امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(12-29-2015, 08:29 PM)mahdi111111 نوشته است: ایول باب دمتون گرم چه سرعتی!!!!! با خودم گقتم باید برم فردا بیاما!!
ممنونم از پاسختون حقیقتش یکی اینارو به من گفته بود! شما میگی گرافیک و کیفیت کاملا راضی کنندس و افت فریم نداریم؟ ولی من یه جا خوندم fallout و witcher 3 تجربه ی شخصیتون چیه؟

یه سوال دیگه هم داشتم تو مقایسه ی فیفا با pes همه میگن fifa بهتره ولی تو سایتای ign و  gamespot به pes امتیاز بیشتری دادن نظرتون چیه؟
هر چی باشه انجمن گیمفاست ... انجمن بهترین سایت گیم ایران !
___________________________________________________________________________________________________
چیزی به اسم نبود افت فریم در هیچ پلتفرمی وجود نداره !!
افت فریم هست اما نه به اندازه ای که اذیت بشین ... من خودم ویچر بدون هیچ مشکلی تموم کردم !! و لذت بردم واقعا از گرافیک هنری زیباش !!
در مورد بازی هم باید بگم که من خودم FIFA رو میپسندم ... این که بین این دوتا کدوم بپسندید کاملا سلیقه ایه !! اما از نظر من از هر لحاظ فیفا بهتره ...
سوال در مورد بازی اگه بازم دارید در این تاپیک بپرسید .
با تشکر .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
سلام
من قبلا یه گیفت کارت 50 دلاری خریدم ، یه پلاس 3 ماه هم داشتم ولی بعد از یه مدت که پلاسم تموم شد حسابم خود به خود یه پلاسه 3 ماه دیگه خرید واسم و از حسابم کم کرد ! راهی برای جلوگیری دوباره ی این اتفاق دارید ؟؟؟
ممنون
پاسخ
سلام من وقتی میخواستم psn رو بسازم country or region و language رو رو ژاپن گزاشتم الان بخوام اینا رو انگلیسی کنم راهی هست ؟ اگه psnرو پاک کنم تروفیا میپره و سیوها میپره ؟
پاسخ
(12-30-2015, 08:06 PM)The Big BosS نوشته است: سلام من وقتی میخواستم psn رو بسازم country or region و language رو رو ژاپن گزاشتم الان بخوام اینا رو انگلیسی کنم راهی هست ؟ اگه psnرو پاک کنم تروفیا میپره و سیوها میپره ؟

مورد اول رو فکر نکنم بتونید تغییر بدید،بله سیو ها و تروفی ها میپره
That was just a dream

پاسخ
(12-29-2015, 08:10 PM)mahdi111111 نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید من قصد خرید ps4 رو داشتم ولی تو همین سایت یه سری مقایسه بین pc و ps4 خوندم که کامل گیج شدم و راسیتش تو ذوقم خورد مثلا:
1. تو ps4 افت فریم به شدت مشاهده میشه و لگ زیاد میندازه.
2. بازی با دسته اصلا کیف نمیده وموس وکیبورد خیلی بهتره ( تجربه خود من توی بازیهای shooter تو ps2 زیاد جالب نبود آیا بازی کردن call of duty روی ps4 با دسته حال نمیده؟ یا اصلا سبک شوتینگ با دسته حال نمیده؟)
3. آیا واقعا گرافیک بازی ها توی ps4 خیلی پایینه؟ یا همش شایعس؟
4. به نظرتون سری 1216B بهتره یا همون سری قدیمی؟
5. در کل یه مقدر از تجربه هاتون در زمینه بازی با ps4 و مخصوصا سبک shooting توضیح بدید که آیا راضی هستید یا pcبهتره؟؟

شما کلا کارت مشکل داره رفتی ps4 رو با pc مقایسه کردی مثل پیکان و پزو خوب معلومه کیفیت بهتری رو میده برو با بقیه کنسولا نگاه کن

1-افت فریم اذیت نمیکنه چون واقعا تو کمتر بازی پیدا میشه
2-ps2 با ps4 فوق العاده فرق داره ولی موس واقعا بهتره ولی نمیدونم چیزی شنیده بودم که قراره براش موس و کیبورد بیاد از بچه ها بپرسی دقیق بهت میگن
3-گرافیک بازی های نسبت به pc واقعا مقدار کم و بقیه کنسول ها بالاتره
4-قاعدا سری های جدید بهتره اگه بتونی این مدل جدید 1 ترا هرو بگیری که عالی چون خیلی از مشکلات رفع شده اگر هم نه سری 2015 رو بگیر فکر کنم مدل 1110 باز بپرس

5-خوب من خودم قبل ps4 یه مدت 1 ساله رو pc بودم و اوایل کلا سخته عادت کنی ولی بعد راحت میشی این حرفا که سخته باهاش شوتره حرف اشتباهی باید بگی pc خیلی بهتره البته علتش این که سرعت چرخش موس زیاده در کل ضرری توش نیست
فقط از شیوه خرید بازیتم مطمین باش: شیرینگ  فیزیکی   دیجیتالی قانونی

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
(12-29-2015, 08:10 PM)mahdi111111 نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید من قصد خرید ps4 رو داشتم ولی تو همین سایت یه سری مقایسه بین pc و ps4 خوندم که کامل گیج شدم و راسیتش تو ذوقم خورد مثلا:
1. تو ps4 افت فریم به شدت مشاهده میشه و لگ زیاد میندازه.
2. بازی با دسته اصلا کیف نمیده وموس وکیبورد خیلی بهتره ( تجربه خود من توی بازیهای shooter تو ps2 زیاد جالب نبود آیا بازی کردن call of duty روی ps4 با دسته حال نمیده؟ یا اصلا سبک شوتینگ با دسته حال نمیده؟)
3. آیا واقعا گرافیک بازی ها توی ps4 خیلی پایینه؟ یا همش شایعس؟
4. به نظرتون سری 1216B بهتره یا همون سری قدیمی؟
5. در کل یه مقدر از تجربه هاتون در زمینه بازی با ps4 و مخصوصا سبک shooting توضیح بدید که آیا راضی هستید یا pcبهتره؟؟
مقایسه ی pc با ps4 کاملن اشتباه هست!!!
1_:|
2_دسته ی ps4 با ps2 زمین تا آسمون فرق میکنه بعد هم بعضی بازی ها در ps4 از موس و کیبورد پشتیبانی میکنه
3_توی بیشتر بازی ها گرافیک بازی ها توی ps4 بیشتر از xbox one هست مثل متال گیر سالد 5 یا dark souls 2

تصاویر مقایسه ی گرافیک بازی ها در ps4 و xbox one

[تصویر:  maxresdefault.jpg]

ایکس باکس وان 18 فریم :|

[تصویر:  jpg.jpg]

نسخه ی ps4 افت فریم داره

[تصویر:  12314.jpg]

[تصویر:  mgsvthumb_1441325752052.png]

4_سری جدید بهتره
5_من خودم از dualshock 4 راضی هستم.اگه به سبک شوتر اول شخص آنلاین علاقه داری pc بهترین انتخاب هست چون هم آنلاین بازی کردنش رایگان هست و هم با موس و کیبورد بازی کردن راحت تر هست.ولی نمیشه از انحصاری های سونی گذشت  S0 (2)
[تصویر:  SHAREfactory%E2%84%A2_20161118210100_.jpg]
پاسخ
خیلی ممنون از راهنماییهاتون ماکه روشنا شدیم فقط چنتا سوال دیگه میمونه
1. مثلا بازی call of یا battle 4 رو میشه با موس و کیبورد بازی کرد؟
2. من نتم زیاد جالب نیس یعنی منظورم اینه که اگه ps4 خریدم اصلا میخوام به نت وصلش نکنم آیا مشکلی به وجود نمیاد؟
3. یکی میگفت بعضی بازیا برا بعضی ریجنا سانسور دارن شما اطلاعی ندارید؟ مثلا ریجن دو bloodborne یا last of us ریجن دو سانسور دارن؟؟
4. dlc چیه؟
5. من که نمیخوام اینترنتی بازی کنم حدودا یه گیم پلی چقدر طول میکشه مثلا last و blood ؟
ممنون بچه ها S0 (8)
پاسخ
(12-31-2015, 02:19 PM)mahdi111111 نوشته است: خیلی ممنون از راهنماییهاتون ماکه روشنا شدیم فقط چنتا سوال دیگه میمونه
1. مثلا بازی call of یا battle 4 رو میشه با موس و کیبورد بازی کرد؟
2. من نتم زیاد جالب نیس یعنی منظورم اینه که اگه ps4 خریدم اصلا میخوام به نت وصلش نکنم آیا مشکلی به وجود نمیاد؟
3. یکی میگفت بعضی بازیا برا بعضی ریجنا سانسور دارن شما اطلاعی ندارید؟ مثلا ریجن دو bloodborne یا last of us ریجن دو سانسور دارن؟؟
4. dlc چیه؟
5. من که نمیخوام اینترنتی بازی کنم حدودا یه گیم پلی چقدر طول میکشه مثلا last و blood ؟
ممنون بچه ها S0 (8)

خیر هنوز همچین امکانی به وجود نیومده
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
بازی Witcher 3 بعضی قسمتهاش سانسور شده.اونهم ریجن 2 خاورمیانه که روی کاور بازی به عربی نوشته شده
محتویات اضافه قابل دانلود.
last حدود 14 15 ساعت هستش.blood هم 30 32 ساعته تموم میشه.
That was just a dream

پاسخ
دوستان من با run پینگ خودمو میگیرم بین 190 تا 200 هست 
و با سایت pingtest.ir هم میگیرم تقریبا 100 هست 
اختلاف جفتشون زیاده یعنی که چه 
مورد بعدی اینه که من با این نت اصلا نمیتونم gtav بزنم همش لگ میزنه و خیلی هم دیر لایگن میشه 
ایا سرویس های کاهش پینگ واسه من تاثیر داره ؟
سایت گاد پینگ قابل اعتماد هست؟
اگه میشه یک توضیح بدید ممنون
پاسخ
(12-31-2015, 07:06 PM)mahdi boss نوشته است: دوستان من با run پینگ خودمو میگیرم بین 190 تا 200 هست 
و با سایت pingtest.ir هم میگیرم تقریبا 100 هست 
اختلاف جفتشون زیاده یعنی که چه 
مورد بعدی اینه که من با این نت اصلا نمیتونم gtav بزنم همش لگ میزنه و خیلی هم دیر لایگن میشه 
ایا سرویس های کاهش پینگ واسه من تاثیر داره ؟
سایت گاد پینگ قابل اعتماد هست؟
اگه میشه یک توضیح بدید ممنون

گاد پینگ یکی از اولین و معتبر ترین تو این زمینه هست، اکانت تست که داره میتونید تست کنید
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,086 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,209 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,720 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان