امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(03-17-2016, 02:47 PM)AMG نوشته است:
(03-17-2016, 02:45 PM)Lincoln Clay نوشته است:
(03-17-2016, 02:44 PM)AMG نوشته است:
(03-17-2016, 02:40 PM)Lincoln Clay نوشته است:
(03-17-2016, 02:33 PM)AMG نوشته است: سلام به همه، من یه اگهی دیدم خیلی وسوسه ام کرده، چند تا بازیه با پلاس و ظرفیت ۲... چند درصد احتمال بن هستش؟
اکانت ترکیبیه؟

هم جدا داره هم ترکیبی
اگه اکانت ترکیبی بگیرید و نکات مورد نظر رو رعایت کنید مشکلی بوجود نمیاد

میشه لطف کنی بگی مثلا چه کار کنم؟ بعد این اکانت ها زمان دارن؟

مثلا بعد از اکتیو کردن و دانلود بازی و... دیگه وارد اکانت طرف نشید یا اگر پولی داخل اکانت فرد مورد نظر هست پولش رو خرج نکنید و...
محدودیت زمانی نداره اگر نکاتی که بالا گفتم رو رعایت کنید بازی تا اخر نسل و برای همیشه باقی میمونه و هم میتونید انلاین بازی کنید و افلاین و اگر سونی قابلیت شیر کردن اکانت ها رو ور داره اون موقع بازی ها قفل میشن و دیگه نمیتونید بازی کنید و این اتفاق هم به نظرم نمیوفته.
در کل خطری نداره
پاسخ
سلام به همه دوستان من برگشتم با چند تا سوال سنگین درباره ps vita

ما میدونیم ویتا میتونه صفحه دوم باشه حالا اگه بخوایم انلاین بازی کنیم چجوری میشه؟

اگه تو دستگاه یه بازی مثلا ویچر باشه و من بخوام اساسین رو بازی کنم و طرفی که روی کنسوله بخواد ویچر رو بازی کنه میشه؟

انلاین میشه باهم بازی کنیم؟

ممنون

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
سلام میخواستم بدونم چرا وقتی ps4 رو حالت رست مود قرار میدم خودش شروع به دانلود میکنه چکار کنم تا دانلود نکنه و هر وقت خودم خواستم فایل مورد نظر رو دانلود کنه؟؟ ممنون میشم جواب بدید
پاسخ
(03-18-2016, 12:03 AM)ALONE MAN amir نوشته است: سلام میخواستم بدونم چرا وقتی ps4 رو حالت رست مود قرار میدم خودش شروع به دانلود میکنه چکار کنم تا دانلود نکنه و هر وقت خودم خواستم فایل مورد نظر رو دانلود کنه؟؟ ممنون میشم جواب بدید

برای خاموش کردن این حالت، میتونید به قسمت Setting- Power Saving Setting- Set Functions Available In Rest Mode برید و گزینه Stay Connected to Internet رو خاموش بکنید. اگر میخواهید آپدیت خاصی رو بزارید توی حالت رست مود دانلود بشه، کافیه قبل از قرار دادن دستگاه توی این حالت آپدیت مورد نظر رو شروع به دانلود بکنید

(03-17-2016, 08:47 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: سلام به همه دوستان من برگشتم با چند تا سوال سنگین درباره ps vita

ما میدونیم ویتا میتونه صفحه دوم باشه حالا اگه بخوایم انلاین بازی کنیم چجوری میشه؟

اگه تو دستگاه یه بازی مثلا ویچر باشه و من بخوام اساسین رو بازی کنم و طرفی که روی کنسوله بخواد ویچر رو بازی کنه میشه؟ این یک مورد تقریبا غیر ممکنه البته با اسخ افزار فعلی

انلاین میشه باهم بازی کنیم؟

ممنون
That was just a dream

پاسخ
دوستان ما یک اکانت ظرفیت سه ویچر خریدیم 
دیتاشم انتقال دادیم حالا میزنه cannot install باید چیکار کنم ؟
پاسخ
سلام
من ac iv رو با گیفت کارت خریدم الان بخاطر قابلیت pr load حجمش 6 گیگه الان من 2 گیگشو دان کردم میخوام بقیشو با دیتای جداگونه نصب کنم مشکلی ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ایجاد نمیشه؟؟ آخه حجم دیتا 19 گیگه و حجم فعلی بازی 6 گیگ بعدشم اگه میشه دیتای بازی ac iv ریجن آل بهم بدین ممنون میشم!!!
[تصویر:  gx0n_24980_qutote_its_all_part_of_the_plan.jpg]Its All Part Of A The Plan
پاسخ
(03-22-2016, 10:10 AM)pouriajoker نوشته است: سلام
من ac iv رو با گیفت کارت خریدم الان بخاطر قابلیت pr load حجمش 6 گیگه الان من 2 گیگشو دان کردم میخوام بقیشو با دیتای جداگونه نصب کنم مشکلی ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ایجاد نمیشه؟؟ آخه حجم دیتا 19 گیگه و حجم فعلی بازی 6 گیگ بعدشم اگه میشه دیتای بازی ac iv ریجن آل بهم بدین ممنون میشم!!!

خیر مشکلی پیش نمیاد و دانلود شما از همونجایی که دانلود کردید ادامه پیدا میکنه.
برای پیدا کردن لینک باید از طریق برنامه psx اقدام بکنید. آموزش

(03-18-2016, 01:55 AM)mahdi boss نوشته است: دوستان ما یک اکانت ظرفیت سه ویچر خریدیم 
دیتاشم انتقال دادیم حالا میزنه cannot install باید چیکار کنم ؟

سلام کد ارور رو دقیق بدید
That was just a dream

پاسخ
اقا لطفا یکی سریع به من جواب بده
من الان میخام gta v رو انلاین بازی کنم همه چی دارم Plus social club update همه چیش درسته ولی
وقتی میخام وصل شم میزنه The Rockstar game services are unavailable right now
چکارش کنم یک ماه پلاس دارم فقط؟؟؟
[تصویر:  Pedramdx.png]
پاسخ
(03-23-2016, 07:34 PM)pedramdx نوشته است: اقا لطفا یکی سریع به من جواب بده
من الان میخام gta v رو انلاین بازی کنم همه چی دارم Plus social club update همه چیش درسته ولی

Dns رو تنظیم بکنید. اگر درست نشد باید یک کاهش پینگ استفاده بکنید، چون اگر هم وصل بشه توی بازی ممکنه براتون مشکل پیش بیاد. 
تنظیمات Dns 
Primary: 8.8.8.8
Secondary: 4.2.2.4 
اینو.نمیدونم ولی این رو هم تست بکنید. توی پرایمری پینگ 192.168.1.1 رو بزنید
That was just a dream

پاسخ
(03-23-2016, 07:39 PM)ERFAN RP نوشته است:
(03-23-2016, 07:34 PM)pedramdx نوشته است: اقا لطفا یکی سریع به من جواب بده

Dns رو تنظیم بکنید. اگر درست نشد باید یک کاهش پینگ استفاده بکنید، چون اگر هم وصل بشه توی بازی ممکنه براتون مشکل پیش بیاد. 
تنظیمات Dns 
Primary: 8.8.8.8
Secondary: 4.2.2.4 
اینو.نمیدونم ولی این رو هم تست بکنید. توی پرایمری پینگ 192.168.1.1 رو بزنید
خب من الان باید پینگ کجا رو بگیرم ؟؟؟ببینم چنده؟

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,145 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,233 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,359 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان