امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(11-11-2015, 11:52 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: سلام
میخواستم بدونم وقتی تو بازیای حجیم مثل دارگون ایج سرعت فن خیلی زیاد میشه طبیعیه؟

سلام . طبیعیه ...
البته شنیدم که کنسول های ساخت جدید صدای فن کاهش چشم گیری داشته .
پاسخ
دوستان میشه اپدیت بازی های ps4 رو از لپتاب دانلود کرد بعد بریزی تو کنسول؟
اگه میشه اسم برنامه +لینک اخرین اپدیت gta v بزارین با تشکر
پاسخ
(11-12-2015, 12:56 AM)mahdi boss نوشته است: دوستان میشه اپدیت بازی های ps4 رو از لپتاب دانلود کرد بعد بریزی تو کنسول؟
اگه میشه اسم برنامه +لینک اخرین اپدیت gta v بزارین با تشکر
اسم برنامه PSX . این تاپیک هم آموزش انتقال .
این تاپیک رو یک نگاه بندازید احتمالا لینک آپدیت هستش .
نبود بگید براتون بگردم .
پاسخ
http://s6.picofile.com/file/8222354492/S..._30_03.png 

نتم مخابرات 1 مگ 
با این وجود میتونم gta انلاین بزنم؟
ولی بازی loadout قبلا راحت انلاین میزدم بعد نتم رو شارژ کردم 512 و الان هم دوباره 1 مگ تو این چند هفته اصن یک بار هم نتونستم بازیش کنم میرم تو لگ میزنه بعدش میاد بیرون مشکل  چیه
پاسخ
(11-12-2015, 05:01 PM)mahdi boss نوشته است: http://s6.picofile.com/file/8222354492/S..._30_03.png 

نتم مخابرات 1 مگ 
با این وجود میتونم gta انلاین بزنم؟
ولی بازی loadout قبلا راحت انلاین میزدم بعد نتم رو شارژ کردم 512 و الان هم دوباره 1 مگ تو این چند هفته اصن یک بار هم نتونستم بازیش کنم میرم تو لگ میزنه بعدش میاد بیرون مشکل  چیه
فکر کنم بتونی بدون لگ پلی بزنی
ولی واسه اطمینان برو یه امتحانی بکن
پاسخ
سلام . ببخشید من میخوام این هفته کنسول ps4 بخرم . 2میلیون نهایتا میتونم هزینه کنم . ولی امروز که قیمت بازیهاشو دیدم نظرم کلا عوض شد و امادم که برم xbox 360 بخرم . ممنون میشم بگین میشه بازی هاش توی هارد ریخت؟ بدون سیدی اجرا شه یا نه ؟ اگه نه که باید xbox 360 بگیرم
پاسخ
(11-12-2015, 07:24 PM)ddariush740 نوشته است: سلام . ببخشید من میخوام این هفته کنسول ps4 بخرم . 2میلیون نهایتا میتونم هزینه کنم . ولی امروز که قیمت بازیهاشو دیدم نظرم کلا عوض شد و امادم که برم xbox 360 بخرم . ممنون میشم بگین میشه بازی هاش توی هارد ریخت؟ بدون سیدی اجرا شه یا نه ؟ اگه نه که باید xbox 360 بگیرم

سلام خسته نباشید
ببینید قیمت بازی ها زیاد هست ولی قرار نیست کل بازی ها رو بخریم برای مثاا میتونیم کرایه کنیم میتونیم بفروشیم و تعویض کنیم.
چنپ تا حالت هست که میشه روی هارد ریخت ولی قانونی نیستن و ریسکشون بالاس و از طرفی به هیچ وجه نباید انلاین بشید بهشون میگن شیرینگ و ظرفیتی که بازی رو با قیمتی کمتر روی دستگاه میریزن و بدون نیاز به دیسک بازی اجرا میشه.
این حالت ها هستن ولی خب Xbox 360 دیگه قدیمی شده و بازی براش نمیاد از این به بعد پس نباید هیچ انتظاری داشته باشید.
پاسخ
(11-12-2015, 07:24 PM)ddariush740 نوشته است: سلام . ببخشید من میخوام این هفته کنسول ps4 بخرم . 2میلیون نهایتا میتونم هزینه کنم . ولی امروز که قیمت بازیهاشو دیدم نظرم کلا عوض شد و امادم که برم xbox 360 بخرم . ممنون میشم بگین میشه بازی هاش توی هارد ریخت؟ بدون سیدی اجرا شه یا نه ؟ اگه نه که باید xbox 360 بگیرم

سلام .
قیمت های بازی ها بالاست درست ! اما شما مگه قراره همه رو نو و دسته 1 بخرید ؟
قیمت کنسول اگه 1.3 هم حساب کنیم ( ارزون تره از این البته ) . 2 تا بازی تراز اول نو بخرید با تعویض کردن اونا و ادامه دادن همین روند یک عالم بازی میتونید بکنید .
من خودم 3 تا بازی نو خریدم و 17 تا بازی انجام دادم رو کنسول !
در مورد ریختن روی هارد هم که به نظرم بیخیالش بشید بهتره .
پاسخ
سلام علیکم
بله، قیمت بازی های ps4 بالاست چون هنوز دستگاه کپی خور نشده و حتما باید از دیسک و یا دیجیتالی(اشتراکی)استفاده کنید، قیمت بازی های اشتراکی هم متنوعه و به سه دسته ظرفیت 1 تا 3 تقسیم میشن که ظرفیت دو اگه استاندارد باشه بهتره و قیمتش هم چیزی حدود 80 تا 70 هستش(بازی های ظرفیتی روی هارد کپی میشن و بدون دیسک قابل بازی هستن)
برای خرید x360 کلا و اصلا پیشنهاد نمیشه مگر اینکه بخواین بازی هایی که از قبل منتشر شده رو بازی کنید چون دیگه هیچ شرکتی برای این کنسول بازی تولید نمیکنه و عمرش تموم شد
راه های دیگه هم برای گرفتن بازی اعم از کرایه و یا تعویض هست که به خوبی و راحتی میتونید انجام بدهید
موفق باشید
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
"چنپ تا حالت هست که میشه روی هارد ریخت ولی قانونی نیستن و ریسکشون بالاس و از طرفی به هیچ وجه نباید انلاین بشید بهشون میگن شیرینگ و ظرفیتی که بازی رو با قیمتی کمتر روی دستگاه میریزن و بدون نیاز به دیسک بازی اجرا میشه." میشه یکم بیشتر توضیح بدین در این رابطه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,085 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,209 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,720 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,031 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان