امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
سلام دوستان
من تا الآن 3 تا بازی ps4 رو تموم کردم
1.واچ داگز و از این بازی خیلی خوشم اومد
2.اینفیمس ss و از این بازی زیاد خوشم نیومد و بنظرم محیط بازی کسل کننده بود
3.لست آف آُس و این بازی بنظرم عالی بود و خیلی خوشم اومد
الآنم تلو رو دارم حالا باتوجه به سلیقه من و قیمت این بازی،چه بازی رو پیشنهاد میکنید برای تعویض؟
ممنون میشم جواب بدید. [تصویر:  heart.png]
پاسخ
(06-25-2015, 01:55 AM)ps 4 ever نوشته است: سلام دوستان
من تا الآن 3 تا بازی ps4 رو تموم کردم
1.واچ داگز و از این بازی خیلی خوشم اومد
2.اینفیمس ss و از این بازی زیاد خوشم نیومد و بنظرم محیط بازی کسل کننده بود
3.لست آف آُس و این بازی بنظرم عالی بود و خیلی خوشم اومد
الآنم تلو رو دارم حالا باتوجه به سلیقه من و قیمت این بازی،چه بازی رو پیشنهاد میکنید برای تعویض؟
ممنون میشم جواب بدید. [تصویر:  heart.png]

Shadow of mordor , dying light , killzone shadow
این سه تا پیشنهاد منه البته اوردر همه عالیه ولی خیلی کوتاهه

(06-25-2015, 12:05 AM)reza gamer نوشته است: از کجا باید بفهمیم که دستگاه در سال  2014 ساخته شده

از سری تولید زیر به بعد 2014 هست
CUH.1000A
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
سلام.

چند تا سوال درباره ps4 داشتم
۱.آیا ریجن ۳ جدا از سخت افزار از نظر کیفیت ساخت هم با دیگر ریجن ها برابره؟

۲.موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم؟؟

۳.آیا باندل متال گیر سالید فانتوم پین دارای دیسک بازیه یا کد دانلود؟

۴.آیا بازی هست که برای آنلاین بازی کردنش پلاس لازم نباشه؟؟
پاسخ
(06-25-2015, 04:39 AM)assassin0boy نوشته است: سلام.

چند تا سوال درباره ps4 داشتم
۱.آیا ریجن ۳ جدا از سخت افزار از نظر کیفیت ساخت هم با دیگر ریجن ها برابره؟

۲.موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم؟؟

۳.آیا باندل متال گیر سالید فانتوم پین دارای دیسک بازیه یا کد دانلود؟

۴.آیا بازی هست که برای آنلاین بازی کردنش پلاس لازم نباشه؟؟

1.تمامی ریجن ها چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری یکی هستند و هیچ «تاکید میکنم هیچ» تفاوتی با هم ندارند

2. پلمب سونی رو دستگاه حتما باشه و فروشنده دستگاه روبرات تست و اپدیت کنه.

3. دیسک بازی هست

4. هیچ بازی نمیشه اما بعصی اقات ممکنه سونی خودش انلاین برخی بازی ها رو مدتی رایگان کنه
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
دوستان بنظرتون اسلیپینگ داگز بازی قشنگیه؟من از جی تی ای وی خیلی خوشم میاد ولی بخاطر صحنه هاش نمیتونم بازی کنم به نظرتون اسلیپینگ داگز میتونه جای جی تی ای وی رو بگیره؟ از واچ داگز خیلی خوشم اومد بنظرتون از این هم خوشم میاد؟ :huh:
بعد یه نکته ای که هست  از اینفیمس خوشم نیومد بخاطر اینکه فضای شهر زنده و شاد نبود بنظرم و واچ داگز و جی تی ا خیلی فضاش با نشاط تر و زنده تر بود. میط این بازی چطور؟
بنظرتون با لست آف آس تعویض میکنن؟باید چقدر سر بگیرم یا بدم؟
.
دوستان من شهرستانی ام و به زور میتونم بازی تعویض کنم بخاطر همین انقدر حساسم و سوال میپرسم.ممنون میشم جواب بدید :heart:
پاسخ
سلام دوستان من رفتم تو تنظیمات خود کنسول قسمت sound and screenبعد قسمتvideo outگذاشتم روی 1080pبعد دیدم تلوزیون خاموش شد اصلا حواسم نبود تلوزیونم تا 720pبیشتر پشتیبانی نمیکنه رفتم با یک تلوزیون دیگه کردمش رو حالت اتوماتیک ولی بازهم درست نشد باید چیکار کرد؟ایا گزینه ریست فکتوری داره برگردونی به حالت قبل بعد اگه برگردونی سیو واکانت پاک نمیشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
(06-25-2015, 05:34 AM)ps 4 ever نوشته است: دوستان بنظرتون اسلیپینگ داگز بازی قشنگیه؟من از جی تی ای وی خیلی خوشم میاد ولی بخاطر صحنه هاش نمیتونم بازی کنم به نظرتون اسلیپینگ داگز میتونه جای جی تی ای وی رو بگیره؟ از واچ داگز خیلی خوشم اومد بنظرتون از این هم خوشم میاد؟ :huh:
بعد یه نکته ای که هست  از اینفیمس خوشم نیومد بخاطر اینکه فضای شهر زنده و شاد نبود بنظرم و واچ داگز و جی تی ا خیلی فضاش با نشاط تر و زنده تر بود. میط این بازی چطور؟
بنظرتون با لست آف آس تعویض میکنن؟باید چقدر سر بگیرم یا بدم؟
.
دوستان من شهرستانی ام و به زور میتونم بازی تعویض کنم بخاطر همین انقدر حساسم و سوال میپرسم.ممنون میشم جواب بدید :heart:

اسلیپینگ داگز با اینکه هیچ وقت نمیتونه به خوبی GTA V باشه اما بازی خیلی قشنگیه . از یک طرفم اسلیپینگ داگز سیستم شاخی نمیخواد ( بهتره هزینه الکی درست نکنید ) . به دلیل اینکه اسلیپینگ داگز نسخه جدید نیست باید یک مقداری سر بدید برا تعویض با لست آف آس که اونم بستگی به فروشندنش داره .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
بچه ها اگر در هنگام بازی بزارم دسته شارژ بشه
مشکلی پیش میاد؟
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(06-25-2015, 12:48 PM)last of amir نوشته است: بچه ها اگر در هنگام بازی بزارم دسته شارژ بشه
مشکلی پیش میاد؟

خیر -مشکلی پیش نمی یاد
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
دوستان تفاوت این اکانت های دیجیتال چیه ؟؟ منظورم اینه که فرق اکانت اکبند  با این اکانت هایی که ظرفیتی هستن چیه ؟؟ :huh:
اگر جایی مطمئن سراغ دارین معرفی کنید واسه خرید :heart:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,116 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,228 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان