امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(01-26-2016, 12:10 AM)Lord-mha نوشته است:
(01-26-2016, 12:06 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(01-26-2016, 12:03 AM)Lord-mha نوشته است: یه سوال اسکایریم سبک بازی چیه بعا رو کامپیوتر بهتره بگیرم یا رو ایکس باکس 360

RPG سنگین و جهان آزادی با وسعت حیرت انگیز
رو PC پیشنهاد میکنم چون هم میشه کلی ماد ریخت هم کلا RPG رو پی سی بیشتر میچسبه

به نظرت دارک سولز 2 یا همین اسکایریم

با اینکه سبکشون یکیه ولی در کل خیلی با هم فرق میکنن
اگه میخوای درد و رنج واقعیو تجربه کنی برو سراغ دارک 2 ولی بازیش برا هر کسی ساخته نشده واقعا عجیب سخته
من همین اسکایریمو پیشنهاد میدم
دارک رو پی سی پورت خوبی نداره
پاسخ
(01-26-2016, 12:03 AM)Lord-mha نوشته است: یه سوال اسکایریم سبک بازی چیه بعا رو کامپیوتر بهتره بگیرم یا رو ایکس باکس 360

من بهت Morrowind رو توصیه میکنم ولی حتما باید مود گرافیک براش نصب کنی.
پاسخ
نظر واسه دان دوباره bully scholarship
پاسخ
یه بازی مثل BATMAN:ARKHAM KNIGHT معرفی کنید
All life, must end...
- The Lich King

[تصویر:  e26_tumblr_mpt6atgp0m1qas2i7o1_500.gif]
پاسخ
(01-26-2016, 01:49 AM)ONY$ نوشته است: یه بازی مثل BATMAN:ARKHAM KNIGHT معرفی کنید
BATMAN: ARKHAM ORGINS 113 ........... S0 (45)
پاسخ
سلام
دوستان من میخوام بازی جدید بگیرم حالا بین جاست کاز 3 و فالوت 4 گیر کردم نمیدونم کدوم رو بخرم و درباره ی هر دو بازی توضیح بدید و بگید کدوم بهتره
ممنون S0 (2)
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
(01-26-2016, 10:39 PM)Project Amir نوشته است: سلام
دوستان من میخوام بازی جدید بگیرم حالا بین جاست کاز 3 و فالوت 4 گیر کردم نمیدونم کدوم رو بخرم و درباره ی هر دو بازی توضیح بدید و بگید کدوم بهتره
ممنون S0 (2)

Fallout 4: اگه از طرفدارای بازی هایی مثل اسکایریم هستی یعنی از اینا که اوپن ورلد هست همینجور دور خودت میچرخی quest انجام میدی این بازی به دردت میخوره. داستان بازی یکم رو اعصابه ولی
Just cause هم یکی از بهترین بازی های اکشن امساله.
در کل Just causeرو بیشتر توصیه میکنم
پاسخ
(01-26-2016, 10:39 PM)Project Amir نوشته است: سلام
ممنون S0 (2)

جاست کاز رو اصلا سمتشم نرو S0 (43) داستان بازی داغونه، فقط باید هرچی دیدی رو خراب کنی.کلا تهش بتونه برات 1 هفته جذاب باشه بعدش کلا یادت میره همچین بازیی داری.
فال اوت هم بازیش نیمه RPG عه.بیشتر المان های نقش افرینی رو توش نداره،داستانش معمولیه و گیم پلیش قویه.
دنبال تجربه طولانی مدت هستی، بین این دوتا بازی فال اوت
That was just a dream

پاسخ
دوستان بین بازی های زیر به نظرتون کدوم جذاب تره برای آنلاین بازی کردن و خرید Cdkey
Call of Duty Black Ops 1 or 2
CSGO
Battlefield 4
Pay Day 2

اگر هم بازی توی این سبک ها دارید ممنون میشم معرفی کنید. + لطفا یک سایت معتبر هم برای خرید CD Key معرفی کنید. ممنون
پاسخ
(01-27-2016, 12:28 AM)Biggest نوشته است: دوستان بین بازی های زیر به نظرتون کدوم جذاب تره برای آنلاین بازی کردن و خرید Cdkey
Call of Duty Black Ops 1 or 2
CSGO
Battlefield 4
Pay Day 2

اگر هم بازی توی این سبک ها دارید ممنون میشم معرفی کنید. + لطفا یک سایت معتبر هم برای خرید CD Key معرفی کنید. ممنون

Bo2 هنوز هم فکر کنم مردم بازیش میکنند، ولی برای الان زیاد نمی ارزه.
CSGO بهترین انتخاب و ارزون ترین انتخاب هم هست!
Battle هم اگه تواناییش رو دارید Premium edition رو بخرید، بهترین انتخاب رو کردید.
PD2 یکی از بهترین بازیها توی سبک COOP هستش، ولی بین این انتخابها پیشنهاد نمیشه
Persiankey چندسالی دارم ازش میخرم راضی بودم.ممکنه بعضی بازیهارو نداشته باشه که اونم باهاشون تماس بگیرید قیمت رو بهتون میگه
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 422 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 806 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 682 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,397 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 21,311 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 27 مهمان