنی که مانع خوندن رون خواننده میشه بهت جایزه میدم :دی
نقل‌قول: Wolfenstein  یک عنوان شوتر اصیل و کلاسیک است که بازگشته است تا خاطرات بد سال 2009 را به فراموشی بسپارد و خاطراتی به مراتب شیرین تر از 2001 و Castle To Wolfenstein برای گیمران به ارمغان بیاورد ! همان طور که اشاره کردم دوربین بازی همانند نسخه های پیش اول شخص است. سرعت بازی فوق العاده بالاست وگیمپلی بازی خیلی پویا و روان است ، حتی کوچک  ترین افت فریمی نیز در این در گیری های پر زد و خورد که پر شده است از انفجار ، گلوله و خون دیده نمی شود ، سازندگان تاکید کرده اند کاری خواهیم کرد که در هنگام بازی با درجه ی سختی خون گریه کنید که نامش می شود ; I am Death incarnate اما متاسفانه به این نکته اشاره نکرده اند که درجه ی Daddy can I play را کجای دلمان بگزاریم ! کاری به این ها نداریم ! شما می توانید مراحل را به صورت مخفیانه پیش ببرید ، البته گاهی و یا کلا آن را به صورت تمام اکشن پیش ببرید در اینجا به کسانی که از والدینشان برای بازی کردن اجازه می گیرند گزینه دوم پیشنهاد می شود تا حالش را ببرند ! چون اصلا نیاز نیست کسی را بکشید خودشان زهرِ ترک می شوند می میرند !  در این کشت و کشتار ها اسلحه ها نقش مهم تری از نشانه گیری شما ایفا خواهند کرد زیرا بازی آنچنان سریع است که نمی تواند سه ساعت همانند مادر بزرگی که با گوشی لمسی اش کار میکند وقن صرف کنید ! بلکه باید سعی کنید از اسلحه هایی همانند تیر بار و اسلحه ی لیزری استفاده کنید اما اگر درگیری ها تن به تن و نزدیک است شاتگان توصیه می شود تا دشمن را بترکانید ! توصیه ; کاور گیری فراموش نشود ! بی جِی قهرمان است اما سوپر استار که نیست ! البته نباید از بحث درگیری های تن به تن گذشت که بسیار لذت بخش است و عموما با از مشت و چاقو بهره می گیرد ، بری مثال : شما هنگامی که به دشمن نزدیک شده اید می توانید به صورت او مشت بزنید البته مواظب دست خودتان هم باشید زیرا بعضی مواقع وقتی مشت می زنید شخصیت بازی دست خودش را به نشانه درد تکان می دهد اما با چاقو کشتن معمولا لذت بخش تر است ، زیا می توانید چاقو را در شکن یا گلوی دشمنانتان رو کنید . سیستم سلامتی بازی هم به گونه ای طراحی شده است که با خوردن جعبه های سلامتی پر می شود البته ظاهرا زیر 20 درصد سلامتی به طور خود جوش پر می شود ، همانند سری COD  ، دشمنان بازی هر کدام به یک میزان به شما ضربه خواهند زد مثلا اگر گیر Boss ها بیفتید فاتحه خویش را خوانده اید ! در ضمن به این نکته توجه داشته باشد که می توانید همانند Titanfall کنترل ربات ها را بر عهده بگیرید و از آن ها بر علیه خودشان استفاده کنید ! فقط باید از نقطه ی ضعفشان وارد عمل شوید وگرنه یک خربار تیر هم بر روی ربات خالی کنید اتفاقی نخواهد افتاد از دیگر دشمنان بازی انسان ها هستند که همیشه هستند ! و همچنین سگ های آرواره مکانیکی که هاری ندارند اما درد دارند ! ممکن است روح و اسکلت هم در بازی ببینیم مثل نسخه های قبلی ! اما از روح و اسکلت گذشته این دشمنانی که داریم هم هوش مصنوعی فوق العاده دارند و با استراتژی های مخصوصی به شما حمله خواهند کرد تا شما را از پای در بیاورند اما هرچه درجه آسان تر باشد دشمنان گیج تر خواهند بود !

یه توجی بکن ببین چه طوری این قسمت پیش میره ! مثلا نگفتم سخت ترین درجه بازی Iam death است. آسان ترین سطح بازی DADDY CAN I PLAY است. کلا همه  مقاله رو با توجه به این که مقاله طنزه با جملات مختلفی به هم ربطش دادم ! این تیراندازی ها این شکلیه ! کاری به این ها نداریم اون این شکلیه اما مواظب باشید چون فلانی بیساره !

الآن دارم میرم اگه وقت شد میام بازم میگم خدانگهدار !
                [تصویر:  b7obiqb22m40mxrq72ov.png]
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد...  تا قیامت دلِ من گریه می خواد
ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,931 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,067 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,081 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,336 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,232 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان