نظرسنجی: آیا به نقد بازی ها ادامه دهم یا خیر؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
85.71%
12 85.71%
خیر
14.29%
2 14.29%
در کل 14 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیگر زمینی وجود ندارد,نقد و بررسی saints row IV
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام, در این پست می خوام اولین و اگر خوب نبود آخرین نقدم از بازی رو برای شما قرار بدم پس کمکم کنید و حتما نظرتون رو دربارش بگید باتشکر.
توجه توجه توجه!!! در این پست اسپویل بیداد می کند[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]اگر بازی را تمام نکرده اید و می خواهید تمام کنید نخوانید!!!
[تصویر:  28174753157137656386.gif]

• داستان بازی:
داستان از آنجا شروع می شود که رییس جمهور (کاراکتری که با آن بازی را پیش می برید) درگیر یک مراسم است و سرش بسیار شلوغ است اما ناگهان فضایی ها ظاهر می شوند و با اشعه هایی که مردم را می کشد شروع به دزدیدن مردم می کنند رییس جمهور به سرعت به یک ضدهوایی پناه می برد و شروع به شلیک کردن به سفینه های فضایی می کند که امپراطور فضایی ها را می بیند که نامش zinyak می باشد و به او حمله می کند اما قدرت آن بسیار  بیشتر است و رییس جمهور شکست می خورد و خود را در شهری زیبا با مردمی مهربان پیدا می کند که ناگهان صدای یکی از اعضای گروهش را در سر خود می شنود او صدای KINZIE را می شنود که توانسته جان سالم به در ببرد همراه با یکی دیگر به نام KEITH DAVID آن ها جریان را برای رییس جمهور تعریف می کنند که جریان از این قرار است:
همه ی مردم کره ی زمین ربوده شده اند و در یک نرم افزار شبیه به بازی قرار گرفته اند که خود مردم از آن اطلاع ندارند و فکر می کنند که در دنیای واقعی سیر می کنند.
KINZIE با هک کردن این نرم افزار توانست به رییس جمهور این را اطلاع بدهد و همچنین قدرت هایی به او اعطا کند مانند پرش فوق العاده و سرعت فوق العاده به طور خلاصه رییس جمهور موفق به خارج شد از آن نرم افزار می شود و خود را در سفینه ی فضایی ها پیدا می کند به کمک دوستانش موفق به فرار می شود اما بعد ها در می یابند که کره ی زمین به کلی نابود شده است و برای انتقام گرفتن از ZINYAK همه ی گروه را دوباره متحد می کند و دست به کار می شود...
اگر دقت کنید داستان بازی بیشتر شبیه به فیلم ماتریکس می باشد و در داستان زیاد خلاقیت به خرج داده نشده است.
[تصویر:  23386885578364366419.jpg]
  • گیم پلی بازی
گیم پلی بازی همان شوتر سوم شخص است که به آن قدرت های فوق العاده اضافه شده است اما جالب اینجاست که اگر دقت کنید این قدرت ها کاملا مشابه قدرت های پرش و سرعت بازی prototype می باشد به نظر من این دو قدرت را از بازی prototype الگو برداری کرده اند ولی زیبا ترین ویژگی گیم پلی این بازی توانایی تغییر صورت مدل مو و کلا ویرایش کاراکتر است که در گیم پلی های مشابه بسیار نادر است که شما می توانید کاراکتر خود را به هر شکلی که می خواهید درآورید یک زن یک مرد یک فرد احساساتی یک فرد خشن یا هر شخصیتی که دوست دارید به آن بدهید. نکته ی مثبت دیگر در گیم پلی بازی مینی گیم(mini game) هست که برای هک کردن مغازه ها استفاده شده است که خیلی جذاب هست متاسفانه فقط یک مینی گیم وجود دارد که پس از چند بار هک کردن تکراری می شود.
[تصویر:  19407850796930138812.png]
[تصویر:  47271787813967842041.png]
  • گرافیک بازی
گرافیک بازی با نسخه ی قبلی فرق چندانی نکرده است و باگ ها هم هنوز هستند باگ هایی به شدت خنده دار که واقعا باید یک فکری برای آن ها بشود.
امتیازی که من به این بازی می دهم 10/6 می باشد شما چه امتیازی می دهید؟
[تصویر:  hesam_moshakhasat.gif]
پاسخ
با تشکر نقد خوبی بود.
من از بازی واقعا بدم اومد.
اصلا بازی خوبی نبود حیف وقتی که براش گذاشتم.
نقد کردن رو ادامه بده ولی بازی های جدید رو نقد کن این بازی مال تابستونه!
یک زمانی مدیر بخش pc سایت گیم ایمگ بودم....
[تصویر:  walking-dead-season-2-clementine-1-600x221.jpg]
پاسخ
(01-16-2014, 02:09 PM)'alireza khan' نوشته است: با تشکر نقد خوبی بود.
من از بازی واقعا بدم اومد.
اصلا بازی خوبی نبود حیف وقتی که براش گذاشتم.
نقد کردن رو ادامه بده ولی بازی های جدید رو نقد کن این بازی مال تابستونه!

ممنون آخه من این بازی رو الان تموم کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ولی الان شما تو نظر سنجی زدید خیر ادامه نده بعد اینجا میگید ادامه بده تکلیف ما رو روشن کنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
یه چیز کلی بگم تکلیف همه روشن بشه حداقل کلمات موجود در مقاله باید 1500 تا باشه:لول
اما مقاله شما: قلم شیوایی دارید اما مثل اینکه اعتقادی به ویرگول ندارید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خوبه برای اولین بار من که خوشم اومد پس ادامه بده[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آقا یه چیز خارج از نقد این آموزش فتوشاپ ها رو بذار! خودم یکی از طرفداراشم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] البته حرفه ایش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی هم که عالی بود خیلی خوشم اومد ازش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دیگه هیچی دیگه منتظر مقاله بعدیتون می مونم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
نکات کلی رو امیر محمد جان گفتن. در ضمن به عنوان کار اول، خوب بود ولی تو کارای بعدی، کم کم کیفیتو بالا ببرین.
تو نقدهای بعدیتون، بازی رو از نظر صداگذاری و موسیقی، مورد بررسی قرار بدین.
گرافیک رو شرح بدین و نیم خط دربارش ننویسین.
حالا کم کم یاد میگیرین اگر نقدای سایت رو بخونین، داستان رو اسپویل نکنید و بدون حتی یک کلمه اسپویل، داستان رو کامل نقد کنید.
حتما تو کار بعدیتون یک مقدمه فراهم کنید برای مقاله.
در آخر کارتون خوبه پس ادامه بدین و نقدای بیشتری رو بخونین تا از لحاظ نگارش هم قوی شین.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(01-16-2014, 02:28 PM)'AMIR M13' نوشته است: یه چیز کلی بگم تکلیف همه روشن بشه حداقل کلمات موجود در مقاله باید 1500 تا باشه:لول
اما مقاله شما: قلم شیوایی دارید اما مثل اینکه اعتقادی به ویرگول ندارید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خوبه برای اولین بار من که خوشم اومد پس ادامه بده[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آقا یه چیز خارج از نقد این آموزش فتوشاپ ها رو بذار! خودم یکی از طرفداراشم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] البته حرفه ایش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی هم که عالی بود خیلی خوشم اومد ازش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دیگه هیچی دیگه منتظر مقاله بعدیتون می مونم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

مثل اینکه امتحان اول رو افتادم چون حدود 500 تا کلمه فقط داره[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
با تشکر از نظر دادنت باید بگم که کیبورد من اصلا ویرگول نداره حقیقت و باید برم از word هی کپی پیست کنم با وجود کپی کردن لینک عکس ها و خیلی اذیت میشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در مورد آموزش فتوشاپ ها هم حتما میزارم ولی خودم چیزی به ذهنم نمیرسه و نیاز به کمک شما دارم اگر درخواست بدید من حتما میذارم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
باز هم تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
ممنون از زحمتت و واسه اولین کارت خوب بود ولی یه مقدار کوتاه بود مخصوصا واسه نقد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چند نکته رو میگم شاید بتونم بهت کمک کنه
1.واسه مقاله هات مقدمه بنویس و سعی رو بر این بزار که مقدمه ی مقالت بتونه خواننده رو جذب کنه(البته میتونی از هرچیزی استفاده کنی مثه تاریخچه و گذشته بازی و یا حتی هر چیزی که تو ذهن خودت از بازی تصور کردی)
2.اطلاعات بازی رو قرار بده مثه سبک-سازنده-ناشر-تاریخ انتشار-و...
3.داستان رو طوری توضیح بده که اسپویل نداشته باشه و باعث شفاف سازی بازی بشه
4.گیم پلی که میتونی به نوآوری هاش- طریقه xp گرفتن -ویژگی های بازی-سیستم مبارزه-هوش مصنوعی-سلاح ها - مدها و ...بپردازی
5.گرافیک که میتونی در اون بخش به نوع انجین بکار برده شده در بازی و نور پردازی و کیفیت بافت ها (تکسچر)و زمان بارگذاری(LOAD)و سایه ها و...بپردازی
6.بخش موسیقی و صداگذاری رو میشه به (sound track) های بازی و تغییر موسیقی ها باتوجه به جزئیات و محیط و صداگذاران بازی اشاره کرد
7.سخن پایانی خودت و نتیجه گیریت رو بگو
8.نمره رو بده و نتیجه کلی رو  ارائه بده(البته نمره هر بخش رو بهتره اول جدا بدی بعد نمره کلی رو بدی)
در ضمن همونطور که از معنی کلمه نقد میشه فهمید بیشتر سعی کن نکات منفی رو بگی و کمتر از نقات قوط بازی اسم ببری(البته بعضی اوقات بازی ها خیلی کم دارای نکات منفی هستند)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در آخر هم سعی کن که از کلمات و ادبیات عامیانه استفاده نکنی...
امیدوارم نکاتی که گفتم بتونه کمکت کنه و باعث پیشرفت روزافزون شما بشه
بازهم ممنون از نقدتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
IN GOD WE TRUST
&
WE ARE a LIVE

[تصویر:  51602927824159199521.jpg]
پاسخ
(01-16-2014, 02:38 PM)'Y2J' نوشته است: نکات کلی رو امیر محمد جان گفتن. در ضمن به عنوان کار اول، خوب بود ولی تو کارای بعدی، کم کم کیفیتو بالا ببرین.
تو نقدهای بعدیتون، بازی رو از نظر صداگذاری و موسیقی، مورد بررسی قرار بدین.
گرافیک رو شرح بدین و نیم خط دربارش ننویسین.
حالا کم کم یاد میگیرین اگر نقدای سایت رو بخونین، داستان رو اسپویل نکنید و بدون حتی یک کلمه اسپویل، داستان رو کامل نقد کنید.
حتما تو کار بعدیتون یک مقدمه فراهم کنید برای مقاله.
در آخر کارتون خوبه پس ادامه بدین و نقدای بیشتری رو بخونین تا از لحاظ نگارش هم قوی شین.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنونم حتما از نصیحت هاتون استفاده می کنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
ویرگول: T+SHIFT ! لول مال هیچ کس ویرگول نداره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نه چون نمیدونستی نیوفتادی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] منتظر کارهای بعدیت هستم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(01-16-2014, 02:41 PM)'VLAdMIR VAMpIRE' نوشته است: ممنون از زحمتت و واسه اولین کارت خوب بود ولی یه مقدار کوتاه بود مخصوصا واسه نقد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چند نکته رو میگم شاید بتونم بهت کمک کنه
1.واسه مقاله هات مقدمه بنویس و سعی رو بر این بزار که مقدمه ی مقالت بتونه خواننده رو جذب کنه(البته میتونی از هرچیزی استفاده کنی مثه تاریخچه و گذشته بازی و یا حتی هر چیزی که تو ذهن خودت از بازی تصور کردی)
2.اطلاعات بازی رو قرار بده مثه سبک-سازنده-ناشر-تاریخ انتشار-و...
3.داستان رو طوری توضیح بده که اسپویل نداشته باشه و باعث شفاف سازی بازی بشه
4.گیم پلی که میتونی به نوآوری هاش- طریقه xp گرفتن -ویژگی های بازی-سیستم مبارزه-هوش مصنوعی-سلاح ها - مدها و ...بپردازی
5.گرافیک که میتونی در اون بخش به نوع انجین بکار برده شده در بازی و نور پردازی و کیفیت بافت ها (تکسچر)و زمان بارگذاری(LOAD)و سایه ها و...بپردازی
6.بخش موسیقی و صداگذاری رو میشه به (sound track) های بازی و تغییر موسیقی ها باتوجه به جزئیات و محیط و صداگذاران بازی اشاره کرد
7.سخن پایانی خودت و نتیجه گیریت رو بگو
8.نمره رو بده و نتیجه کلی رو  ارائه بده(البته نمره هر بخش رو بهتره اول جدا بدی بعد نمره کلی رو بدی)
در ضمن همونطور که از معنی کلمه نقد میشه فهمید بیشتر سعی کن نکات منفی رو بگی و کمتر از نقات قوط بازی اسم ببری(البته بعضی اوقات بازی ها خیلی کم دارای نکات منفی هستند)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در آخر هم سعی کن که از کلمات و ادبیات عامیانه استفاده نکنی...
امیدوارم نکاتی که گفتم بتونه کمکت کنه و باعث پیشرفت روزافزون شما بشه
بازهم ممنون از نقدتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

واقعا این نکات مهم رو کاملا یادم رفته بود در نقد های بعدیم 100% از توصیه هاتون استفاده می کنم ممنون

(01-16-2014, 02:42 PM)'AMIR M13' نوشته است: ویرگول: T+SHIFT ! لول مال هیچ کس ویرگول نداره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نه چون نمیدونستی نیوفتادی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] منتظر کارهای بعدیت هستم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نقد های بعدیم ویرگول خالی میشن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,932 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,067 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,085 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,337 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,232 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان