امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(08-29-2015, 11:23 PM)nami 1 نوشته است:
(08-29-2015, 07:20 PM)0099 نوشته است:
(08-29-2015, 07:17 PM)nami 1 نوشته است:
(08-29-2015, 06:41 PM)0099 نوشته است: میشه در مورد این ظرفیتا توضیح بدین؟

نقل‌قول: ظرفیت 1: ظرفیت یک شاید یکی از ارزان ترین ظرفیت ها باشد چرا که شما قادر نخواهید بود که به اینترنت اتصال پیدا کنید(افلاین) و در صورت اتصال بازی شما قفل خواهد شد.

ظرفیت 2: این ظرفیت یکی از بهترین ظرفیت ها برای افرادی است که میخواهند هم انلاین و هم افلاین بازبی کنند و تا الان بنده ندیده ام کسی بن شده باشد.

ظرفیت 3: در این ظرفیت شما باید حتما به اینترنت وصل باشید و به صورت افلاین و انلاین میتونید بازی کنید در صورتی که از کردیت کارت هکی استفاده نشده باشه بن نمیشه

فقط ps4 اینجوریه یا xb1 هم همچنین؟

xbone هم شیرینگ داره ولی اطلاعی از جزئیاتش ندارم
xone هم شیرینگ داره و مراحل انجام این کار به مراتب آسونتر از PS4 البته من خودم شیرینگ استفاده نمی‌کنم محض اطلاع شما گفتم 
فقط یادتون باشه اگه اکانت گرفتید و سرعت نت ضعیفی داشتید سعی کنید دیتا رو هم خریداری کنید که معمولا روی هارد بهتون میدن
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
دوستان یه اتفاق بد برام افتاد لطفا کمکم کنید [تصویر:  undecided.png] 
داشتم رو 4 بازی جدید نصب میکردم بعد دیدم بازی های قدیمی الکی جا اشغال میکنه و امتحانی دوتاشو حذف کردم بعد با خودم گفتم نکنه عکسا و فیلماش حذف بشه رفتم دیدم تا حذف شده [تصویر:  sad.png] [تصویر:  sad.png] [تصویر:  dodgy.png] 
کلی باهاشون خاطره داشتم!
راهی برای برگردوندنش هست؟
بعد نمیشه طوری بازیا رو حذف کنم که عکساشون حذف نشه؟
.
ولی فقط همون دوتا بازی رو که حذف کرده بودم عکساش پاک شد!
شاید از اون قسمتی که عکسا رو باز میکنم اشتباهه؟ من از قسمت system storage mangment اونجا که حجم ها رو مشخص میکنه (حجم خالی و حجم دیتا و...) از اون قسمت تو گالری من عکسا رو باز میکنم؟ اشتباهه
پاسخ
(08-30-2015, 12:07 AM)ps 4 ever نوشته است: دوستان یه اتفاق بد برام افتاد لطفا کمکم کنید [تصویر:  undecided.png] 
داشتم رو 4 بازی جدید نصب میکردم بعد دیدم بازی های قدیمی الکی جا اشغال میکنه و امتحانی دوتاشو حذف کردم بعد با خودم گفتم نکنه عکسا و فیلماش حذف بشه رفتم دیدم تا حذف شده [تصویر:  sad.png] [تصویر:  sad.png] [تصویر:  dodgy.png] 
کلی باهاشون خاطره داشتم!
راهی برای برگردوندنش هست؟
بعد نمیشه طوری بازیا رو حذف کنم که عکساشون حذف نشه؟
.
ولی فقط همون دوتا بازی رو که حذف کرده بودم عکساش پاک شد!
شاید از اون قسمتی که عکسا رو باز میکنم اشتباهه؟ من از قسمت system storage mangment اونجا که حجم ها رو مشخص میکنه (حجم خالی و حجم دیتا و...) از اون قسمت تو گالری من عکسا رو باز میکنم؟ اشتباهه
دوست عزیز تاحالا به  capture gallery در منوی اصلی پی اس فور سر زدی ببینی اونجا هستن؟؟؟؟

پاسخ
آقایون داداشا من ب ی مشکل بدی بر خوردم جدیدا نمیتونم اکانت بسازم برا ps4 تو قسمت پیلیز ویت گیر میکنه قبلا اینجوری نبود ۲۰تا اکانت ساخته بودم تاژگی اینجوری شده چیکار کنم؟!
پاسخ
(08-30-2015, 12:42 AM)navid_khan نوشته است: آقایون داداشا من ب ی مشکل بدی بر خوردم جدیدا نمیتونم اکانت بسازم برا ps4 تو قسمت پیلیز ویت گیر میکنه قبلا اینجوری نبود ۲۰تا اکانت ساخته بودم تاژگی اینجوری شده چیکار کنم؟!

سلام مشکل از اینترنت هست به احتمال زیاد
در ساعات خلوت مثل صبح امتحان کنید.
البته فکر کنم اگر بگید یک نفر با ps4 براتون اکانت بسازه(یعنی کامل بسازه) و بهتون بده گیر نکنه
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
سلام دوستان. در حال حاضر بهترین روش تهیه ی بازی برای ps4 چیه؟ بنده دیروز ps4 خریدم. از بس سرچ کردم دیگه گیج شدم. اکانت اکبند که هم قیمت خود بازی درمیاد!جای ارزونتر و قابل اعتماد میشناسین لطفا معرفی کنین. هفت سنگ خودش گرون میده. کنسول فا رو نمیدونم میشه بهش اعتمادی کرد یا نه. دوستان لطفا کمک کنین.
پاسخ
تو فور همچین قابلیتی هست که یه بازی رو بذاریم اپدیت شه بعد وقتی داره اپ میشه ما بشینیم همون بازی رو افلاین بازی کنیم?
یه سوال
یونیتی انلاینش خوبه?
پاسخ
(08-30-2015, 12:36 PM)ho3ein sa نوشته است: سلام دوستان. در حال حاضر بهترین روش تهیه ی بازی برای ps4 چیه؟ بنده دیروز ps4 خریدم. از بس سرچ کردم دیگه گیج شدم. اکانت اکبند که هم قیمت خود بازی درمیاد!جای ارزونتر و قابل اعتماد میشناسین لطفا معرفی کنین. هفت سنگ خودش گرون میده. کنسول فا رو نمیدونم میشه بهش اعتمادی کرد یا نه. دوستان لطفا کمک کنین.

بهترین روش اینه که بازی رو بخری و بعد تعویض کنی و اینکه دلت نخواد هر بازی رو بازی کنی.  سالی 2 تا 4 تا بازی این بهترین روش هست.
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
(08-30-2015, 12:36 PM)ho3ein sa نوشته است: سلام دوستان. در حال حاضر بهترین روش تهیه ی بازی برای ps4 چیه؟ بنده دیروز ps4 خریدم. از بس سرچ کردم دیگه گیج شدم. اکانت اکبند که هم قیمت خود بازی درمیاد!جای ارزونتر و قابل اعتماد میشناسین لطفا معرفی کنین. هفت سنگ خودش گرون میده. کنسول فا رو نمیدونم میشه بهش اعتمادی کرد یا نه. دوستان لطفا کمک کنین.

بهترین روش واسه بازی های کوتاه و اون هایی که نمیخوایید همیشه داشته باشید اینه که بازی رو دسته دو بگیرید و بعد از تجربش بازی رو با بازی های دیگ تعویض کنید.ولی واسه بازی هایی که  میخوایید همیشه داشته باشید پیشنهاد میکنم ظرفیت 2 بگیرید.سایت کنسولفا هم مطمئنه خودم 2 تا ازش ظرفیت 2 گرفتم

(08-30-2015, 12:40 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: تو فور همچین قابلیتی هست که یه بازی رو بذاریم اپدیت شه بعد وقتی داره اپ میشه ما بشینیم همون بازی رو افلاین بازی کنیم?
یه سوال
یونیتی انلاینش خوبه?

بله همچین قابلیتی هست موقعی که میخوایید بازی رو اجرا کنید بازی رو بدون اپدیت میتوان اجرا کنید و همزمان هم بازی اپدیت میشه
انلاین بازیش بنظرم بهتر از خوده سینگلش بود!! اگه توانایی داری بازی رو اپدیت کنی پیشنهاد میکنم بازی رو تجربه کن.
پاسخ

سلام دوست من .
اول شما باید یک فروشگاه معتبر و معروف تو شهرتون پیدا کنید .
بهترین راه هم اجاره بازی و خرید بازی های دسته دوم و فروش آن ها و خرید یک بازی دیگه .
من خودم مرداد ماه سال پیش این کنسول خریدم و تا الان حداقل 15 تا بازی روش انجام دادم .
مهمترین کار فعلا گشتن دنباله یک فروشگاه معتبره ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,218 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,245 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,359 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان