امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش خیره کننده هنر | 10 بازی برتر نسل هفتم
تعداد بازیای فوق‌العاده نسل هفت خیلی زیادن و رتبه بندی کار سختیه و هر کس بر اساس دیدگاه خودش یه رتبه بندی خاصی داره. با این وجود لیست مناسبی بود با اینکه جای بازی هایی همچون red dead و مکس پین خالی بود ولی باز هم زحمت کشیدی ممنونم ;)
پاسخ
نقل‌قول: TLR : بله حق با شماست که VGA یا همون VGX یکی از چند منبعیه که بترین بازی سال رو انتخاب می کنن ولی اگه دقت کنین اون شرکت کار خودشو با مراسم کاملا رسمیه GAMES AWARD پارسال شروع کرد و در حال حاضر معتبر ترین منبع برای انتخواب بهترین بازی سال شناخته میشه
مثلا مراسم گلدن گلوب بهترین فیلمو انتخواب می کنه دلیل میشه که بگیم انتخواب مراسم اسکار بد بوده ؟ قطعا خیر
هر کسی میتونه نظر خودشو بگه ولی اونی که از همه معتبر تره خوب قطعا برتری داره نسبت به بقیه.
در ضمن در مقدمه هم توضیح دادم که رتبه بندی بر اساس میزان فروش،طرفداران،بازیکنان و از همه مهم تر نمره است که جی تی ای تو همه اینا از بقیه و مخصوصا تلو سر تره.امیدوارم که منظورمو رسونده باشم.
نه ببین همونجوری که گفتم VGA یکی از اون چندصد منبعی هست که توی انتخاب گوتی نقش داره (مراسم‌های دیگه مثل BAFTA هم مطمئناً  انتخابشون حضور داره.) مراسم VGA (که حالا سال 2013 VGX بود!) از سال 2003 در حال انجامه ولی قدمت جمع بندی بهترین بازی‌های سال از نگاه منابع برای بیگ وینر چند سال قبل از VGA هم انجام می‌شده. چیز جدید و نوبابی نیست! توی فروم‌های معتبر خارجی مثل نئوگف سر بزنید می‌بینید که اهمیت انتخاب بیگ وینر چندین برابر بیشتر از VGA هست.
نکته‌ای که احساس می‌کنم متوجه نشدید اینه که انتخاب بیگ وینر مراسم یا چیز صرفاً نمایشی‌ای نداره! اینکار توسط علاقه‌مندان به گیم و چند سایت معتبر انجام می‌شه...
و همچنین اینکه می‌بینید جلوی اسم The last of us عدد 249 هست، این عدد نشانگر تعداد منابعی هست که این بازی رو به عنوان بهترین بازی سال 2013 انتخاب کردن. برای GTA V و بقیه بازی‌ها هم به همین شکله. ( یکی از اون 159 جایزه‌ای که GTA برای بهترین بازی سال 2013 به دست اورده مال VGX هست!)
امیدوارم ابهامی نمونده باشه تو این مورد.
پاسخ
(08-10-2015, 12:00 AM)The Last Resort نوشته است:
نقل‌قول: TLR : بله حق با شماست که VGA یا همون VGX یکی از چند منبعیه که بترین بازی سال رو انتخاب می کنن ولی اگه دقت کنین اون شرکت کار خودشو با مراسم کاملا رسمیه GAMES AWARD پارسال شروع کرد و در حال حاضر معتبر ترین منبع برای انتخواب بهترین بازی سال شناخته میشه
مثلا مراسم گلدن گلوب بهترین فیلمو انتخواب می کنه دلیل میشه که بگیم انتخواب مراسم اسکار بد بوده ؟ قطعا خیر
هر کسی میتونه نظر خودشو بگه ولی اونی که از همه معتبر تره خوب قطعا برتری داره نسبت به بقیه.
در ضمن در مقدمه هم توضیح دادم که رتبه بندی بر اساس میزان فروش،طرفداران،بازیکنان و از همه مهم تر نمره است که جی تی ای تو همه اینا از بقیه و مخصوصا تلو سر تره.امیدوارم که منظورمو رسونده باشم.
نه ببین همونجوری که گفتم VGA یکی از اون چندصد منبعی هست که توی انتخاب گوتی نقش داره (مراسم‌های دیگه مثل BAFTA هم مطمئناً  انتخابشون حضور داره.) مراسم VGA (که حالا سال 2013 VGX بود!) از سال 2003 در حال انجامه ولی قدمت جمع بندی بهترین بازی‌های سال از نگاه منابع برای بیگ وینر چند سال قبل از VGA هم انجام می‌شده. چیز جدید و نوبابی نیست! توی فروم‌های معتبر خارجی مثل نئوگف سر بزنید می‌بینید که اهمیت انتخاب بیگ وینر چندین برابر بیشتر از VGA هست.
نکته‌ای که احساس می‌کنم متوجه نشدید اینه که انتخاب بیگ وینر مراسم یا چیز صرفاً نمایشی‌ای نداره! اینکار توسط علاقه‌مندان به گیم و چند سایت معتبر انجام می‌شه...
و اینکه مثلاً می‌بینید جلوی اسم The last of us مثلا عدد 249 هست، این عدد نشانگر تعداد منابعی هست که این بازی رو به عنوان بهترین بازی سال 2013 انتخاب کردن. برای GTA V و بقیه بازی‌ها هم به همین شکله. ( یکی از اون 159 جایزه‌ای که GTA برای بهترین بازی سال 2013 به دست اورده مال VGX هست!)
امیدوارم ابهامی نمونده باشه تو این مورد.

از اول هم ابهامی نبود قربان.اصن بحث ما سر این که چه بازی ای گوتی شد یا نه نبود ولی یهویی نمیدونم این موضوع از کجا پیدا شد.بحث سر این بود که چرا تلو رو رتبه اول نذاشتم که منم دلایلمو گفتم.فروش،نمره،مخاطبان که تو همه اینا جی تی ای قطعا سر تر از بقیه عناوین لیست هست.غیر از اینه ؟
پاسخ
نقل‌قول: از اول هم ابهامی نبود قربان.اصن بحث ما سر این که چه بازی ای گوتی شد یا نه نبود ولی یهویی نمیدونم این موضوع از کجا پیدا شد.بحث سر این بود که چرا تلو رو رتبه اول نذاشتم که منم دلایلمو گفتم.فروش،نمره،مخاطبان که تو همه اینا جی تی ای قطعا سر تر از بقیه عناوین لیست هست.غیر از اینه ؟
من هیچوقت در مورد رتبه‌ای که برای هر بازی گذاشتین بحثی نداشتم D: اون رتبه‌ای که می دین کاملاً نظر شخصیه و به منم ربطی نداره! 
شما تصویری قرار دادید از بهترین بازی سال 2013 از نگاه VGX و گفتین گوتی ـه 2013 GTA V بوده، منم خواستم یه شفاف سازی در مورد گوتی و فلسفه‌اش بکنم.  :heart:
پاسخ
(08-10-2015, 12:06 AM)The Last Resort نوشته است:
نقل‌قول: از اول هم ابهامی نبود قربان.اصن بحث ما سر این که چه بازی ای گوتی شد یا نه نبود ولی یهویی نمیدونم این موضوع از کجا پیدا شد.بحث سر این بود که چرا تلو رو رتبه اول نذاشتم که منم دلایلمو گفتم.فروش،نمره،مخاطبان که تو همه اینا جی تی ای قطعا سر تر از بقیه عناوین لیست هست.غیر از اینه ؟
من هیچوقت در مورد رتبه‌ای که برای هر بازی گذاشتین بحثی نداشتم D: اون رتبه‌ای که می دین کاملاً نظر شخصیه و به منم ربطی نداره! 
شما تصویری قرار دادید از بهترین بازی سال 2013 از نگاه VGX و گفتین گوتی ـه 2013 GTA V بوده، منم خواستم یه شفاف سازی در مورد گوتی و فلسفه‌اش بکنم.  :heart:

بله این حرف شما رو قبول دارم ولی یه سوال : الان games award که پارسال اولین جشنوارش پخش شد رو میشه از این به بعد به عنوان یه منبع معتبر واسه گوتی به حساب آورد ؟
پاسخ
(08-10-2015, 12:08 AM)BadBoy4Ever نوشته است:

بله این حرف شما رو قبول دارم ولی یه سوال : الان games award که پارسال اولین جشنوارش پخش شد رو میشه از این به بعد به عنوان یه منبع معتبر واسه گوتی به حساب آورد ؟

معتبرترین چیزی که همیشه برای گوتی بوده، جمع آوری کلی بهترین انتخاب‌ها از نظر منابع هست. در مورد این گیم اوارد هم چیزی نمی‌دونم والا. یه گیم اوارد هست که هر ساله از اسپایک تی وی پخش می‌شه و VGA هست که اینم از پارسال نبوده! به هر حال اگر هم چیز جدید و معتبری هست یکی از قطره‌های انتخاب گوتی حساب می‌شه D: .
پاسخ
(08-10-2015, 12:12 AM)The Last Resort نوشته است:
(08-10-2015, 12:08 AM)BadBoy4Ever نوشته است:

معتبرترین چیزی که همیشه برای گوتی بوده، جمع آوری کلی بهترین انتخاب‌ها از نظر منابع هست. در مورد این گیم اوارد هم چیزی نمی‌دونم والا. یه گیم اوارد هست که هر ساله از اسپایک تی وی پخش می‌شه و VGA هست که اینم از پارسال نبوده! به هر حال اگر هم چیز جدید و معتبری هست یکی از قطره‌های انتخاب گوتی حساب می‌شه D: .

مگه خبر ندارین ؟ اسپایک تی وی منحل شده و پارسال اولین جشنواره گیم آوارد تو لاس وگاس برگذار شد حتی گیمفا هم پوشش دادش

[تصویر:  x8bonrfn7qbw6zly5oy3.jpg]

و توش دراگون ایج گوتی شد.
اونطور که میدونم حامی های همایش هم شرکت EA و یوبی سافت بودن 
فکر کنم این دیگه رسمی باشه
پاسخ
نقل‌قول: مگه خبر ندارین ؟ اسپایک تی وی منحل شده و پارسال اولین جشنواره گیم آوارد تو لاس وگاس برگذار شد حتی گیمفا هم پوشش دادش

[تصویر:  x8bonrfn7qbw6zly5oy3.jpg]

و توش دراگون ایج گوتی شد.
اونطور که میدونم حامی های همایش هم شرکت EA و یوبی سافت بودن 
فکر کنم این دیگه رسمی باشه

این که همین VGA ـه D: فقط محل مراسم رو عوض کردن.
بله کاملاً هم معتبر هست. 
یکی از 134 گوتی‌ای که پارسال دراگون ایج برد و بیگ وینر شد مال همین مراسم VGA بود باز.
پاسخ
ی نظر دادم کجاس؟
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
(08-10-2015, 12:28 AM)hossein-r نوشته است: ی نظر دادم کجاس؟

نظرتون اسپم بود و پاک شد.
هم این نظرتون و هم نظر قبلیتون رو می‌تونستید توی پروفایل به خودم بگید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,020 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 14,006 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,246 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,762 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,573 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان