امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
ممنون از لطفتون بابت پاسخ گویی
dls بازی رو بعد اتمام بازی دانلود کنم یا فرقی نداره(منظورم از اینکه قبل از اتمام بازی تاثیری روی بازی اصلی و رون ان نداره) در کل پیشنهاد شما چیست
پاسخ
(12-18-2015, 01:17 AM)soheil.d نوشته است: ممنون از لطفتون بابت پاسخ گویی
dls بازی رو بعد اتمام بازی دانلود کنم یا فرقی نداره(منظورم از اینکه قبل از اتمام بازی تاثیری روی بازی اصلی و رون ان نداره) در کل پیشنهاد شما چیست

برای اینکه مطمئن باشی و شک نداشته باشی میتونی DLC رو دانلود کنی . و بعد از اتمام مراحل داستانی نصبش کنی !!
DLC بازی خودش داستان مستقل داره .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
سلام
بچه ها میگم توی کنسول های سال ۲۰۱۴ هسته هفتم فعال نیست؟
یعنی فقط برای کنسول های ۲۰۱۵ فعال میشه؟
اخه سونی گفت که فعال میکنیم هسته ۷ رو یعنی فقط برای کنسول سری جدید هست؟
حقیقت داره؟
پاسخ
(12-18-2015, 01:25 PM)Be the story نوشته است: سلام
بچه ها میگم توی کنسول های سال ۲۰۱۴ هسته هفتم فعال نیست؟
یعنی فقط برای کنسول های ۲۰۱۵ فعال میشه؟
اخه سونی گفت که فعال میکنیم هسته ۷ رو یعنی فقط برای کنسول سری جدید هست؟
حقیقت داره؟

نه حقیقت نداره.
سونی توی کیت‌های بازی سازی قبلیش,فقط 6 هسته رو برای سازندگان ازاد گزاشته بود,حالا میگن با عرضه نسخه جدید کیت,هسته هفتم برای سازندگان ازاد میشه تا ازش استفاده بکنند
That was just a dream

پاسخ
سلام دوستان پول پلی 4 را دارم ولی پول بازی هایش رو نه بنظرتون بگیرم؟ کرایه‌ایی هم اصلا حال نمیکنم پول خود کنسولو به زور جمع کردم 167 چی کار کنم Wall صبر کنم کپی خور شه؟
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
(12-18-2015, 04:13 PM)JUST PLAY STATION نوشته است: سلام دوستان پول پلی 4 را دارم ولی پول بازی هایش رو نه بنظرتون بگیرم؟ کرایه‌ایی هم اصلا حال نمیکنم پول خود کنسولو به زور جمع کردم 167 چی کار کنم Wall صبر کنم کپی خور شه؟

منم همین مشکل رو داشتم ولی وقتی دستگاه رو گرفتم یک بازی هم خریدم و با همون یدونه بازی تا الان نزدیم ۷ تا بازی طی سه ماه گرفتم ولی خب فکر کنم تا الان بیشتر ۲۰۰ تومن هم ضرر کردم.
در کل همونجور که خودتون میدونید راه های زیادی هست مثل شیرینگ و ظرفیتی که بازی رو با قیمت کمتری میریزن سر کنسول ولی نباید انلاین بشید به نظرم ظرفیتی بهترین روش برای شما باشه
پاسخ
(12-18-2015, 04:13 PM)JUST PLAY STATION نوشته است: سلام دوستان پول پلی 4 را دارم ولی پول بازی هایش رو نه بنظرتون بگیرم؟ کرایه‌ایی هم اصلا حال نمیکنم پول خود کنسولو به زور جمع کردم 167 چی کار کنم Wall صبر کنم کپی خور شه؟

معلوم نیست که کی کپی خور بشه !
واسه بازی هایی مثل call of که خطی هستند و زود تموم میشن میتونید کرایه کنید ( واسه همه بازی ها مناسب نیست این روش ) .
بازی دسته دو بخرید و با فروختنش یک بازی دست دوم دیگه بخرید . فوق فوقش 10 تا 20 تومن باید سر بدید و بعضی وقتا حتی شاید سود هم کنید .
بستگی به جدید و قدیمی بودن بازی داره قیمتا .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
مثل اینکه باید خودمون همت کنیم هک کنیم پلی 4 رو Wall نسل قبل به مراتب سریعتر از این نسل هک شد Blink
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
سلام خسته نباشید دوستان برایه  زحماتتون.
تصمیم به خرید ps4 کردم.
فقط الان چون مدلایه زیادی ازش هست دقیق نمیدونم کدومو بگیرم.
دوستان میگن هیچ فرقی ندارن ریجن ها باهم فقط ای مدل جدید 1200 کم صدا تر شده.
اگه میشه یه راهنمایی کنید کدومو بخرم و در خرید به چه نکاتی توجه کنم.
چون تجربش نکردم نمیدونم یکترا بخرم یا 500 گیگ اینم راهنمایی کنید.
چون باید یدونه ذیگه هم دسته باری بخرم اگه اطلاعاتی در این بار هم دارین بیگن
لوازم جانبی هم مورد نیاز چیا هستن همراه باهاش بخرم.
پاسخ
(12-19-2015, 01:52 AM)behnam07 نوشته است: سلام خسته نباشید دوستان برایه  زحماتتون.
تصمیم به خرید ps4 کردم.
فقط الان چون مدلایه زیادی ازش هست دقیق نمیدونم کدومو بگیرم.
دوستان میگن هیچ فرقی ندارن ریجن ها باهم فقط ای مدل جدید 1200 کم صدا تر شده.
اگه میشه یه راهنمایی کنید کدومو بخرم و در خرید به چه نکاتی توجه کنم.
چون تجربش نکردم نمیدونم یکترا بخرم یا 500 گیگ اینم راهنمایی کنید.
چون باید یدونه ذیگه هم دسته باری بخرم اگه اطلاعاتی در این بار هم دارین بیگن
لوازم جانبی هم مورد نیاز چیا هستن همراه باهاش بخرم.

کلا 3 مدل داره،1000،1100،1200، سری 1000 رو که اصلا سمتش نرین.مشکلات زیادی داشته.بین اون دو مدل تفاوت خاصی ندارند.فقط توی مصرف برق و نویز فن تفاوت دارند.ریجن بندی هم میشوند که  بینشان تفاوتی دیده نمیشه.مثلا ریجن 2 بخوایید بخرید،باید کد 1216 یا 1116 روی جعبه و پشت کنسول حک شده باشه.
نکته اینکه حواستان باشه چیزی از جعبه کم نشود،حتما جلوی چشماتون تست بکنند،حتما اپدیت بکنند،نوشته روی جعبه(برای مثال 1116) با پشت کنسول یکی باشه.
اگه قصد خرید دیجیتالی بازی هارو دارین،1 ترا.وگرنه همون 500 کفایت میکنه.هرموقع خواستین به راحتی میتونید هارد رو عوض بکنید.
لوازم جانبی مهمی نداره،ولی سعی کنید یک محافظ آنالوگ بخرید.
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,180 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,238 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,359 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان