امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا
دارم بازیش می کنم.
بازی رو نباید با GTA V مقایسش کرد ولی متاسفانه هر لحظه از بازی تو ذهنم با GTA V مقایسه می شه و می بینم که واقعاً GTA V خیلی بهتر از WD هست و ...
در کل بازی انتظارات من و برآورده نکرد شاید من روی بازی ها سخت گیرم ولی اونجوری که من می خواستم نبود.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
موافقم
پاسخ
(07-12-2014, 03:13 PM)'AMIRHABIBI' نوشته است: موافقم

عزیزم دکمه ای وجود داره به نام "تشکر" که برای نشون دادن موافقت خودتون با یک نظر، می تونید از اون استفاده  و از دادن پست هایی هم چون علف هرز جلوگیری کنید

10.
 کلید تشکر پایین هر پست برای تشکر کردن وجود دارد, پس لطفا اگر از تاپیکی يا پستي خوشتان آمد از كليد تشكر استفاده كنيد و اسپم ندهيد.[align=right]https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%82%D...9%85%D9%86

پاسخ
(07-12-2014, 02:07 PM)'HoomanGamer' نوشته است: دارم بازیش می کنم.
بازی رو نباید با GTA V مقایسش کرد ولی متاسفانه هر لحظه از بازی تو ذهنم با GTA V مقایسه می شه و می بینم که واقعاً GTA V خیلی بهتر از WD هست و ...
در کل بازی انتظارات من و برآورده نکرد شاید من روی بازی ها سخت گیرم ولی اونجوری که من می خواستم نبود.

این WD  رو من نفرین کردم اینجوری شد[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
بازی ای که رو سیستم من تیک بزنه که بدرد نمیخوره[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
از همون اول هم به این بازی امیدی نداشتم یکم الکی الکی اسمشو بزرگ کردن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
همه گفتم یه سری بازی ای مثله اساسینس میشه ولی اون کجا و این کجا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یوبی سافت خوابشو ببینه بتونه مثله اساسین تولید کنه(بخصوص نسخه ی دومیش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
ملت با شخصیت اتزیو تو اساسین زندگی کردن یعنی اینقدر شخصیت پردازیش عالی بود
ولی WD ؟؟؟؟؟؟؟ من ندیدم تا حالا کسی بگه از فلان شخصیتش خوشم اومده

[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
پاسخ
(07-12-2014, 04:31 PM)'shadows.boss' نوشته است:
(07-12-2014, 02:07 PM)'HoomanGamer' نوشته است: دارم بازیش می کنم.

این WD  رو من نفرین کردم اینجوری شد[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
بازی ای که رو سیستم من تیک بزنه که بدرد نمیخوره[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
از همون اول هم به این بازی امیدی نداشتم یکم الکی الکی اسمشو بزرگ کردن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
همه گفتم یه سری بازی ای مثله اساسینس میشه ولی اون کجا و این کجا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یوبی سافت خوابشو ببینه بتونه مثله اساسین تولید کنه(بخصوص نسخه ی دومیش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
ملت با شخصیت اتزیو تو اساسین زندگی کردن یعنی اینقدر شخصیت پردازیش عالی بود
ولی WD ؟؟؟؟؟؟؟ من ندیدم تا حالا کسی بگه از فلان شخصیتش خوشم اومده

حالا ی جوری می گین اساسین انگار اساسینم خیلی خفنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من بعد اساسین کرید 2 هیچ نسخه ای از این بازی و ندیدم که انقدر خوب باشه. یوبی سافت هم تجربه خاصی نداشت (در رابطه با واچ داگز) مطمئناً در نسخه های بعدی شاهد عنوانی بهتر هستیم ولی این واچ داگزی که من دیدم هیچ وقت اون واچ داگزی که یوبی سافت تعریفشو می کرد نبود.

پاسخ
هومن خداوکیلیی بی انصافی نکن. بعد اساسین برادرهود درسته که سری افت کرد ولی انصافا روی بلک فلگ خیلی کار کرده بودن. مخصوصا پایانش که بسیار زیبا بود.
در مورد واچ داگز به راحتی میشه گفت که یه عنوان ناقص بود. مخصوصا توی گیم پلی خیلی نقص داشت. نقص های کوچیک که اگه در بازی وجود نداشت می شد گفت که واچ داگز شاهکاره. مثلا اینکه ایدن نمیتونه با موتور تک چرخ بزنه یا مثلا تخریب پذیری های افتضاح ماشین ها. این نکته های کوچیک یک بازی رو شاهکار میکنه.
در کل میشه گقت برای یوبیسافت یک بازی متوسط رو به پایین بود.
James P. Ark
پاسخ
من با هومن موافقم، یوبی اینقدر برای اینکه بازیش رو بزرگ جلوه بده هی خودش رو با GTA V مقایسه کرد منم داشتم بازیش می کردم می دیدم هیچ برتری ـی نسبت بهش نداره که از برخی جهات از GTA VC هم شاید پایین تر بود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] در صورتی که Sleeping Dogs و Saint's Row بی سر و صدا اومدن و رفتن و با اینکه از GTA کمتر بودن اما یه لذت دیگه ای داشتن :D یه لذت معنوی :| برای بازی هم شدید هایپ کردن و همش اطلاعات از بازی میدادن برای همین آدم زیاد سورپراز نمی شد :| در کل بازی نه در حد تریلراش بود نه یه تنوع مرحله خوبی داشت. به نظرم یه بازی کاملاً‌ متوسط بود که در حد و اندازه AC و FarCry هم نبود.
درباره AC هم سخت نگاه کنیم بازی بعدِ نسخه دو مرد، هر چند ACIV: BF فوق العاده سرگرم کننده بود ولی نه دیگه خبری از اون پیچش و رمز و راز داستان بود و نه خبری از حرکات و مبارزات جدید! میشه گفت از ریشه هاش دور شده بود.
پاسخ
(07-12-2014, 05:45 PM)'ARK1375' نوشته است: هومن خداوکیلیی بی انصافی نکن. بعد اساسین برادرهود درسته که سری افت کرد ولی انصافا روی بلک فلگ خیلی کار کرده بودن. مخصوصا پایانش که بسیار زیبا بود.
در مورد واچ داگز به راحتی میشه گفت که یه عنوان ناقص بود. مخصوصا توی گیم پلی خیلی نقص داشت. نقص های کوچیک که اگه در بازی وجود نداشت می شد گفت که واچ داگز شاهکاره. مثلا اینکه ایدن نمیتونه با موتور تک چرخ بزنه یا مثلا تخریب پذیری های افتضاح ماشین ها. این نکته های کوچیک یک بازی رو شاهکار میکنه.
در کل میشه گقت برای یوبیسافت یک بازی متوسط رو به پایین بود.

من نگفتم که نسخه های بعدیش بد بودن. گفتم هیچکدوم مثل نسخه دوم انقدر خوب نبودن. black flag هم اینکه فقط تو کشتی بود عصبیم می کرد. نبرد های دریاییشم خوب بودن ولی بعد از مدتی تکراری می شدن. تو واچ داگزم آیدن می تونه با موتور تک چرخ بزنه ولی تخریب پذیری ماشین هاش اونجوری که باید نبود. یوبی سافت می تونه با کار کردن روی عناوینی مثل The Division جبران کنه ...

پاسخ
من با مراحل اصلی واچ داگز خیلی حال کردم دو بار بازیشو تموم کردم گرافیکشم رو اخرین حد گذاشتم و لگ و افت فریم نداشت حالا چرا خیلیا لگ و افت فریم داشتنو نمیدونم شاید بخاطر کرک ریلودده که ریختم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به پای gta v نمیرسه ولی من با مراحلی که میشد به صورت مخفی دشمارو کشت خیلی حال میکردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در کل یوبی اگه خودش بازیو با gta مقایسه نمیکرد اینقدر این عقده های gta دعوا راه نمینداختن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در مورد اساسین هم موافقم بنظرم بهترین نسخش یک و دوش بودن اصلا از revelation به بعد که اسب رو از بازی حذف کردن بازیو خراب کردن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بین نسخه هاش فقط با libration hd حال نکردم چون گرافیکش خیلی پایین بود ولی اگه روش کار میکردن نسخه خوبی میشد چون کاراکتر اصلی زن بود یه سری امکانات میشد اضافه کرد که بازیو قشنگ کنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
ACC3  که اسب داشت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]....؟
ولی داداش من بهت پیشنهاد میدم که اساسین 4 (کاپیتان ادوارد کنوی ....) رو بازی کنی و بعد تصمیم بگیری (چون محیطش جوریه که اصلا نیازی به اسب نداره) تو هاوانا (پایتخت کوبا ) و ناساو و...همش داری چرخ میزنی که نیاز به اسب نداره (خیابون هاش هم معمولا باریکه).ولی بهترین چیز تو این بازی همون کشتیته...عالیه ها عالی،نمیدونی چ حالی داره غارت کردن کشتی های انگلیسی های بی پدر جانی مادر فلان فلان شده ی.....{بووووووغ} خواهر .......مراحلش هم دیگه معرکست...
داداش خلاصه حتما امتحانش کن (ولی اساسین 3 رو هرگز امتحان نکن حتی اگه سی دی ش مجانی بدستت رسید[img]images/smi/s0 (48).gif[/img])
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,616 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,760 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,227 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 127,258 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,772 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان