امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرز لعنتی{نقد گرشاسپ:راز ازدها}
نقد خوبی بود ولی بازی گندی بود
من تو این بازی فقط از سروصدا های گرشاسب یکم خوشم اومد!
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
تنهااشتباهت تویه این نقداینکه اومدی بازی گرشاسب روباdmc مقایسه کردی که این دوبازی اصلا قابل مقایسه نیستند.
           خفاشی برفرازآسمان
--------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  10547364607539859335.png]
پاسخ
همینطور که دوستان اشاره کردن مقایسه این عنوان با پیشکسوت های این سبک کاری بس اشتباه است!

وقتی یه نقد مقایسه ایی میخوای بنویسی باید در 90% بهم شباهت داشته باشن. مسخرست که بیای شخصیت دانته رو با یه کاراکتر صفر کیلومتر مقایسه کنی! دانته خیلی مسن تر از این کاارکتره. یعنی چی واقعا من با دانته لذت بردم؟! Confused43:

نقد شما خیلی یه طرفه بود. واسه نقد ، هم به نقاط مثبت اشاره می کنن ، هم به نکات منفی. شما کلا منفی دیدی! :|

در کل کار خیلی خوبیه که جرئت کردی دیدگاهت رو بیان کنی تو تاپیک. ادامه بده که جای پیشرفت خیلی داری. همین که بچه های تحریریه اومدن داخل تاپیکت و نظر دادن ، فکر کنم همه می خوایم که شما پیشرفت کنی. به امید روزی که شما هم به جمع تیم ملحق شی Confused24:
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
ممنون از این که نظراتتون رو درباره نقدم بیان کردید.Confused74:
ولی خوب حد اقل می تونستن یه خورده بازیشون رو طولانی تر کنند!
شاید انتظارات من از بازی های ایرانی بیش از حد زیاده...
حرف شما رو قبول دارم.کلا روی این بازی زیاد کار نشده و نمی شه اونو با بازی هایی به مثل dmc مقایسه کرد.
ممنون
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
ببخشید انجینی که این بازی باهاش ساخته شده چیه بگین اگه خوبه برم استفاده کنم قسمت اول بازی خوب بود من خودم با دوتا انجین کار می کنم اگه میشه بهم بگین؟
پاسخ
گرشاسپ راز اژدها بازی نسبتا خوبی بود ، و نسبت به نسخه ی قبلیش پیشرفت های زیادی کرده بود ، مخصوصا تو بخش صداگذاری ، کلا صداگذاری بازی واقعا خوب بود ، در حد بازی های ایرانی عالی بود ، از حق نباید گذشت گرافیکشم قابل تحمل بود ، داستان بازی هم خوب بود ، تنها چیزی که تو بازی یکم رو مخ آدم بود دوربین بازی بود که واقعا در بعضی مواقع اعصاب آدمو خورد میکرد ... باگ هم زیاد داشت ولی زیاد آدمو ناراحت نمیکرد ، ولی صدا گذاریش تک بود مخصوصا دیالوگ هایی که کاراکتر ها میگفتن عالی کار شده بود ، شخصا از این بازی بیشتر از Crysis 3 خوشم اومد ، حتما توصیه میکنم امتحانش کنید بازی خوبیه ، الکی هی نزنین تو سر بازی های ایرانی ، واقعا گیم سازی تو ایران خیلی سخته ، مسئولین هم که کلا خرج نمیکنن ! ما باید این بازی سازا رو حمایت کنیم ، پس بیاین بهشون کمک کنیم ....
پاسخ
(02-18-2013, 12:08 AM)GamerStation نوشته است: گرشاسپ راز اژدها بازی نسبتا خوبی بود ، و نسبت به نسخه ی قبلیش پیشرفت های زیادی کرده بود ، مخصوصا تو بخش صداگذاری ، کلا صداگذاری بازی واقعا خوب بود ، در حد بازی های ایرانی عالی بود ، از حق نباید گذشت گرافیکشم قابل تحمل بود ، داستان بازی هم خوب بود ، تنها چیزی که تو بازی یکم رو مخ آدم بود دوربین بازی بود که واقعا در بعضی مواقع اعصاب آدمو خورد میکرد ... باگ هم زیاد داشت ولی زیاد آدمو ناراحت نمیکرد ، ولی صدا گذاریش تک بود مخصوصا دیالوگ هایی که کاراکتر ها میگفتن عالی کار شده بود ، شخصا از این بازی بیشتر از Crysis 3 خوشم اومد ، حتما توصیه میکنم امتحانش کنید بازی خوبیه ، الکی هی نزنین تو سر بازی های ایرانی ، واقعا گیم سازی تو ایران خیلی سخته ، مسئولین هم که کلا خرج نمیکنن ! ما باید این بازی سازا رو حمایت کنیم ، پس بیاین بهشون کمک کنیم ....
 ولی خوب میگم دشمنی دارید با crysis نگو چرا میگم آخه چه جوری کرایسیس3 را بازی نکرده میگی از این بهتره الان کل کرایتک را با این حرفت شخم زدی .

ولی به نظر من هم صداگذاریش یکی از نقاط قوتش بود واقعا قشنگ بود کشور ما موضوعات زید و جالبی برای بازی سازی داره نمونه کوچیکش گرشاسپ بود
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
بازی ایرانی هست درسته , بودجه کمه درسته , امکانات محدوده درسته , اما بعضی جاها واقعا اشتباه کاری (!) تیم سازنده هست (نمی گم کم کاری)  واقعا رو بعضی چیزها نمی شه با توجیه کردن این که که بازی داخلی هست و صنعت بازیسازی ما جوونه و.. سرپوش گذاشت  . Confused43:Confused43: اگر نمی تونند بازی های بزرگ بسازند , خب می تونند با عرضه بازی های کوچک اما با کیفیت وارد گود بشن . همینجوری که نمی شه بی هیچ امکاناتی بیای بخوای یه عنوان قابل رقابت با رقبای هم سبک در دنیا بسازی Confused43: 

با همه این اوصاف اما هنوز گرشاسپ بهترین بازی تولید داخل هست 

به امید پیشرفت بازیسازی بومی
 آینده در انحصار کنسول های دستی است ! [تصویر:  s0%20%2869%29.gif]
پاسخ
من هم هیچ علاقه ای به یک چنین بازی هایی ندارم.واقعا ضعیفند.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سرطان، این اژدهای لعنتی | نقد و بررسی بازی That Dragon, Cancer saeed aghababaee 7 1,991 01-23-2016, 11:50 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان