امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تایپیک رسمی سوالات شما راجع به pc
(06-22-2013, 11:44 AM)'shagy' نوشته است: سلام چجوری میشه بازی ایکس باکسا روی کامپیوتر اجرا کرد؟
نگید نمیشه......
نگید محاله........ جواب درست و حسابی بدین
اگه نمیدونید بگید نمیدونم چرا ملتاسر کار میذارین؟ آخه چرا ؟
پیشاپیش ممنون[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

با ویندوز8 میشه تو استارت

پاسخ
بچه ها یه سوال اگه بخوام یه پیسی مخصوص نسل هشتم بگیرم چقدر میشه
پاسخ
(09-06-2014, 02:36 PM)just run نوشته است: بچه ها یه سوال اگه بخوام یه پیسی مخصوص نسل هشتم بگیرم چقدر میشه

داداش  من که بهت گفتم باید بری در این پست سوالتو  بپرسی
ولی یه جواب مختصر میدم اونجا بچه ها کامل جوابتو میدن.من خودم دو ماه پیش یه سیستم بستم که بازی ها رو روی کیفیت high بیاره شد 2 میلیون ولی اگه یه  چیزیی میخوای که تا 8 سال دیگه هم برات کار کنه خیلی گرون میشه

پاسخ
(06-22-2013, 11:44 AM)'shagy' نوشته است: سلام چجوری میشه بازی ایکس باکسا روی کامپیوتر اجرا کرد؟
نگید نمیشه......
نگید محاله........ جواب درست و حسابی بدین
اگه نمیدونید بگید نمیدونم چرا ملتاسر کار میذارین؟ آخه چرا ؟
پیشاپیش ممنون[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

با ویندوز 8 میشه.منتها تو ایران نمیشه.تو منوی استارت  ویندوز 8 یه اپ هست که باز ایکس باکس رو اجرا میکنه.ولی اینترنتی هست و ایران هم تو تحریمه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

:-/
پاسخ
سلام
بازی های co op جدید که دارن میان مثل assassin unity فقط با اینترنت میشه چند نفره بازی کرد یا از طریق lan هم میشه چند نفره بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟
فقط

Gran   Theft    Auto              V
پاسخ
دوستان جدیدا یه مشکلی پیش اومده
[align=right][align=right]اونم این که بازی های بلک باکس(یا کلا فشرده و ریپک شده ها) وسط نصب ارور میدن یا close program میدن
[align=right][align=right]الان splinter cell blacklist و battlefield 3 و metal gear rising رو گرفتم اما همشون ارور میدن(اسپلینتر کلوز پروگرم میده دوتای دیگه مینویسه archive is curropt unarc.dll error یه همچین چیزایی)
[align=right][align=right]تو نت سرچ کردم فایل های dll رو دان کردم ریجیستر کردم اما بازم مشکل پابرجاست.حتی تو 2 تا کامپیوتر دیگه هم تست کردم همین ارور رو میده.
[align=right][align=right]واقعا موندم چیکار کنم از دوستان خواهش مندم راهنمایی کنید
[تصویر:  s0%20(74).gif]
[align=right] 
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(10-07-2014, 10:36 PM)'ehsan1377' نوشته است:
دوستان جدیدا یه مشکلی پیش اومده
اونم این که بازی های بلک باکس(یا کلا فشرده و ریپک شده ها) وسط نصب ارور میدن یا close program میدن
الان splinter cell blacklist و battlefield 3 و metal gear rising رو گرفتم اما همشون ارور میدن(اسپلینتر کلوز پروگرم میده دوتای دیگه مینویسه archive is curropt unarc.dll error یه همچین چیزایی)
تو نت سرچ کردم فایل های dll رو دان کردم ریجیستر کردم اما بازم مشکل پابرجاست.حتی تو 2 تا کامپیوتر دیگه هم تست کردم همین ارور رو میده.
واقعا موندم چیکار کنم از دوستان خواهش مندم راهنمایی کنید
[تصویر:  s0%20(74).gif]

فک کنم فایلی که دانلود کردی خراب شده .سیستم عاملت چیه یبار با run as adminstitor  امتحان کن ببین دست میشه من که تا حالا با بازیهای بلاک باکس همچین مشکلی نداشتم میشه یه عکس از اور اینجا بزارید

پاسخ
داداش ویندوز 7 64 بیت تو 2 تا pc دیگه با همین ویندوز تست کردم تو xp هم تست کردم همشون اینجورین

باشه با admin هم امتحان میکنم.ارور هم شات میگیرم میفرستم

ممنون
پاسخ
(10-08-2014, 04:21 PM)'ehsan1377' نوشته است: داداش ویندوز 7 64 بیت تو 2 تا pc دیگه با همین ویندوز تست کردم تو xp هم تست کردم همشون اینجورین

باشه با admin هم امتحان میکنم.ارور هم شات میگیرم میفرستم

ممنون

درود بر احسان عزیز
مشکل از فایل های نصب بازیه. وقتی میگه Archive is cropted یعنی اینکه یکی از فایل های نصبی بازی مشکل داره. حالا ممکنه این مشکل از فایل باشه یا یه برنامه مخرب یا انتی ویروسی یا هر چیز دیگه ای که اجازه خوندن این فایل رو نمیده

James P. Ark
پاسخ
ممنون داداش

اینم از ارور:

[تصویر:  p4lohmr6bhsni7z0cg96.png]

داداش ولی بعید میدونم فایلا خراب باشن اخه 3 تا بازی خراب اونم بلک باکس ک تا الان هیچ مشکلی نداشتم باهاش نمیدونم چرا اینجوری شده

امروز هم اسپلینتر سل رو با ادمین و خاموش کردن انتی ویروس نصب کردم بازم وسطش دیدم close program داده

net framework 4.5 رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم اما بازم اینجوریه

البته اینم بگم ک این عکسی ک گذاشتم بلک باکس نیست ولی کلا تو بازی های فشرده مشکل دارم.بتلفیلد 3 بلک باکس هم همین ارور بالا رو میده

حتی یه بار هم با safe mod بوت کردم و تست کردم بازم مشکل داشت

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Farhan 182 50,038 02-21-2018, 10:56 AM
آخرین ارسال: Rok the dragon born
  بازی هایی که به صورت رسمی به فارسی ترجمه شده اند ehrp 6 5,028 11-06-2017, 09:55 AM
آخرین ارسال: aligoli
  تاپیک رسمی مد و اضافات و ... بازی ـه NBA 2K14 Ruthless 1 3,723 02-06-2014, 04:37 PM
آخرین ارسال: Ruthless
  تاپیک رسمی بازی The Walking Dead: Survival Instinct Amir Fenix 6 4,379 10-05-2013, 02:55 AM
آخرین ارسال: Mr.B
  تایپیک رسمی بازی Splinter Cell: Blacklist Amir Fenix 16 6,130 09-16-2013, 04:34 PM
آخرین ارسال: Ct Os

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان