امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
آقا خدا وکیلی به من کمک کنید !! جان هرکی که دوست دارید 1

1
اسکایریم رو وقتی میرم تو منو میاد بیرون سریع ! کرک جدید هم امتحان کردم نشد . درایور هارو هم آپ کردم نشد بگید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ قبلا میومد حالا نمیاد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
آقا جان من کسی میتونه این مشکل اسکایریم رو حل کنه بهم بگه !
رو آیکون بازی که کلیک میکنم و میرم تو بازی وقتی لوگوی بتسدا رو نشون میده میره یه لحظه منو رو نشون میده و سریع بسته میشه . کرک razor 1911 رو ریختم درایور ها رو هم آپ کردم directx هم نصب کردم و.....
کمکک کنید
پاسخ
(07-30-2013, 11:06 PM)'LordMb' نوشته است: آقا خدا وکیلی به من کمک کنید !! جان هرکی که دوست دارید 1

1
اسکایریم رو وقتی میرم تو منو میاد بیرون سریع ! کرک جدید هم امتحان کردم نشد . درایور هارو هم آپ کردم نشد بگید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ قبلا میومد حالا نمیاد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

تو نقشه هم میری این طوری میشه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]تو منو منظورت اینه که دکمهesc رو میزنی دیگه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

[تصویر:  54975550863165333068.jpg]

Nothing is true   every thing is permitted

پاسخ
اصلا تو بازی نمیره که بخواد نقشه بیاد . وقتی رو آیکون کلیک میکنم بازی باز میشه و بعد که لوگوی بتسدا رو نشون داد یه لحظه گزینه های منو رو نشون میده و بازی بسته میشه . فقط همین
خدا وکیلی اگه میدونید بگید
آقا جان من کسی میتونه این مشکل اسکایریم رو حل کنه بهم بگه !
رو آیکون بازی که کلیک میکنم و میرم تو بازی وقتی لوگوی بتسدا رو نشون میده میره یه لحظه منو رو نشون میده و سریع بسته میشه . کرک razor 1911 رو ریختم درایور ها رو هم آپ کردم directx هم نصب کردم و.....
کمکک کنید
پاسخ
(07-31-2013, 09:01 AM)'LordMb' نوشته است: اصلا تو بازی نمیره که بخواد نقشه بیاد . وقتی رو آیکون کلیک میکنم بازی باز میشه و بعد که لوگوی بتسدا رو نشون داد یه لحظه گزینه های منو رو نشون میده و بازی بسته میشه . فقط همین
خدا وکیلی اگه میدونید بگید

خوب چندتا کرک مختلف امتحان کنید
پاسخ
سلام دوستان
نمیدونم اینجا جاش درسته مشکلمو بگم یا نه
من توی بازی Metro Last Night یه جا هست که تنهایی باید برید بیرون و بگردید..بعد توی یه ساختمان از بالاش میپرید پایین یه محوطه هست که دور تا دورش پر آب هست..یکم خشاب وسط محوطه هست..بعدش جلوترتون یه ساختمان هست که دوستاتون اونجا وایسادن که میگن برید اونجا که باید از طریق یه چوب از وسط آبر رد بشید که یکدفعه یک موجود از آب میاد بیرون و راه رو خراب میکنه..میخواستم ببینم اینجا چیکار باید بکنم؟
هرکاری میکنم هیولا نمیمیره...توب آب هم که میرم برسم اونور یه جانورهایی توی آب بهم حمله میکنن و میمیرم...تعداد جونم هم محدوده..خشاب هم کم دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید..در ضمن این بازی رو با XBOX 360 بازی میکنم
ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تـلخ ترین خاطره فـرهاد،شـیرین بود...
پاسخ
(07-31-2013, 02:16 PM)'Black One' نوشته است: سلام دوستان
من توی بازی Metro Last Night یه جا هست که تنهایی باید برید بیرون و بگردید..بعد توی یه ساختمان از بالاش میپرید پایین یه محوطه هست که دور تا دورش پر آب هست..یکم خشاب وسط محوطه هست..بعدش جلوترتون یه ساختمان هست که دوستاتون اونجا وایسادن که میگن برید اونجا که باید از طریق یه چوب از وسط آبر رد بشید که یکدفعه یک موجود از آب میاد بیرون و راه رو خراب میکنه..میخواستم ببینم اینجا چیکار باید بکنم؟
هرکاری میکنم هیولا نمیمیره...توب آب هم که میرم برسم اونور یه جانورهایی توی آب بهم حمله میکنن و میمیرم...تعداد جونم هم محدوده..خشاب هم کم دارم

فقط نمیر همین دوستات بهت کمک میکنند
(البته درست یادم نیست فکر کنم همین باشه داداشی)

پاسخ
(07-31-2013, 02:16 PM)'Black One' نوشته است: سلام دوستان

برای کشتنش باید سعی کنید تیر هدر نره . و تنها جایی که تیر روش اثر داره شکمشه که دستاشو میگیره جلوش . اون طرفا از این نارنجکا که آتیشی هست یکی بندازید روش و ببندیدش به رگبار . و همین طور که کفتن فقط نمیرید تا دوستان کمک کنن .
پاسخ
ببخشید نارنجک ها کجا هستن؟کجا باید بردارم؟
یعنی باید صبر کنم تا دوستام بیان بعدش تموم میشه؟
هیولا رو نباید بکشم؟
پاسخ
(07-31-2013, 02:54 PM)'Black One' نوشته است: ببخشید نارنجک ها کجا هستن؟کجا باید بردارم؟
یعنی باید صبر کنم تا دوستام بیان بعدش تموم میشه؟
هیولا رو نباید بکشم؟

ی جعبه افتاده ی چندتا از جعبه اومده بیرون . چرا باید بکشید ولی دوستان به کشتنش کمک می کنن . بعد که مرد همون چوب که افتاده بود دوستان میزارن سرجاش و تمام
پاسخ
مـرسی فقط در مورد بمب ها درسته یه چندتا چیز زرد هستش ولی نمیشه برشون داشت..فقط میشه خشاب ها رو برداشت؟
چطور بمب ها رو بردارم و ازش استفاده کنم؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,082 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,528 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,136 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,603 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,277 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 52 مهمان