امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی ابزار و اضافات بازی GTA V (ماد،اسکین،ترینر،آموزش و...)
(07-21-2015, 07:11 PM)mirzapour78 نوشته است:
(07-21-2015, 07:08 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(07-21-2015, 07:07 PM)mirzapour78 نوشته است: ممنون از راهنمایی همه
خیلی معذرت میخوام که سر همه رو درد آوردم

خواهش میکنم
تاپیک واسه همینه که به شما کمک کنیم

آخه من خودم بازی رو نصب نکردم دادم یکی از دوستام نصبش کرد حالا نمیدونم چی نصب کرده که از هر جایی وارد عمل میشی ارور میده
واسه همین میترسم ببرم پیشش که آپدیتشم نصب کنه :D
دوست عزیز از ارسال هرگونه اسپم خودداری کنید
مشکل MSVCR120.dll برای Microsoft VCredist هست. سرچ کنید Microsoft vc redist package حالا یا انگلیسی یا فارسی D: نسخه 2012 رو نصب کنید.(اگر ویندوزتون 64 بیته، اول نسخه 32 بیت این پکیج رو نصب کنید، بعد اقدام به نصب نسخه 64 بیت کنید.)
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
باسیستم:
رم:8
"رافیک:4
cpu:3i
میتونم با کیفت 4k بازی کنم gtav رو؟
پاسخ
من نمیدونم این تایپیک چه ربطی به 4k و سیستم مورد نیاز و ... داره.
تایپیک رو منحرف نکنید، تکرار بشه با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

@mirzapour: دوست عزیز، بنده گفتم اسپم ندین، مشکلی دارین دقیق مطرح کنید تا بهتر رسیدگی بشه. با Trainer فقط Skin شخصیت تعویض میشه، اون مادی که شما میگین فکر میکنم فرق داشته باشه و باید درکنار Trainer استفاده کنید ازش.
پاسخ
(07-21-2015, 07:58 PM)j@v@d نوشته است: موقعی که جاهای دیگه پاسخگو نیستند آدم مجبور میشه واالااا :-/

دوست عزیز بحث رو ادامه ندین، سوالتون رو در تایپیک مربوطه بپرسید پاسخ داده میشه. اگر هم پاسخی دریافت نکردین دلیل بر این نمیشه نظم تایپیک رو بر هم بزنید. یادداشت و PM و ... برای اینجور مواقع کاربردیه.
پاسخ
دوستان من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی فایل OpenInteriors میریزم که درهای خونه ها رو باز میکنه اگه ماد دیگه مثلا BlackMarketMod که مغازه های قابل دزدی نشون میده رو میریزم دیگه علامتای بازی نشون نمیده هر کاری هم کردم نشد حتما باید اینارو پاک کنم تا بیاد نمیتونم باهم رو نقشه داشته باشمشون خیلیم باحالن
پاسخ
فرانکلین پیرس (اسکین شخصیت بازی Watch Dogs)

[تصویر:  ed39d6_GTA5_2015_06_02_21_49_45_665.jpg]

خوب بلاخره داریم به گرایش به سمت بازی واچ داگز نزدیک میشویم،فقط نیاز به یه موبایل همه کاره داریم و باقی کار ها حل شده است.

با این اسکین جالب میتوانید شخصیت فرانکلین را به این هکر ساکن شیکاگو تغییر دهید (البته فقط لباس هایش را)

اسکین فوق العاده جالبی است و به همه توصیه میکنم که دانلود کنن.

راهنمای کامل نصب در فایل فشرده قرار دارد.

برای نصب به برنامه Open IV نیاز دارید.

.................................................................................................................................................................................................................

استیو،یخ زده و تنها

[تصویر:  ae28e8_PGTA52100203149.jpg]

آن هیولای زشت و ترسناک ابتدای بازی را که به عنوان یک راز مخفی در زیر پل منجمد شده بود را به یاد دارید ؟

من که به شخصه از دیدنش عصبی میشوم.
خوب نظرتان چیست که این موجود زشت و بی مصرف را از بین ببریم و به جایش شخصیت بامزه دوست داشتنی ماینکرفت را کشته و در یخ منجمد کنیم ؟!!

با استفاده از این ماد میتوانید این کار را انجام دهید.

آموزش نصب در فایل فشرده.

پیش نیاز : برنامه Open IV

.................................................................................................................................................................................................................

پرواز زیبا

[تصویر:  8edd80_2015_05_08_00004.jpg]

پروازی زیبا بر فراز ساختمان های بلند لوس سانتوس آن هم بدون کشته شدن شاید یکی از آرزوهای دست نیافتی برای شما باشد.خوب با استفاده از این ماد میتواند بدون برداشتن حتی یک خراش در ارتفاعات بالا پرواز کنید.

این ماد با ماد Noclip که پروازی مصنوعی را به نمایش میگذارد تفاوت دارد و کاملا واقعی است.

آموزش نصب در فایل فشرده قرار دارد.

پیش نیاز : فایل ScriptHookV.dll

پاسخ
مایکل نابودگر | اسکین ترمیناتور برای مایکل

[تصویر:  e58893_GTA5_2015_05_24_22_06_51.jpg]

با این اسکین جالب مایکل را تبدیل به این ماشین کشتار معروف کنید.

پشتیبان گیری از فایل ها فراموش نشه.

برای نصب ماد به برنامه Open IV نیاز دارید.

آموزش نصب در فایل فشرده قرار دارد.

دانلود اسکین

صفحه اول بروز شد،لیست تمام مادهای درون تاپیک در پست اول قرار دارد.
پاسخ
سلام من یه سوال دارم من NATIVE TRAINR  دانلود کردم همه کارا هم کردم ولی هرچی F4 می زنم کار نمی کنه کرکم ریولید نسخه کورپک؟
NvB4Ever
پاسخ
ماد ماشین جت پک نما

[تصویر:  e2d483_demo_1.jpg]

خوب آن طور که پیداست فعلا نمیتوانیم از موهبت جت پک واقعی درون بازی بهره ای ببریم،ولی نگران نباشید،ماد سازان شما را دست خالی نخواهند گذاشت.
با استفاده از این ماد جالب می توانید از ماشین های درون بازی به عنوان جت پک استفاده کنید.
آموزش نصب : فایل های درون فایل فشرده را درون پوشه اصلی بازی خود کپی کنید.
موارد مورد نیاز : فایل scripthookv (درون تاپیک موجود است).
آموزش استفاده درون فایل فشرده نوشته شده است.

لینک دانلود ماد
پاسخ
اسکین جوکر هست؟!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود ترینر ها بازی ها + درخواستهای شما Ct Os 47 19,654 11-14-2020, 04:18 PM
آخرین ارسال: erfan.zm17
  تاپیک رسمی درخواست ترینر , سیو و کد های تقلب بازی smsm 155 51,785 11-22-2019, 01:54 AM
آخرین ارسال: gh1234
  دانلود ترینر بازی Darksiders 3 White Beard 0 1,809 03-19-2019, 12:00 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود ترینر بازی Hitman 2 White Beard 0 1,434 03-19-2019, 12:00 AM
  دانلود ترینر بازی Dragon Age Inquisition White Beard 0 2,227 03-19-2019, 12:00 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان