نظرسنجی: واقعی بودن بازی یا باحال تر بودن بازی؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
واقعه گرایانه
38.89%
7 38.89%
لذت بخشتر و غیر واقعی بودن
61.11%
11 61.11%
در کل 18 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی باید واقعی بشه یا لذت بخشتر بشه؟
امروزه بسیاری از شرکت های بازی تصمیم دارند تا بازی هاشونو به واقعیت نزدیک کنند.اما ایا هدف اصلی بازی ها اینه؟اینکه همه چیز توی بازی طبیعی بشه؟
خیلی از این کار ها امکانپذیر نیست.مثلا اگر توی جنگ واقعی یک تیر بخورید میمیرید ویا زخمی میشوید.اگر در بازی ها هم همینطور بود بازی کردن غیر ممکن می شد.
تاثیر این امر در بازی های ورزشی به وفور دیده می شه.شرکت ها همیشه حرکات بازیکن ها رو واقعی تر میکنن و بازی شان رو به واقعیت نزدیک تر می کنند.شما کدام رو دوست دارید؟
من دوست دارم لذت بخش باشه.وقتی توی بازی 2k یک بازی رو با کراتر 12 دقیقه بازی می کنم امتیاز ها به 150 تا میرسه! ایا در بازی واقعی می شه همچین کاری رو کرد؟اما راستش من همینطوری رو دوست دارم چون من بسکتبال بازی نمی کنم بلکه بازی بسکتبال انجام می دم.برای همینم هست که خیلی ها طرفدار pes هستند و بعضی ها fifa رو می پسندن.
این جاست که مرز بین واقعیت و بازی معلوم میشه.کسی مثل من که فوتبالی نیست میره و pes و میخره و با مسی 5 تا گل می زنه ولی کس دیگه مهره می چینه ,تاکتیک درست می کنه و یک فوتبال واقعی رو بازی می کنه. انتخاب با شماست.
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
یه بازی خوب باید به واقعیت نزدیکتر باشه تا محبوبیت پیدا کنه.البته بازی های غیرواقعی هم طرفدارهای خاص خود را دارند اما به نظر من واقعی بودن مهم ترهConfused24:
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
منظور من گرافیک یا حرکات و شخصیت ها نیست. منظور من بعضی ویزگی های انسانی هست.مثلا ادم ها از ارتفاع کم هم که بیفتن زخمی میشن و اگر تویه یک بازی اینجوری باشه....
پاسخ
از این لحاظ آره.اگه قرار باشه تو بازی آدم از یه ارتفاع کم بیفته و زخمی بشه که دیگه بازی نمیشه
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
باید واقعا طبیعی باشه تا لذت بخش تر شه
پاسخ
بازی هایی هم هستن که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارند لذت بخش هم هستن
ولی بازی هایی هم هستن که با اینکه گرافیک real ندارند ولی لذت بخش هستن مثل journey که واقعا خیلی بابازی کردنش حال کردم

ولی بازی های ریسینگ برام کیفیتشون مهم نیست
ولی این ابله ها هم که میان بازی مثل nfs رو با موتور فراست بایت 2 میسازن میرینن توش Confused67:
پاسخ
اگه زیادهم طبیعی باشه حال آدم گرفته میشه.هیجان بازی میاد پایین
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
نه موافق نیستم
کرایسیس هیجانش پایینه ؟!
اتفاقا هیجان بازی میره بالا
پاسخ
(12-31-2012, 01:09 PM)Alpha نوشته است: نه موافق نیستم
کرایسیس هیجانش پایینه ؟!
اتفاقا هیجان بازی میره بالا

منظورم گرافیک و.......... نیست
کرایسیس عالیه
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
اعتبارConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,023 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 14,017 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,255 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,766 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  ترس در مغز استخوان/ برترین عناوین ترسناک که باید تجربه کنید saeed aghababaee 8 5,080 04-12-2017, 03:32 AM
آخرین ارسال: Hitler.16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان