امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II
قول اولی که گفتی که خیلی سخته با سه ضربه می کشه من رو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(07-11-2014, 09:09 AM)Rocksteady نوشته است: قول اولی که گفتی که خیلی سخته با سه ضربه می کشه من رو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

کدوم؟ Last Giant؟ اونکه به نظرم خیلی آسونه من همون دفعه اول و دوم کشتمش، فقط کافیه سریع بری بین پاهاش بهش ضربه بزنی بعد مواقعی که خواست ضربه بزنی جاخالی بدی ولی همیشه باید بین پاهاش باشی تا وقتی دستش رو کند خواست ضربه بزنه بهت برخورد نکنه.

حالا اینا چیزی نیست یه باس فایتی هست تو بازی به اسم Ancient Dragon که با یه ضربه آدم رو می کشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (بزرگ ترین باسِ بازی ـه)
پاسخ
Last gainet که پشه بود (در مقابل بقیه باس فایت ها[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

منظورم اونی که ی عقابی میارتش
پاسخ
(07-11-2014, 01:38 PM)Rocksteady نوشته است: Last gainet که پشه بود (در مقابل بقیه باس فایت ها[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

منظورم اونی که ی عقابی میارتش

How to defeat The Pursuer

اون تیرکمونه یکی از موثرترین راهاش هست
پاسخ
دوم کلاس میتونه تو Dark souls از کتیبه(یا شات...اههه!نمیدونم اسمش دقیق چیه!)و سلاح سنگین استفاده کنه؟
[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
(07-11-2014, 04:42 PM)assassinwanted نوشته است:
دوم کلاس میتونه تو Dark souls از کتیبه(یا شات...اههه!نمیدونم اسمش دقیق چیه!)و سلاح سنگین استفاده کنه؟

منظورتون از کتیبه Sorcery و جادو و اینا هستش؟‌ اگه آره باید کلاستون Sorcery یا جادوگر باشه،‌ البته شنیدم اگه عصا اونا رو بگیریم می تونیم از جادو ها استفاده کنیم ولی مطمئن نیستم! ولی در کل این کلاس جادوگر اصلاً جالب و قوی نیست، Bandit, Warrior, Knight, Swordsman به نظرم بهترین هاش هستن. (به نظر خودم Warrior بهترینه چون خودم با همین تمومش کردم.)
برای استفاده از سلاح سنگین یا همونایی هم که میزاره رو کولش کلاس فرقی نداره باید خودتو آپگرید کنی. یعنی لِوِل رو ببری بالاتر تا استفاده کنه. حالا یادم نیست کدوم شاخه رو باید ارتقاء می دادیم چون من هر دفعه از هر کدوم یه عدد ارتقاء می دادم یادم نیست.
از سلاح های سنگین هم انتظار معجزه نداشته باشید به شخصه من با همون سلاح های سبک راحت ترم.
پاسخ
(07-11-2014, 04:55 PM)'assassinwanted' نوشته است:
(07-11-2014, 04:47 PM)'Venom Snake' نوشته است:
(07-11-2014, 04:42 PM)'assassinwanted' نوشته است:

منظورتون از کتیبه Sorcery و جادو و اینا هستش؟‌ اگه آره باید کلاستون Sorcery یا جادوگر باشه،‌ البته شنیدم اگه عصا اونا رو بگیریم می تونیم از جادو ها استفاده کنیم ولی مطمئن نیستم! ولی در کل این کلاس جادوگر اصلاً جالب و قوی نیست، Bandit, Warrior, Knight, Swordsman به نظرم بهترین هاش هستن. (به نظر خودم Warrior بهترینه چون خودم با همین تمومش کردم.)
برای استفاده از سلاح سنگین یا همونایی هم که میزاره رو کولش کلاس فرقی نداره باید خودتو آپگرید کنی. یعنی لِوِل رو ببری بالاتر تا استفاده کنه. حالا یادم نیست کدوم شاخه رو باید ارتقاء می دادیم چون من هر دفعه از هر کدوم یه عدد ارتقاء می دادم یادم نیست.
از سلاح های سنگین هم انتظار معجزه نداشته باشید به شخصه من با همون سلاح های سبک راحت ترم.

لول چند بازی رو تموم کردی؟-نگاه کنی می بینی تو یوتوب اکثرا فیلم هایی که گذاشه شده با کلاسی بوده که میتونسته از جادو استفاده کنه بوده!

یادم نیست الان سیوم رو دیگه ندارم. ولی بازی رو با 130-120 تموم کردم و با انجام چند تا کارای دیگه هم آخرش به 190 رسیدم حدوداً. NG+ هم رفتم که در اون صورت آخرش تونستم لولم رو به 200 و خورده ای برسونم ولی تا توی بازی استراتژی درست حسابی نداشته باشی بازم شکست می خوردی راحت. لول بالاتر بیشتر جون و استقامت و استفاده از تیرکمون و سلاح های آن چنانی رو بهت میده که اون سلاخ بزرگا اصلا جالب نیستن من که نتونستم باشون ارتباطی برقرار کنم :D درباره جادو زیاد اطلاعی ندارم، فقط یادمه تو DS1 اگه کلاس جادوگر بر می داشتی یه عصایی بهت می داد می تونستی از جادوهاش استفاده کنی، گفتم شاید DS2 هم اینجوری باشه! چون تو 2 با کلاس جادوگر نرفتم.

پاسخ
خوب من الان Lost Bastille هستم اگه اشتباه نکنم

ی قسمت هست که می رم بعد 3 تا باس فایت می ریزن سرم اولی رو می کشم ولی اون دوتای دیگه رو نمی تونم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

کمک کنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
سلام بچه ها من بازی رو نصب کردم وقتی میرم توش صفحه سیاه هست هیچی نمیاد کرک و آپدیت هم ریختم
گرافیکمم آپدیت کردم
این مشخصلات سیستم
CPU : core i 7
Ram : 6
Vga : 2
[تصویر:  50433933756944799486.jpg]
پاسخ
(08-14-2014, 07:03 PM)'Rocksteady' نوشته است: خوب من الان Lost Bastille هستم اگه اشتباه نکنم

ی قسمت هست که می رم بعد 3 تا باس فایت می ریزن سرم اولی رو می کشم ولی اون دوتای دیگه رو نمی تونم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

کمک کنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

تو همون زندونایِ قبل رسیدن به باس یه اسکلت هست، پیداش کن. بهش که رسیدی ی هیومن افیجی بزن یه گزینه میاد بیدارش می‌کنی؛ یعنی احضارش میکنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعد دوتایی برین سه تا غول طَشَم رو له کنین [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 229,954 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 108,047 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 13,019 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  مورد انتظار ترین بازی ها برای شما در سال آینده میلادی 0099 73 13,872 04-22-2016, 12:59 PM
آخرین ارسال: mojtaba farshadmehr
  بازی آنلاین مورد علاقه شما کدام است؟ mtajik 7 2,423 04-15-2016, 07:07 PM
آخرین ارسال: Writer Bot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان