امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
رو اون میزه میرم اما نمیدونم باید چیکار کنم تو انجمن کسیو میشناسید که بلد باشه اینجور چیزا رو؟؟
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
از مدیر بخش راهنمایی در بازی بپرسید حتما جواب شما رو میدند 113
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
من وقتی تو gta v با rpg و اینجور چیزا شلیک میکنمجلو صورت شخصیت میترکه و شخصیت میمیره مشکل چیه
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(06-08-2016, 01:41 PM)ROMAN REIGNS نوشته است: من وقتی تو gta v با rpg و اینجور چیزا شلیک میکنمجلو صورت شخصیت میترکه و شخصیت میمیره مشکل چیه
خب معلومه دیگه وقتی بری تو صورت یارو بعد با RPG بهش شلیک کنی معلومه میمیری دیگه! S0 (43)
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(06-08-2016, 01:33 PM)ROMAN REIGNS نوشته است: رو اون میزه میرم اما نمیدونم باید چیکار کنم تو انجمن کسیو میشناسید که بلد باشه اینجور چیزا رو؟؟

برای ساخت و ساز به 2 چیز نیازمندید:
1. منابع مورد نیاز. هر وسیله آت‌وآشغالی که توی محیط ریخته شده، منبع ساخت هستند، اونهارو جمع بکنید و به Settlement خودتون ببرید و در هر کدوم از محل‌های ساخت و ساز اونرو Store بکنید.
2. تجربه کافی، برای ساخت بعضی وسایل باید توی اون کار مهارت داشته باشید، مثلا برای ارتقا انواع سلاح‌های پلاسمایی باید لول Intelgence شما بالا و مهارت مورد نیاز رو آپگرید کرده باشید(مثل مهارت Blacksmith برای آپگرید کردن سلاح‌های سرد)
That was just a dream

پاسخ
سلام  من بازی GTA iv  رو نصب کردم 
با چه اپدتیتی  بازی رو بهینه کنم و از این افت fps راحت شم(بازی خیلی بد اجرا میشه  )
سیستمم دو برار سیستم پیشنهادیه لطفا کمک کنید
پاسخ
سلام راجع به سیو های بازی های COJ the Cartle و Max pain 3
سوال داشتم.
بازی ندای خوارز که کلا سیوش مسخرس...کلی تا یه مرحله رفتم فردا اومدم از ادامه برم..میبینم از اول یا یه جای تکراری دیگه میاد...
چیکار کنم دوستان....؟
چجوری برم که مثل بازی های دیگه درست حسابی سیو هاش از ادامه بیاد و من فقط این بازی مسخره رو تموم کنم؟
لطفا راهنمایی کیند..دو سه باره دارم از اول میرم...
Call of Juarez The Cartel

ودیگری مکس پین 3 ...
تو مرحله بندرش برا نجات دختره.. S0 (44)
کلی رفتم... کلی ها...
بعد یهو یه جاش مردم...اینقد عقب
اومد و بد بود..که نگو..کلی رفتم اونم دو سه بار ولی....
باید یکار کنم سیو جور دیگه ای نداره..؟
Wall
پاسخ
(06-08-2016, 04:21 PM)Arash356 نوشته است: سلام راجع به سیو های بازی های COJ the Cartle و Max pain 3
سوال داشتم.
بازی ندای خوارز که کلا سیوش مسخرس...کلی تا یه مرحله رفتم فردا اومدم از ادامه برم..میبینم از اول یا یه جای تکراری دیگه میاد...
چیکار کنم دوستان....؟
چجوری برم که مثل بازی های دیگه درست حسابی سیو هاش از ادامه بیاد و من فقط این بازی مسخره رو تموم کنم؟

ودیگری مکس پین 3 ...
کلی رفتم... کلی ها...

می تونید سیو این دو بازی را دانلود و نصب کنید و از هر مرحله ای که دلخواه شما هست به جلو پیشروی کنید.
پاسخ
(06-08-2016, 04:24 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(06-08-2016, 04:21 PM)Arash356 نوشته است: سلام راجع به سیو های بازی های COJ the Cartle و Max pain 3
سوال داشتم.
چیکار کنم دوستان....؟

ودیگری مکس پین 3 ...
کلی رفتم... کلی ها...

می تونید سیو این دو بازی را دانلود و نصب کنید و از هر مرحله ای که دلخواه شما هست به جلو پیشروی کنید.

خیر...من بازی هایی که نکردم رو خودم میرم..سیو اصلا نمیگیرم...

اگه میشه راهشو بگید...
Wall
پاسخ
(06-08-2016, 05:05 PM)Arash356 نوشته است:
(06-08-2016, 04:24 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
سوال داشتم.
چیکار کنم دوستان....؟

ودیگری مکس پین 3 ...
کلی رفتم... کلی ها...

خیر...من بازی هایی که نکردم رو خودم میرم..سیو اصلا نمیگیرم...

اگه میشه راهشو بگید...

هیچ راه دیگه ای نیست متاسفانه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,379 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,550 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,172 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,618 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,293 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان