امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنج بازی که می توانند یکی از بهترین های امسال باشند
ممنون استاد ولی بتمن جزو نامزدهای TGA نیستا و ربطی هم به پورت و... که گفتی نداره و کلا جزو اسامی نامزدها نیست

نقل‌قول: ویچر قشنگ بو ولی به نظرم ماموریتاش کم بود.

ماشالله  S0 (2) من 140 ساعته دارم میرم دیگه خسته شدم اونوقت کم بود مرد حسابی !؟

غلط نگارشی هم داریا 
به جای (ا) از (آ) استفاده کن کافیه شیفتو بگیری موقع تایپ عشقم
آفرین ادامه بده
پاسخ
(11-24-2015, 01:09 AM)BadBoy4Ever نوشته است: ممنون استاد ولی بتمن جزو نامزدهای TGA نیستا و ربطی هم به پورت و... که گفتی نداره و کلا جزو اسامی نامزدها نیست

نقل‌قول: ویچر قشنگ بو ولی به نظرم ماموریتاش کم بود.

ماشالله  S0 (2) من 140 ساعته دارم میرم دیگه خسته شدم اونوقت کم بود مرد حسابی !؟

غلط نگارشی هم داریا 
به جای (ا) از (آ) استفاده کن کافیه شیفتو بگیری موقع تایپ عشقم
آفرین ادامه بده
خواهش میکنم. باشه از این به بعد می گیرم ولی خیلی طاقت می خواد
حالا بتمن قشنگ بودش گذاشتم کم لطفی نشه بهش S0 (2)
پاسخ
(11-24-2015, 01:04 AM)Project Amir نوشته است: خدایی متال نمیدونم چرا داخل این لیسته ؟ هرکی دیدم میگه متال اشغاله و خودمم میگم اشغاله همه ی مراحلش تکراری و...( حال ندارم بگم ) S0 (2)

بله متال گیر سالد آشغال انقدر این بازی آشغال که قسمت چهار و پنج این بازی از هر دو سایت ign و gamespot نمره ی کامل رو گرفتن انقدر این بازی آشغال که متای قسمت دوم 96 هست انقدر این بازی آشغال که splinter cell بازی هست که از روی متال گیر سالد الهام گرفته واقعا این بازی آشغال
[تصویر:  SHAREfactory%E2%84%A2_20161118210100_.jpg]
پاسخ
بر خلاف میل باطنیم متاسفانه ویچر 3 میشه، من مد نظرم متال 5 بود ولی خب نمیشه، دلیلش هم تو پست VGA 2015 نوشتم.
بجای بتمن باید ماریو میذاشتید، بتمن کلا نسبت به نسخه های قبلیخودش افت داشت.

(11-24-2015, 01:04 AM)Project Amir نوشته است: خدایی متال نمیدونم چرا داخل این لیسته ؟ هرکی دیدم میگه متال اشغاله و خودمم میگم اشغاله همه ی مراحلش تکراری و...( حال ندارم بگم ) S0 (2)

فک کنم شوخی میکنید!!
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
به احتمال زیاد ويچر و متال گونی میشن هم متاي بالاتری دارن هم داستان هم گیم پلی بهتر  البته بلاد بورن رو بازی نکردم چیزی راجبش نمیدونم راستي جای بتمن تو این لیست سوپر ماریو هست درستش
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
ممنون از همه که نظر دادین من چون لیست رو نمی دونستم بتمنو گزاشتم
پاسخ
خیلی خوب میشد اگه یک مقدار وقت و حوصله بیشتری میذاشتی.
یک نگاه کوچیک به اسم بازی ها بکن دوست عزیز. با این کار فقط ارزش کارتو میاری پایین.
ولی در کل خسته نباشی.
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
واقعا نظر بعضی از دوستان تعجب آوره!!

آخه همه چیز که Game Awards نیست. بتمن، نمرات خیلی خوبی گرفته، Zoom Hunter  عزیز نظرش این بوده که باید تو لیست بهترینها قرار بگیره.
پاسخ
من که میگم سوپر ماریو بهترین بازی سال میشه  هیشکی هم که بهش توجه نمیکنه  S0 (2)
پاسخ
به نظر من اینجوری نمیشه برترین بازی رو تعیین کرد چون میشه گفت تقریبا هرکسی فن یک بازی هست نه از لحاظ تعصب بلکه از لحاظ اینکه بازی رو انجام داده و خوشش اومده و به نظرش برترین بازی هستش در صورتی که اگه همه بازی هارو بازی کنیم میبینیم که هرکدوم به نوبه خودش خوبه به طور مثال (مثاله ها) ویچر از لحاظ نقش آفرینی یا گرافیک . متال از لحاظ داستانی و...
اول و آخرشم میبینیم که به قول دوستمون ماریو برترین میشه کسی که خبر نداره S0 (2) S0 (24)
[تصویر:  yrnMB.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,067 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 14,345 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,417 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  بهترین بدلکار تاریخ | نقد و بررسی Just Cause 4 White Beard 0 1,294 12-12-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بهترین بورد گیم‌ های سال 2017 MoeinTN 0 1,243 12-17-2017, 10:14 AM
آخرین ارسال: MoeinTN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان