امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(08-23-2015, 11:35 PM)سبحان اسپایک نوشته است: سلام دوستان کسی اگه اطلاع داره کمکم کنه با تشکر
من توی سایت دیوار این آگهی رو دیدم که لینک اون رو نوشتم همین طور من یه جای دیگه دیده بودم که میگفت ps4  تون رو بیارید در مغازه حدود پانزده بازی ( بازی های جدید) رو با قیمت 280،000 تومان میریزه و میتوانید هم آنلاین و هم آفلاین بازی کنید گفته بود هیچ مشکل پیش نمیاد همه کار ها در حضور مشتری انجام و حتی کابل اضافه ای به کنسول وصل نمیشه فقط کارها با وای فای انجام میگیره بازی ها هم بازی های با ارزشی مثل Batman arkham Knights  و غیره دوستان سوال من این هست که کسی از این پک های بازی خریده آیا مشکل براش پیش نیامده و دوستان به نظرتان این از نظر سونی تخلف محسوب نمیشه و امکان بن شدن هست  http://mashhad.divar.ir/v/%D9%86%D8%B5%D...mhQP_c9Nh/
دوست عزیز از بن شدن که امکانش بالاست ولی مطمئن نیستم که اون طرف داره اطلاعتش رو درست بهتون میگه امکان نداره بدون حتی وصل کردن HDMI بتونه حتی کنسول رو روشن کنه چه برسه بازی هم بریزه امکان بن بالاست و اصلاهم فکر نمیکنم بتونید انلاین بازی کنید در کل از این روش استفاده نکنید اصلا استاندارد نیستن و ضرر های جبران نشدی به کنسول میرسونه
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
گفته بود در حضور خود مشتری در مغازه منظور از کابل هم کابل اضافه گفته  بود ولی  برق و hdmi باید وصل باشه
پاسخ
(08-23-2015, 11:53 PM)سبحان اسپایک نوشته است: گفته بود در حضور خود مشتری در مغازه منظور از کابل هم کابل اضافه گفته  بود ولی  برق و hdmi باید وصل باشه

میل با خوتونه بعد از استفاده از این قابلیت اصلا و به هیچ عنوان دگ نمیتونید انلاین بازی کنید که واقعا ارزش نداره 200 هزار تومن جا بازی داد و انلاین نتونست بازی کرد
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز 
دوستان هر کسی که استفاده کرده هم لطفا به من کمک کنید
پاسخ
(08-23-2015, 11:35 PM)سبحان اسپایک نوشته است: سلام دوستان کسی اگه اطلاع داره کمکم کنه با تشکر
من توی سایت دیوار این آگهی رو دیدم که لینک اون رو نوشتم همین طور من یه جای دیگه دیده بودم که میگفت ps4  تون رو بیارید در مغازه حدود پانزده بازی ( بازی های جدید) رو با قیمت 280،000 تومان میریزه و میتوانید هم آنلاین و هم آفلاین بازی کنید گفته بود هیچ مشکل پیش نمیاد همه کار ها در حضور مشتری انجام و حتی کابل اضافه ای به کنسول وصل نمیشه فقط کارها با وای فای انجام میگیره بازی ها هم بازی های با ارزشی مثل Batman arkham Knights  و غیره دوستان سوال من این هست که کسی از این پک های بازی خریده آیا مشکل براش پیش نیامده و دوستان به نظرتان این از نظر سونی تخلف محسوب نمیشه و امکان بن شدن هست  http://mashhad.divar.ir/v/%D9%86%D8%B5%D...mhQP_c9Nh/
سلام همشهری امکان بن شدنش خیییلی بالاست و استفاده نکنید بهتره من فروشنده های مشهدو میشناسم اکثرا کلاه بدارن و درسته وسوسه انگیزه ولی اینکارو نکنی بهتره در ضمن درسته که در حضور خودت و جلو چشمت انجام میده ولی بازم میگم اینکارو نکنی بهتره.
پاسخ
آقا یه سوال دیگه هم داشتم میشه  اسپیکر ها رو که به وسیله سیم جک 3.5 میلیمتری و USB به کنسول وصل کرد مدلش همFarassoo FMS-3533BT 2.1 Channel Bluetooth Speak هست با تشکر
پاسخ
سلام دوباره دوستان ممنون که به سوالات من جواب میدین سپاسگزارم.یه چندتا سوال داشتم
1_دیروز داشتم اینفیمز سکند سان رو به عنوان اواین بازی تجربه میکردم ولی autosave نداشت باید خودم دستی سیو میکردم این طبیعیه یا تو تنظیمات کنسول میشه فعالش کرد؟
2_میشه صدای اسپیکر دسته رو کم کرد؟
3_از کجا بفهمم اپدیت دستگاه چه ورژنی هست؟
سلام دوستان من می خواستم gta v online بازی کنم که یک هفته پیش راحت بازی می کردم ولی الان می رم توش این ارور می ده "Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar Games Service. Please return to Grand Theft Auto V and try again later."
لطفا بگید باید چی کار کنم؟
پاسخ
(08-24-2015, 08:20 AM)ali0856 نوشته است: سلام دوستان من می خواستم gta v online بازی کنم که یک هفته پیش راحت بازی می کردم ولی الان می رم توش این ارور می ده "Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar Games Service. Please return to Grand Theft Auto V and try again later."

مشکل از سرورهای بازی هست. درست میشه صبر کن
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
پاسخ
(08-24-2015, 11:33 AM)game.ps4 نوشته است:
(08-24-2015, 08:20 AM)ali0856 نوشته است: سلام دوستان من می خواستم gta v online بازی کنم که یک هفته پیش راحت بازی می کردم ولی الان می رم توش این ارور می ده "Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar Games Service. Please return to Grand Theft Auto V and try again later."

مشکل از سرورهای بازی هست. درست میشه صبر کن
تا چه موقعی درس می شه ؟

ببخشید شما هم این مشکلا دارید؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,133 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,231 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان