امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشتن های حرفه ای در splinter cell blacklist
سلام
اقا من مثلا بخوام چند نفرو سریع بکشم میرم سنگر میگرم بعد با Alt مارکشون میکنم بعد Ctrl و سریع 3 تا تیر میزنه میکشه
ولی یه روش دیگه داره تو حال حرکت وقتی مارکشون کردیم میکشه خیلی سریعتر اینکار میکنه با یه سری اسپشیال افکتای زیبا تری
من یه ویدیو تو یوتیوب دیدم این لینک https://www.youtube.com/watch?v=YuhfD48VRGE
طرف داره گیم پلی بازی رو توضیح میده که چطوری باید بازیش کرد اصن
یه ویدیو ذیگه هم داره 10 دقیقس که اون کامل تره
اگر این ویدیو هار ببینید تازه میفهمید بازی کردن یعنی چی بقول معروف نه دیمی میکشه کسیو نه الله اکبری میزنه به دل دشمن
تو این ویدوی 6 دقیقه که لینکشوگذاشتم 7 نفر رو تو 3 صوت میکشه خیلی تمیز و شیک
تو اون ویدیو 10 دقیقه میاد استراتژی کشتن رو میگه که چطوری برنامه ریزی میکنه بعد میکشه
یه نکته تو ویدویو 6 دقیقه ای اخراش با بمب گذاری رو یه در چند نفر رو میکشه
تو ویدیو 10 دقیقه ای همونجارو با یه روش دیگه اونارو میکشه
اصن ادم باید اینجوری Splinter cell Blacklist رو بازی کنه تا به دلش بچسبه
اقا اگه کسی بلده تو حال حرکت بکشه به منم بگه من هرکاری میکنه فقط تیر اندازی میکنه سریع ، اون حرکات ویژه رو نمیکنه
ممنون
[تصویر:  banner.gif]
پاسخ
اگه ممکنه یه جا آپلود کن
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
کسانی که به Youtube دسترسی ندارند میتونند از این لینک دانلود کنند
Download
دوستان توجه کنید که لینک بعد 5ساعت پاک میشه
اگه پاک شد بگید تا دوباره قرار میدم
پاسخ
nدر  جال حرکت کشتن(killing in motion) کار سختی نیست
باید دشمنو مارک کنی از کاور خارج شی و در خال دویدن excute کنی که در درجه pefecionist نمیشه
پاسخ
این مرحله از بازی که تو ویدیو هست به طور کلی تغییر کرده واصلا این شکلی نیست
[تصویر:  sgxkn2e1hxo6xwa6yjbm.jpg]
پاسخ
 این مرحله رو منم ندیدم
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
منم این مرحله رو ندیدم تیو هیچ جای بازی ندیدم(البته این شکلیشو)[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

کسی که این ویدئو رو ضبط کرده با چه درجه ای رفته؟
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
این کی از مراحل کو آپش هست منو پسر عموم اصلشو خریدیم 
اینم یکی از مراحلشه
پاسخ
الان چی شد مثلا" که این تاپک رو زدید جناب[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
YoU ThinK YoU KnoW ME?!?!?
پاسخ
(09-03-2013, 03:43 PM)'risen' نوشته است: nدر  جال حرکت کشتن(killing in motion) کار سختی نیست
باید دشمنو مارک کنی از کاور خارج شی و در خال دویدن excute کنی که در درجه pefecionist نمیشه
اینایی که گفتین یعنی چی؟ باید چیزی بخرم یا کار خاصی کرد منظور از درجه چیه؟

(09-03-2013, 04:39 PM)'deatg22' نوشته است: منم این مرحله رو ندیدم تیو هیچ جای بازی ندیدم(البته این شکلیشو)[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

کسی که این ویدئو رو ضبط کرده با چه درجه ای رفته؟
منظور از درجه چیه؟

(09-03-2013, 06:02 PM)'mammad78' نوشته است: الان چی شد مثلا" که این تاپک رو زدید جناب[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
خوب دوستان مگفتن این ورژن با ورژن فبلیش هیچ تفاوتی نداره خوب تفاوتاش همیناست کارایی که ما بلد نیستیم من این رو زدم اگه کسی بلده به ما هم بگه من ادامشو اونجوری بازی کنم
من متالگر رو هم همینجوری بازی میکردم ولی بعد دیدم که چکارایی که اون انجام میداده و کا از بیخبر بودیم فقط برای رفع تکلیف که بازی تموم شه بازی میکردیم دوست دارم نظر دوستان هم بدونم در این مورد
به نظر من اسپلینتر سل قابل مقایسه با متالگر نیست متالگر خیلی حرفه ای تر ازین بود این یجور کپی سازیه از متالگر

لینک مستقیم ویدیو اضافه شد
[تصویر:  banner.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در اجرای Splinter Cell : Blacklist gtav 6 4,382 09-07-2013, 11:23 AM
آخرین ارسال: gtav

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان