امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنج بازی که می توانند یکی از بهترین های امسال باشند
به نام خدا

درامسال بازی های منتشر شده اند که کم و بیش خوب بودند. بعضی از ان ها فقط پز میدادند(Need For Speed) و در طرف دیگر بازگشت به ریشه ها سر لوحه خود قرار دادند(Assasins Creed Syndicate).
اما در بین این گیم ها پنج بازی وجود دارد که احتمالا به نظر شما هم حق این را دارند که بتوانند بهترین امسال شود و جایزه ها را یکی پس از دیگری درو کند.
هر ساله مراسمی ایجاد می شود که چند بازی را نامزد موضوعی میکند و پس از در نظر گرفتن امتیاز و رای های مردم ان نامزد برنده موضوع می شود.
اکنون نویسنده پیش بینی ای کرده که این پنج بازی توان رقابت با یکدیگر را دارند و می توانند برنده شوند پس با ما همراه باشید.

نکته: خواهان گفتن است که اگر دیدی بازی مورد علاقه شما در رده پنجم قرار دارد اعتراض نکنید چون این مطلب یک رتبه بندی نیست و فقط برای زیبایی و ترتیب دادن به موضوع شماره بندی شده است.

نکته2: در این لیست فقط بازی های منتشر شده در نظر گرفته شده است.

5-Metal Gear SolidV:Phantom Pane

[تصویر:  mgstpp_e3_2015_04_web.jpg]

و باز شاهکار دیگر از هیدیو کوجیما معروف و مشهور. واقعا سخت است که گیمری در این دوره نام شاهکار هیدیو کوجیما یعنی متال گیر سالید را نشنیده باشد. اگر طرفدار سبک مخقی کاری خالص باشید حتما از این بازی خشنود خواهید بود. مخفی کاری این بازی همراه با هوش مصنوعی دشمنان یک تجربه ناب را تحویل شما می دهند. از نکات قوت دیگر این بازی می توان به تک پلان کردن صحنه های بازی اشاره کرد که هیدیو کوجیما، این استاد مبتکر بازی های ویدیویی با زیبایی هر چه تمام تر کارگردانی کرده است.
اما خب، هر بازی همراه با خوبی ها، بدی هایی نیز دارد. از نکات منفی این بازی می توان به کلیشه ای شدن مراحل بازی اشاره کرد که تا فصل دوم فقط کار شما گروگان گرفتن و حرف کشیدن از سربازان است که در بیشتر مواقع اطلاعات خوبی به شما نمی دهند. در کنار ان می توان به کم شدن کات سین ها و کمتر حرف زدن شخصیت اصلی اشاره کرد.
اما در کنار همه این ها این بازی یک شاهکار به تمام معنا است.

4-Witcher3:Wild Hunt

[تصویر:  cdp_witcher_gate_logo_en.png]
قطعا بازی های نقش افرینی  جای خود را در این سال ها میان گیمران باز کرده اند، حتما میپرسید چرا؟! 
به دلیل اینکه شما در این سبک باید شخصیت های خود را ساخته و کار کنید و پول در بیاورید تا بتوانید تجهیزات و زره لول بالاتر خریداری کنید تا بتوانید در مقابل دشمن از خود محافظت کنید، یا می توانید به دور از خونریزی کا شرافت مندانه ای انتخاب کنید و اسوده زندگی کنید. می توان در این سبک سری The Elder Scrolls و The Witcher را نام برد. در امسال نسخه ی سوم این بازی دوست داشتنی یعنی The Witcher منتشر شد و توانست نقد های مثبتی را میان منتقدان بدست اورد و محبوب ترین شماره در بین سری شود. حتما می دانید که سازنده بازی یعنی Cd Projekt Red گفته که این قسمت پایانی بر داستان شخصیت دوست داشتنی یعنی گرالت خواهد بود. یکی از نقات قوت بازی گرافیک زیبا و چشم نواز است که با دقتی هر چه تمام تر روی ان کار شده است، اما در همین بین نکته منفی دیگری خود را نمایان می کند و ان چیزی نیست جز افت فریم و لگ وحشتناک که بسیار از ارزش بازی می کاهد.

یک پیشنهاد دوستانه به شما می کنم که اگر توسط خانواده احاطه شده اید به هیچ وجه این بازی را انجام ندهید چون عاقبت خوشی ندارد.

3-Batman:Arkham Knight

[تصویر:  batman-arkham-knight-0010-970x0.jpg]
می توان گفت بتمن یکی از برترین شخصیت کمیک است که همواره با داستان های جذاب و دارک خود سراغ ما امده و پیش از پیش ما را غافل گیر کرده است. اما DC به کمیک بسنده نکرد و پای این شخصیت را به کارتون و فیلم کشاند و بتمن بسیار مشهور شد ولی باز هم کافی نبود. بتمن باید طوری مشهور می شد که همهجهان بتواند ان را بشناسد، پس دست به بازی ساختن بر محور این شخصیت کرد. چند بازی را تولید کردند که اصلا نمی توان به ان بازی گفت به وجود امد و جز شکست چیز دیگری در پی نداشت. پس Rocksteady ساخت ان را به عهده گرفت و سری ارخام را تولید کرد. بازی ای که اکشن مناسب به همراه گرافیک مناسب داشت و توانست بتمن را باز هم محبوب کند. حال قسمت اخر این مجموعه منتشر شده و به قول سازندگان بازی پایانی برای شوالیه تاریکی، این قهرمان محبوب ما است. شاید بتوان یکی از نکات مثبت بازی را ماموریت های فرعی ان دانست که حتی از ماموریت اصلی هم چذاب تر هستند.
یکی از نکات قوت و منفی بازی بتموبیل هست حالا می پرسید چرا؟!
به دلیل اینکه بتموبیل حس یک بازی ماشین رانی را به گیمر می دهد و در طرف دیگر بازی شما را مجبور می کند که باید برای پیشبرد بازی حتما از این وسیله استفاده کنید.
یکی از نکات بد بازی پورت ان بر روی Pc است به طوری که ناشر بازی ان را جمع اوری کرد و همین چند روز پیش دوباره منتشر کرد که باز هم لگ و افت فریم فراوان داشت.

2-Blood Borne

[تصویر:  BB_KyeArt_A_257295_14023645371-ds1-670x4...strain.jpg]
حتما این جمله را به یاد دارید، You die!!. جمله معروف سری دارک سولز که پس از مرگ شما به نمایش می امد. بازی ای که هر گیمری چه حرفه ای چه اماتور در ان خواهد مرد. گیمی که همین چند ماه پیش نسخه سوم ان معرفی شد و طرفداران این مجموعه را ذوق زده کرد. ولی سازنده این بازی یک سال پیش بازی ای انحصاری مخصوص کنسول PS4 معرفی کرد که همان المان های دارک سولز را داشت اما چیز جدیدی به چشم می خورد...
بله اکشن بازی و همچنین خونریزی در بازی به حداکثر خود رسیده بود و نشان از یک بازی بسیار سخت و خونین را نشان می داد.
شاید بتوان گفت که ما اگر زیاد درباره این بازی صحبت نمی کنیم به این دلیل است که این بازی انحصاری است و هر کس کنسول ندارد و نمی تواند این بازی را تجربه کند ولی همین را می توان گفت که این بازی یکی از شانس های برتر بهترین بازی سال را دارا می باشد و قطعا حرفی در بین منتقدان خواهد داشت.

1-Fallout4

[تصویر:  270?cb=20151108150040]
مگر می شود حرف از بهترین بازی سال را زد و فال اوت 4، اثر کمپانی محبوب بتسدا را فراموش کرد. این بازی هم در سبک نقش افرینی است اما یه فرق با دیگر بازی ها دارد، چه بخواهید و نخواهید باید مبارزه کنید. این بازی تمی اخر الزمانی دارد و دوره ای متفاوت را نمایش می دهد که امریکا بر اثر بمب اتمی به مرز نابودی کشانده شده و گروه هایی تشکیل شده اند که این کشور را در بین خود تقسیم کرده اند. یکی از المان های محبوب این بازی این هست که می توانید همراه در کنار خود داشته باشید که در نمایش های اولیه سگی همراه شما بود و از شما محافظت می کرد. سازندگان بازی ذکر کردند که هیچکدام از همراهانتان نمی میرند و همواره قادر به یاری کردن شما خواهند بود. اب و هوای Dynamic بسیا زیبا و هنری به بازی اضافه شد که لذت بازی کردن را بیش از پیش می کند. شما هم می توانید در این بازی برای خودتان قرارگاهی درست کنید و ان را ارتقاع دهید و ادم های کاربلد برای خود استخدام کنید.
نکته منفی در بازی وجود دارد که دیده شده افت فریم حتی به صفر هم می رسد و این واقعا بسیار تاسفاور هست. اما سازندگان این بازی را بسیار عالی و مثل همیشه برای PC پورت کرده اند و نمی توان از نسخه pc این گیم اشکالی گرفت.

نظر شما چیست؟!!
به نظر شما کدام بازی حرف بیشتر دارد که بتواند این عنوان را نصیب خود کند؟
پاسخ
۱۰۰٪ ویچر
من خودم نتونستم با ویچر ارتباط برقرار کنم چون که به سنم نمی خورد  Nau
داستان زیبا گرافیک زیبا و...

بت من جزو لیسته؟ S0 (5)

ممنون بابت مقاله S0 (29)
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
(11-24-2015, 12:54 AM)Project Amir نوشته است: ۱۰۰٪ ویچر
من خودم نتونستم با ویچر ارتباط برقرار کنم چون که به سنم نمی خورد  Nau
داستان زیبا گرافیک زیبا و...

بت من جزو لیسته؟ S0 (5)
بله من خودم ویچر رو تا اخر رفتم و اینجور چیزا زیاد توش بود

ولی خدایی بتمن به غیر از اون پورت بدش عالی بود S0 (43)
پاسخ
مطمئنا ویچر ...
شاید قبل از اینکه متال گیر بازی کنم میگفتم متال بهتره اما نه ...
تو ی این لیست ویچر خیلی پرچمش بالائه !
داستان فوق العاده زیبا ... گرافیک چشم نواز و گیم پلی که هیچ وقت ازش خسته نمیشی و البته موسیقی های فوق العاده قشنگش .
به غیر از فال اوت بقیه بازی ها رو در این لیست بازی کردم . و نظرم صد در صد رو ویچره .
ممنون بابت زحمتتون .
پاسخ
(11-24-2015, 12:59 AM)Dead Soldier نوشته است: مطمئنا ویچر ...
داستان فوق العاده زیبا ... گرافیک چشم نواز و گیم پلی که هیچ وقت ازش خسته نمیشی و البته موسیقی های فوق العاده قشنگش .
به غیر از فال اوت بقیه بازی ها رو در این لیست بازی کردم . و نظرم صد در صد رو ویچره .
ممنون بابت زحمتتون .

ویچر قشنگ بو ولی به نظرم ماموریتاش کم بود.
مثلا وقتی تمومش کردم پنج مرحله بود بعد اونارو رفتم هرجا گشتم مرحله کسی نمیداد
پاسخ
خدایی متال نمیدونم چرا داخل این لیسته ؟ هرکی دیدم میگه متال اشغاله و خودمم میگم اشغاله همه ی مراحلش تکراری و...( حال ندارم بگم ) S0 (2)
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
(11-24-2015, 01:01 AM)Zoom Hunter نوشته است:
ممنون بابت زحمتتون .

مرحله هاش کم بود ؟
خود خط داستانیش که طولانی بود .مراحله فرعی هم که خیلی زیادن ماشالله ...
پاسخ
(11-24-2015, 01:04 AM)Dead Soldier نوشته است:
(11-24-2015, 01:01 AM)Zoom Hunter نوشته است:
ممنون بابت زحمتتون .

مرحله هاش کم بود ؟
خود خط داستانیش که طولانی بود .مراحله فرعی هم که خیلی زیادن ماشالله ...

نمیدونم شاید من زود تموم کردم اخه 24ساعته فقط بازی می کردمش S0 (2)
پاسخ
برای منی که عاشق بتمن هستم خب قطعا بتمن بهترین بازی ساله.
یه چندتا غلط املایی و گرامری هم داشتین که اصلاح بشه بهتره.
خیلی مختصر و در عین حال مفید بود.
 خسته نباشید
پاسخ
(11-24-2015, 01:05 AM)mehrdad.kingwolf نوشته است: برای منی که عاشق بتمن هستم خب قطعا بتمن بهترین بازی ساله.
یه چندتا غلط املایی و گرامری هم داشتین که اصلاح بشه بهتره.
خیلی مختصر و در عین حال مفید بود.
 خسته نباشید

خواهش می کنم.

منم بشترین امیدم به بتمن که ماموریت های فرعیش از اصلی هم جالب تر بودش.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,067 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 14,345 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,417 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  بهترین بدلکار تاریخ | نقد و بررسی Just Cause 4 White Beard 0 1,294 12-12-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بهترین بورد گیم‌ های سال 2017 MoeinTN 0 1,243 12-17-2017, 10:14 AM
آخرین ارسال: MoeinTN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان