امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-18-2015, 03:22 PM)Dead ■ Man نوشته است:
(08-18-2015, 03:00 PM)Friendly-Fire321 نوشته است: ببخشید دوستان من توی بازی BATMAN ARKHAM CITY تو اون مرحله که با اون دکتره یخی هست باید بکشیش اونو میکشم بعد بازی کرش میکنه همه چی هم اپدیت هست و سیستمم از پیشنهادی بازی بیشتره
نسخه goty این بازی رو تهیه کنی بهتره چون خیلی ها هم مثل تو این مشکل رو داشتن ولی تو نسخه goty این مشکل ها رو نداره

کرک نسخه گوتی رو بگیرم حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
سلام خدمت تمامی عزیزان . من بازی call of duty advanced warfare رو تموم کردم . اگه بخام انــلایــن بازی کنم به چه نرم افزار هایی نیاز دارم اگه بخام مولتی پلیر بازی کنم با چه اینترنتی بــهـتــریـن نتیجه رو میگیرم . اگه ای پی چند تا سرور ایرانی رو هم معرفی کنید ممنون میشم.با سپاس در ضمن روی pc بازی میکنم
پاسخ
سلام و عرض ادب خدمت دوستان ... 
من ویچر 3 رو نصب کردم فقط یه مشکلی ندارم ! اون بنچمارکی که توی نت سرچ میزنم اصلا به من فریم نمیده مشخصات سیستم هم با اونا یکی هس ( GTX 970 Gigabyte . I7-4790k.Ram 8gb2400 Corsair ) حالا با این مشخصات میخوام بدونم دلیلش چیه ؟ بعد یه مشکل فنی دیگه هم که دارم اینکه سیستم من رم و بیشتر از باس 1333 نمیخونه در صورتی که 2400 هس مادربورد هم 
 Z97x-Gaming 3 Gigabyte ببخشید این ربطی به بازی نداشت ولی چه بهتر همینجا مظرحش میکردم ! 
اسکرین شاتهای بازی و هم گذاشتم با تنظیمات دوستان که ببیند دلیل این فریم 35 و نهایت 45 چیه . حداقل من باید 50 فریم و با این مشخصات بگیرم ؛ درسته؟

[تصویر:  avcd_1_thumb.png]
[/url][url=http://uupload.ir/viewer.php?file=44vw_2.png][تصویر:  44vw_2_thumb.png]   
[تصویر:  o4x_3_thumb.png]
[تصویر:  nc9q_4_thumb.png]
[تصویر:  b5ey_5_thumb.png]
[تصویر:  rviq_6_thumb.png]
[تصویر:  lz19_7_thumb.png]
[تصویر:  aiej_8_thumb.png]

حتی رو عکس آخر هم که روی High تنظیم شده به 50 نرسیده ::|
[تصویر:  ud5f_76099.3.jpg]
پاسخ
vsync رو off کن  S0 (43)
پاسخ
doostan kasi hast bedoone bug contract: skellige most wanted chetor fix mishe
???
 bazi: witcher 3
 inam begam ke in contract ye dlc hastesh dar vaghe DLC 12
you might be able to erase the markings but memories will never disappear
Hideo Kojima

پاسخ
(08-18-2015, 03:31 PM)moh@mm@d_ho$ein نوشته است: سلام خدمت تمامی عزیزان . من بازی call of duty advanced warfare رو تموم کردم . اگه بخام انــلایــن بازی کنم به چه نرم افزار هایی نیاز دارم اگه بخام مولتی پلیر بازی کنم با چه اینترنتی بــهـتــریـن نتیجه رو میگیرم . اگه ای پی چند تا سرور ایرانی رو هم معرفی کنید ممنون میشم.با سپاس در ضمن روی pc بازی میکنم

سلام  دوست عزیز، اول از همه باید استیم گیفت بازی رو بخرید، اگر نسخه ی کرک شده ی بازی رو داشته باشید با داشتن استیم گیفت بازی( البته بازی حدود دو گیگی خودش رو آپدیت می کنه) می تونید بازی رو آنلاین اجرا کنید. این بازی مثل بازی  MW3 سرور اختصاصی نداره و به همین خاطر سرور ایران نداره و به همین دلیل کسانی که از ایران وصل می شن تو بعضی از مپهاش پینگه بالایی دارند.

سلام دوستان من نسخه ی دلوکس Battlefield Hardline رو که با کرک CPY کار می کنه دارم ولی یک مشکلی دارم، وقتی می خوام وارد تنظیمات بازی می خوام بشم  کلا بازی گیر میکنه یعنی ایستوب میخوره و هیچ چیزی کار نمیکنه
پاسخ
(08-18-2015, 04:44 PM)0157 نوشته است: vsync رو off کن  S0 (43)

ممنون داداش . فریم روی اولترا شد همون 50 ! حواسم نبود وی سینک فریم و کاهش میده !
[تصویر:  ud5f_76099.3.jpg]
پاسخ
(08-18-2015, 06:24 PM)Mr BoB نوشته است:
(08-18-2015, 03:31 PM)moh@mm@d_ho$ein نوشته است: سلام خدمت تمامی عزیزان . من بازی call of duty advanced warfare رو تموم کردم . اگه بخام انــلایــن بازی کنم به چه نرم افزار هایی نیاز دارم اگه بخام مولتی پلیر بازی کنم با چه اینترنتی بــهـتــریـن نتیجه رو میگیرم . اگه ای پی چند تا سرور ایرانی رو هم معرفی کنید ممنون میشم.با سپاس در ضمن روی pc بازی میکنم

سلام  دوست عزیز، اول از همه باید استیم گیفت بازی رو بخرید، اگر نسخه ی کرک شده ی بازی رو داشته باشید با داشتن استیم گیفت بازی( البته بازی حدود دو گیگی خودش رو آپدیت می کنه) می تونید بازی رو آنلاین اجرا کنید. این بازی مثل بازی  MW3 سرور اختصاصی نداره و به همین خاطر سرور ایران نداره و به همین دلیل کسانی که از ایران وصل می شن تو بعضی از مپهاش پینگه بالایی دارند.

سلام دوستان من نسخه ی دلوکس Battlefield Hardline رو که با کرک CPY کار می کنه دارم ولی یک مشکلی دارم، وقتی می خوام وارد تنظیمات بازی می خوام بشم  کلا بازی گیر میکنه یعنی ایستوب میخوره و هیچ چیزی کار نمیکنه
احتمالا سیستمت نمیکشه بهتره کلا همه رو low کنی و همه چیز رو از تو تنظیمات آف بزنی رزولشن اسکال رو هم بیار رو 60 درصد حتما بیار رو 60 درصد چون بازی رو خیلی رون میکنه
پاسخ
سلام دوستان من تا الان همه آپدیت هایی که برای بازی  Mortal Combat X اومد رو نصب و اجرا کردم، اما الان این آپدیت آخری رو که نصب میکنم یعنی ورژن 20150812 ارور میده و ارورش 0x0000142 اینه چکار کنم همه نرم افزار های جانبی هم نصب هستش؟
پاسخ
سلام ببخشید من اپدیت 1.07 بازی ویچر 3 را دانلود کردم باید اپدیت را چی کارکنم یعنی بریزم تو خود پوشه بازی اخه یک فایل با حجم 2 گیگ هست icon چیزی هم نداره ممنون میشم کمک کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,240 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,547 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,161 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,617 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,289 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان