امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(06-13-2016, 03:04 PM)Be the story نوشته است:
(06-13-2016, 03:03 PM)dark raider نوشته است:
(06-13-2016, 03:00 PM)Be the story نوشته است:
(06-13-2016, 02:55 PM)dark raider نوشته است:
(06-13-2016, 02:16 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: این سیستم رو چندی پیش یکی از دوستان به من معرفی کرد ولی اگه بودجه شما مشخصه میتونی بری پیش دوستان حرفی در pc مخصوصا ehsan1377 بهت میگن

مثلا این سیستم حول 4 تومن

intel core i5

nvidia geforce gtx 970 4gb

ram 8gb

اگه یکم بودجه شما بیشتر شه و core i5 رو بتونی core i7 بخری دیگه همچیش تکمیله و فکر کنم نسل هشت رو صد در صد جواب میده ولی نسل نه رو نمیدونم

یه سوال اگه کنسولو بدم بیرون واسم بازی بریزن قیمتش چجوریه و باعث بن شدن نمیشه؟

همون اکانت ترکیبی رو میریزن.
ببینید وقتی ۶ ماه بشه دیگه احتمال اینکه باز هاتون بپره زیاد میشه اما اگر حواستون باشه میتونید راحت سر ۶ ماه یک بار دیگه دی اکتیو کنید و دوباره استفاده کنید.
خطر‌ بن شدن جدی نیست فقط اگر تعداد اکانت های اکتیو شدتون از ۱۳ گذشت اون موقع باید نگران باشید پس بهترین کار اینکه زیاد به این اکانت ها تکیه نزنید چون احتمالا طی چند وقت آینده سونی اپدیت بده و بازی ها رو قفل کنه و کلا این قضیه اکتیو و دی اکیتو رو بر داره.

میشه یک بازی رو بازی کنیم و وقتی تموم  شد از اکانت حذفش کنیم؟احتمالش هست دیگه بن نشیم؟

حذف کنید باز هم اون اطلاعاتی که نشون میده شما اکانت شخص مقابل رو روی اکانت خودت اکتیو کردی.

نمیشه بدم بیرون بازی رو از سی دیش برام نصب کنن؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(06-13-2016, 03:06 PM)dark raider نوشته است:
(06-13-2016, 03:04 PM)Be the story نوشته است:
(06-13-2016, 03:03 PM)dark raider نوشته است:
(06-13-2016, 03:00 PM)Be the story نوشته است:
(06-13-2016, 02:55 PM)dark raider نوشته است: یه سوال اگه کنسولو بدم بیرون واسم بازی بریزن قیمتش چجوریه و باعث بن شدن نمیشه؟

همون اکانت ترکیبی رو میریزن.
ببینید وقتی ۶ ماه بشه دیگه احتمال اینکه باز هاتون بپره زیاد میشه اما اگر حواستون باشه میتونید راحت سر ۶ ماه یک بار دیگه دی اکتیو کنید و دوباره استفاده کنید.
خطر‌ بن شدن جدی نیست فقط اگر تعداد اکانت های اکتیو شدتون از ۱۳ گذشت اون موقع باید نگران باشید پس بهترین کار اینکه زیاد به این اکانت ها تکیه نزنید چون احتمالا طی چند وقت آینده سونی اپدیت بده و بازی ها رو قفل کنه و کلا این قضیه اکتیو و دی اکیتو رو بر داره.

میشه یک بازی رو بازی کنیم و وقتی تموم  شد از اکانت حذفش کنیم؟احتمالش هست دیگه بن نشیم؟

حذف کنید باز هم اون اطلاعاتی که نشون میده شما اکانت شخص مقابل رو روی اکانت خودت اکتیو کردی.

نمیشه بدم بیرون بازی رو از سی دیش برام نصب کنن؟

نه اصلا همچین چیزی ممکن نیست
شما اگر ماهانه چیزی حدود ۷۰ تومن برای بازی توی دست و بالت باشه راحت میتونی خرید و فروش کنی.
پاسخ
(06-12-2016, 02:41 PM)Be the story نوشته است:
(06-12-2016, 12:09 PM)dark raider نوشته است: سلام 
قیمت ps4 چقدره؟
از نظر سیستم فرق دارن یا همشون یکین ؟
اکانتای ترکیبی چجورین و مثلا اکانت gta v چند تومنه و از کجا باید بگیریمشون؟

...up.......
سلام خسته نباشید با توجه به مدل دستگاه ها یعنی 12xx و 11** قیمت بندی میشن ولی معمولا بین یک میلیون صد و پنجاه تا یک میلیون و چهارصد قیمت دارن.
اکانت های ترکیبی اکانت هایی هستند که با بدست آوردن رمز و ایمیل دیگران درست میشن و ابن اتفاقا با نرم افزار های خاصی انجام میشه.
قیمت رو دقیق نمیشه گفت اما کانال های تلگرامی هستند و اگر در شهرتون کلوپ مجهز به ps4 دارید میتوانید مراجعه کنید و ببینید ان ها دارند یا نه
(06-12-2016, 02:23 PM)ALONE MAN amir نوشته است: سلام نماز روزه هاتون قبول باشه انشاالله راستش من بازی انچارتد 4 ریجین all گرفتم و الان میخوام اپدیتش رو با pc  دانلود کنم ک حدودا پنج گیگه و اکانتم ریجین 1 هست. میخواستم بدونم اپدیت این بازی برای اکانت های ریجین یک هست یا نه با توجه به ریجین all بودن دیسک بازی ميگم

بهتره که اپدیت ریجن ۱ رو بگیرید

پس این اکانت های ترکیبی همون اکانت های دزدی و هک و این چیز هاست، این کار که خیلی بده دور از شرافت انسانی هست شما خوشت میاد با اکانت خودتون همچین کاری کنن
در مورد ps4. هم حتماً میدونید که قرار نسخه ی بهتر و قوی ترش بیاد (که در اصل کنسول جدید هست!)
پیشنهاد من هم PC در اولویت اول و بعد از اون صبر برای ps4 جدید یا کنسول نسل بعد مایکروسافت مثلاً

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
(06-13-2016, 03:55 PM)Farhad01 نوشته است:
(06-12-2016, 02:41 PM)Be the story نوشته است:
قیمت ps4 چقدره؟

...up.......
سلام خسته نباشید با توجه به مدل دستگاه ها یعنی 12xx و 11** قیمت بندی میشن ولی معمولا بین یک میلیون صد و پنجاه تا یک میلیون و چهارصد قیمت دارن.
اکانت های ترکیبی اکانت هایی هستند که با بدست آوردن رمز و ایمیل دیگران درست میشن و ابن اتفاقا با نرم افزار های خاصی انجام میشه.
قیمت رو دقیق نمیشه گفت اما کانال های تلگرامی هستند و اگر در شهرتون کلوپ مجهز به ps4 دارید میتوانید مراجعه کنید و ببینید ان ها دارند یا نه
(06-12-2016, 02:23 PM)ALONE MAN amir نوشته است: سلام نماز روزه هاتون قبول باشه انشاالله راستش من بازی انچارتد 4 ریجین all گرفتم و الان میخوام اپدیتش رو با pc  دانلود کنم ک حدودا پنج گیگه و اکانتم ریجین 1 هست. میخواستم بدونم اپدیت این بازی برای اکانت های ریجین یک هست یا نه با توجه به ریجین all بودن دیسک بازی ميگم

پس این اکانت های ترکیبی همون اکانت های دزدی و هک و این چیز هاست، این کار که خیلی بده دور از شرافت انسانی هست شما خوشت میاد با اکانت خودتون همچین کاری کنن
در مورد ps4. هم حتماً میدونید که قرار نسخه ی بهتر و قوی ترش بیاد (که در اصل کنسول جدید هست!)
پیشنهاد من هم PC در اولویت اول و بعد از اون صبر برای ps4 جدید یا کنسول نسل بعد مایکروسافت مثلاً

شاید حرفی که میزنم درست نباشه و جاش اینجا نباشه ولی درباب مسئله اخلاقی بودن یا نبودنش اکانت ها مال امر.یکایی ها و ارو.پایی های هستن که اگر یکم تاریخ معاصر کشور بخونین می فهید چقدر از ما دزدی کردن
پاسخ
(06-13-2016, 04:00 PM)Be the story نوشته است:
(06-13-2016, 03:55 PM)Farhad01 نوشته است:
(06-12-2016, 02:41 PM)Be the story نوشته است:
قیمت ps4 چقدره؟

...up.......

شاید حرفی که میزنم درست نباشه و جاش اینجا نباشه ولی درباب مسئله اخلاقی بودن یا نبودنش اکانت ها مال امر.یکایی ها و ارو.پایی های هستن که اگر یکم تاریخ معاصر کشور بخونین می فهید چقدر از ما دزدی کردن

خیلی از دوستان ایرانی خودتون هم اکانت آمریکایی دارن (یعنی چاره ی دیگه ای ندارن!) و باهاش کلی بازی خریدن ، اگه برای اونا باشه چی؟ یا اصلاً خودتون همچین اکانتی داشتید
اینطور که نمیشه قضاوت کرد بیشتر همین بازی ها رو هم غربی ها زحمت کشیدن ساختن

پاسخ
سلام باوضع بوجوداومده کنسول های ارتقایافته
من که میخاسم تازه کنسول بگیرم چکارکنم
صبرتاسال بعد؟:|یانسل بعد:|:|
پاسخ
(06-14-2016, 12:48 AM)arash_shady نوشته است:

فعلا نمیشه چیزی گفت چون هیچ چیز در مورد کنسولا مشخص نشده ولی بستگی به اوضاع مالیتون داره چون کنسولای جدید توی ایران قیمت پایینی نخواهند داشت اگرم تواناییش رو دارین که چه بهتر صبر کنید کنسول های جدید بیان

پاسخ
(06-14-2016, 12:48 AM)arash_shady نوشته است:

بنظر بنده الان صبر بهترین راهه تا زمانی که کنسول‌های ارتقاء یافته برای فروش گذاشته شوند 113
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
اقا من دوستم ماینکرافت دمو رو باps4دان کرده ولی میزنه نمیتواند نصب کند مشکل چیه؟

2_ من یک اکانت ترکیبی گرفتم و حالا میخام ولش کنم اصن نمیخامش چجوری دی اکتیو و این کارا بکنم؟؟؟
پاسخ
(06-16-2016, 01:46 PM)mahdi boss نوشته است: اقا من دوستم ماینکرافت دمو رو باps4دان کرده ولی میزنه نمیتواند نصب کند مشکل چیه؟

2_ من یک اکانت ترکیبی گرفتم و حالا میخام ولش کنم اصن نمیخامش چجوری دی اکتیو و این کارا بکنم؟؟؟

اگر می‌تونید متن دقیق ارور رو در همین تاپیک بفرستید 113
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,087 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,212 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,720 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان