امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنچ کردن؟
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان من به همه رشته های کامپیوتر علاقه دارم ولی تازه وارد سخت افزار هستم و هیچی نمیدونم کسی می تونه بگه بنچ کرد کارت گرافیک یعنی چی؟ اصطلاح های زیادی هم هست که بلد نیستم خودتون دمتون گرم بهم یاد بدید صواب می کنید. Confused60:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
Benchmark یک عملی هست که برای امتیاز دهی به سخت افزار انجام میشه.
صحنه هایی با گرافیک سنگین و جزئیات بالا که عرق سخت افزار رو در میاره.

برنامه های مختلفی وجود داره برای تست سخت افزار که یکی از بهترین ها 3D Mark هست.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
مثلا خودد بازی بتمن داره قسمت بنچمارکو
[تصویر:  98531540212759623894.gif]
پاسخ
توی بازی gta iv & liberty city هم خودشون دارن ولازم به برنامه نیست
پاسخ
بنچمارک های بازی ها نسبت به سیستم مورد نیاز همون بازی نمره میدن نه اینکه سخت افزار شما چقدر توان داره, این کاملا با اینکه سخت افزار رو با برنامه هایی مثل 3D Mark بنچمارک کنین متفاوته!
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
(12-23-2012, 12:33 AM)Maximum-Dev نوشته است: بنچمارک های بازی ها نسبت به سیستم مورد نیاز همون بازی نمره میدن نه اینکه سخت افزار شما چقدر توان داره, این کاملا با اینکه سخت افزار رو با برنامه هایی مثل 3D Mark بنچمارک کنین متفاوته!
ممنون
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آشنایی با OverClock کردن CPU و نحوه انجام آن joker 7 3,211 03-25-2013, 02:48 PM
آخرین ارسال: ebrahim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان