امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
دقیقه‌ی پیش)ali-222 نوشته است: نوشته است:سلام ایا برای شارژ کردن دسته میتونم کابل usb دسته رو به اداپتور ایپدم وصل کنم بعد وصل کنم به برق که شارژ بشه
[font=tahoma]این کارو نکنی بهتره چون جریان برقی که میخوان و ... فرق داره ممکنه دستت خراب شه داداش[/font]
بعد از طریق کامپیوتر شارژ کردن ایراد نداره ؟ از کجا بفهمیم شارژ شده یا ؟
پاسخ
(07-08-2015, 12:48 AM)ali-222 نوشته است:
دقیقه‌ی پیش)ali-222 نوشته است: نوشته است:سلام ایا برای شارژ کردن دسته میتونم کابل usb دسته رو به اداپتور ایپدم وصل کنم بعد وصل کنم به برق که شارژ بشه
[font=tahoma]این کارو نکنی بهتره چون جریان برقی که میخوان و ... فرق داره ممکنه دستت خراب شه داداش[/font]
دادا بزار راستشو بگم خودمم دقیق نمیدونم ولی احتمال میدم که با کامپیوتر هم این کارو نکنی بهتره ولی بازم میگم از یه آدم وارد تر بپرس. بهترین گزینه (البته اگه پول داری):http://gameshark8.com/index.php?productID=966
پاسخ
(07-08-2015, 01:01 AM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:
(07-08-2015, 12:48 AM)ali-222 نوشته است:
دادا بزار راستشو بگم خودمم دقیق نمیدونم ولی احتمال میدم که با کامپیوتر هم این کارو نکنی بهتره ولی بازم میگم از یه آدم وارد تر بپرس. بهترین گزینه (البته اگه پول داری):http://gameshark8.com/index.php?productID=966
اصلا به هیچ عنوان به کامپیوتر وصلش نکن 
تنها راه استاندارش همین داک شارژه یا خود کنسول
پاسخ
سلام ببخشید فروشگاه هفت سنگ مطمعنه ازش خرید کنم

پاسخ
آقا میزان شارژ دسته رو از کجا میشه دید؟
در ضمن وقتی شارژش پر باشه چه مدت میتونه کار کنه؟

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
(07-08-2015, 02:57 PM)m_shark نوشته است: آقا میزان شارژ دسته رو از کجا میشه دید؟
در ضمن وقتی شارژش پر باشه  چه مدت میتونه کار کنه؟

دکمه PS رو نگه دارید اون پایین می نویسه
پاسخ
(07-08-2015, 02:06 AM)mahan-shadow نوشته است: سلام ببخشید فروشگاه هفت سنگ مطمعنه ازش خرید کنم

نمیدونم ولی کلا سعی کنید حضوری بخرید!
پاسخ
سلام ببخشید برای انلاین بازی کردن حتما بازی باید اپدیت شده باشه؟؟؟؟؟
  [تصویر:  v9e6rfijwrwdbhh8pkos.jpg]
پاسخ
سلام اګه بازی ریجن ال باشه چطوری باید یک دی ال سی یا سیزن پس دانلود کرد ؟ ( اګه اکانت امریکا داشته باشیم )
پاسخ
(07-08-2015, 04:43 PM)ali-222 نوشته است: سلام اګه بازی ریجن ال باشه چطوری باید یک دی ال سی یا سیزن پس دانلود کرد ؟ ( اګه اکانت امریکا داشته باشیم )

وارد ps store مي شيد اسم بازي رو سرچ مي كنيد بعد زير اسم بازي تا الان هرچي dlc اومده به همراه season pass هستن اگه رايگان بود دانلود مي كنيد اگر مثلا مثل بازي بتمن يا مورتال كمبت ٤٠ دلار يا ٣٠ دلار بود يك psn كارت به دلار ( واحد پول اكانتتون) مي خريد و پول ميريزيد هر وقت dlc اومد دانلود مي كنيد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,165 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,237 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,359 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان