امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(11-12-2015, 07:24 PM)ddariush740 نوشته است: سلام . ببخشید من میخوام این هفته کنسول ps4 بخرم . 2میلیون نهایتا میتونم هزینه کنم . ولی امروز که قیمت بازیهاشو دیدم نظرم کلا عوض شد و امادم که برم xbox 360 بخرم . ممنون میشم بگین میشه بازی هاش توی هارد ریخت؟ بدون سیدی اجرا شه یا نه ؟ اگه نه که باید xbox 360 بگیرم

توی سایتا معمولا قیمت اکبند بازی رو میزنن و توی بازار صددرصد ارزون تر درمیاد.شما هم حتما نباید همه بازی هارو بخرید شما فعلا یه 2 3 تا بازی که جدید اومده بگیرید و بعد عوض بکنید خیلی راحت میتونید بازی هایی رو که میخوایین تجربه کنید

(11-12-2015, 07:37 PM)ddariush740 نوشته است: "چنپ تا حالت هست که میشه روی هارد ریخت ولی قانونی نیستن و ریسکشون بالاس و از طرفی به هیچ وجه نباید انلاین بشید بهشون میگن شیرینگ و ظرفیتی که بازی رو با قیمتی کمتر روی دستگاه میریزن و بدون نیاز به دیسک بازی اجرا میشه." میشه یکم بیشتر توضیح بدین در این رابطه؟

اگه میخوایید پول رو دور بریزید خیلی شیرینگ راه خوبیه!!!! اصلا و ابدا پیشنهاد نمیشه مگر اینکه خیلی تو تنگا باشید تازه تو اون شرایطم میتونید بازی رو کرایه کنید
That was just a dream

پاسخ
(11-12-2015, 07:37 PM)ddariush740 نوشته است: "چنپ تا حالت هست که میشه روی هارد ریخت ولی قانونی نیستن و ریسکشون بالاس و از طرفی به هیچ وجه نباید انلاین بشید بهشون میگن شیرینگ و ظرفیتی که بازی رو با قیمتی کمتر روی دستگاه میریزن و بدون نیاز به دیسک بازی اجرا میشه." میشه یکم بیشتر توضیح بدین در این رابطه؟

ببینید این روش رو خود سونی گذاشته ولی اگه بفهمه(انلاین بشید یا همون به اینتزنت وصل بشید با کنسول) اکانت یا بازی رو بن میکنه و شما نمیتونید ازش استفاده کنید.
خب ظرفیتی ۳ حالت داره 
یکی انلاین
یکی افلاین
یکی هم انلاین و افلاین
قیمت های این سه تا فرق میکنه خب شما برای مثال اکانت اکبند کانادا رو میخرین و بازی Mafia III توشه شما از این بازی تا زمانی میتونید استفاده کنید که انلاین نشید(ببینید خیلی روی انلاین نبودن تاکید میکنم) وگرنه بازی قفل میشه.
خب توی بعضی از شرایط هم دیده شده که بعد از یک یا دو ماه بازی خودکار قفل شده و دلیلشم بی رحمی فروشنده هاس چون اکانت رو با کریدیت کارت هکی خریدن و به تعداد زیادی فروختن.
سوال یا توضیحات بیشتری میخواستین من و بچه ها در خدمتیم.
پاسخ

عزیز به این حالت می باشن
ظرفیت 1=فقط افلاین:در صورت وصل شدن به نت بن خواهید شد ولی میتوانید از بخش افلاین بازی لذت ببرید: امکان بن شدن دستگاه زیاد و توصیحه نمیشه
ظرفیت 2=هم افلاین و انلاین:اگه قانونی باشه مثل دیسکه و هیچ موردی نداره ولی اگه غیر قانونی باشه امکان بن شدن هست
ظرفیت 3=انلاین:حتما باید انلاین باشید تا بتونید بازی کنید
در کل هر کاری قانونی انجام بشه موردی نداره و اینکه فقط ظرفیت 2 توصیحه میشه البته قانونی
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
(11-12-2015, 07:43 PM)Be the story نوشته است:

ببینید این روش رو خود سونی گذاشته ولی اگه بفهمه(انلاین بشید یا همون به اینتزنت وصل بشید با کنسول) اکانت یا بازی رو بن میکنه و شما نمیتونید ازش استفاده کنید.
خب ظرفیتی ۳ حالت داره 
یکی انلاین
یکی افلاین
یکی هم انلاین و افلاین
قیمت های این سه تا فرق میکنه خب شما برای مثال اکانت اکبند کانادا رو میخرین و بازی Mafia III توشه شما از این بازی تا زمانی میتونید استفاده کنید که انلاین نشید(ببینید خیلی روی انلاین نبودن تاکید میکنم) وگرنه بازی قفل میشه.
خب توی بعضی از شرایط هم دیده شده که بعد از یک یا دو ماه بازی خودکار قفل شده و دلیلشم بی رحمی فروشنده هاس چون اکانت رو با کریدیت کارت هکی خریدن و به تعداد زیادی فروختن.
سوال یا توضیحات بیشتری میخواستین من و بچه ها در خدمتیم.

کلا روشیه که نه میشه فروخت(میشه فروخت ولی خریداری ندارن یا با ضرر زیاد باید بفروشید) اگه هم بگیری تا 2 ماه بازی غیر  قابل استفاده میشه
That was just a dream

پاسخ
[b]ALI-UNCHARTED 4[/b] 

ممنون برای راهنمایی ! 80تومان بازی اشتراکی ؟ زیاد نیست ؟ اگه اینجوری باشه من با قیمت زیاد بازی ها مشکلی ندارم - 
هدف اصلی من از خرید ps4 انلاین بازیکردن Destiny که فهمیدم باید برای اشتراکش بایدهزینه کنم که بیخیالش شدم
خب ممنون میشم که یه راهنمایی هم برای خرید بازی بکنید بهم .. از این بازیا که میگم کدومارو بخرم بهتره ؟ چون ۲تا بیشتر نمیتونم بخرم یکی هم که صد در صد فیفا 16 میگیرم میمونه یه بازی .. حالا ممنون میشم بگید به هر حال شما تجربتون بیشتره
Need for speed Edge - Bloodborne - Witcher 3 - Assassins Syndicate - ORder 1886 - the last of us - balck ops 3
پاسخ
(11-12-2015, 07:47 PM)ddariush740 نوشته است: [b]ALI-UNCHARTED 4[/b] 

ممنون برای راهنمایی ! 80تومان بازی اشتراکی ؟ زیاد نیست ؟ اگه اینجوری باشه من با قیمت زیاد بازی ها مشکلی ندارم - 
هدف اصلی من از خرید ps4 انلاین بازیکردن Destiny که فهمیدم باید برای اشتراکش بایدهزینه کنم که بیخیالش شدم
خب ممنون میشم که یه راهنمایی هم برای خرید بازی بکنید بهم .. از این بازیا که میگم کدومارو بخرم بهتره ؟ چون ۲تا بیشتر نمیتونم بخرم یکی هم که صد در صد فیفا 16 میگیرم میمونه یه بازی .. حالا ممنون میشم بگید به هر حال شما تجربتون بیشتره
Need for speed Edge - Bloodborne - Witcher 3 - Assassins Syndicate - ORder 1886 - the last of us - balck ops 3
بزار مافیا ۳ توی اردیبهشت میاد بخرش شاهکاریه که مثلش تو دنیا نیست
پاسخ

این دوتایی که مارک کردم ارزش بیشتری دارن نسبت به بقیه .
خودتون با در نظرگرفتن سبک مورد علاقه و ... انتخاب کنید .
* : نظر خود من ویچر چون خیلی بیشتر میتونه سرگرمتون کنه .
پاسخ

خواهش میکنم شما اختیار دارین
شما با توجه به علاقه یه بازی رو میخرید و سبکشون هم نسبتا متفاوته، بستگی به خودتون داره و نظرات متفاوته ولی اگرم برای خرید یه بازی شک دارین میتوانید یا از طریق پیام خصوصی  و یا در لینک زیر مطرح کنید

https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AA%D...#pid229654
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ

need for speed edge یه بازیه تازه معرفی شده و رایگانه!!!
بلادبورن بازی چالش برانگیز و عالی.بهترین بازی نسل 8 برای کنسول سونی
ویتچر 3 اگه اهل بازی های RPG باشی یا نباشی فرق نمیکنه چون در هرصورت از بازی لذت میبرین
ACS نظری ندارم ولی از روی نمره بازی نسبتا موفقی بوده
order پیشنهاد میکنم کرایه کن برای 2 روز.چون کلا رو هم بزاری بازی 5 ساعت نمیشه بیشترشم فیلمه تا بازی
tlou بهترین بازی نسل قبل که با گرافیک بالا تر به نسل 8 وارد شده.از دستش ندین
bo3 پیشنهاد نمیشه چون دارین دستینی میگیرین
دستینی هم ترجیحا نسخه Legendary edition بخرید.به صرفه و قیمتش هم دسته 2 حدود 130 تومان هستش.این نسخه علاوه بر بازی اصلی 3 محتوای اضافی داره که همش داخل دیسک بازی موجوده
That was just a dream

پاسخ
واقعا کاربران Gamefa عالین . ممنون بابت اهمیتی که میدین  - خیلی خوشحال کنندست 
ببخشید اگه ناراحت نمیشید من یه سوال دیگه هم ببرسم .
میشه توضیح بدید من بعد اینکه ps4 خریدم کلا باید چیکار کنم؟ یه توضیح نسبتا کامل . منضورم اینه که باید حجمی رو دانلود کنم؟ یا حتی چه ریجنی از ps4 خوبه .. شرایط بازی انلاین و تا چه مرزی باید بازی کنید با دستگاه و ...

[b]ERFAN RP[/b] 

عرفان جان . من گفتم قصد خرید دستینی ندارم . البته قطعی نیست ببینم کاربران در باره ی شرایط انلاینش چی میگن و بعدش تصمیم بگیرم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,073 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,205 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,720 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,031 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان