امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
سلام ببخشید ادامه حرف دوستمون من و رفیقم بدون مشکل میتونیم باهم ی اکانت داشته باشیمو همزمان آنلاین مولتی بازی کنیم؟تشکر
پاسخ
اون مشکلم حل شد ip رو خودم دستی وارد کردم.اما الان یه مشکل دیگه دارم.هر چیزی رو که میخوام دانلود کنم حجمش 17 مگابایته.
پاسخ
(08-07-2016, 03:05 AM)Mahdibabakhani نوشته است: اون مشکلم حل شد ip رو خودم دستی وارد کردم.اما الان یه مشکل دیگه دارم.هر چیزی رو که میخوام دانلود کنم حجمش 17 مگابایته.

فایل چندمگابایتی رو دانلود کنید. سپس طبق این آموزش انتقال بدید. صبر کنید تا دانلود داخل کنسول از حالت preparing to download در بیاد، اونوقت لینکهای دیگه توی برنامه PSX ظاهر میشه
آموزش برنامه ی psx | دانلود و انتقال اپدیت، برنامه و نرم افزار های PS4 از طریق PC

(08-06-2016, 12:21 AM)arash_shady نوشته است: سلام ببخشید ادامه حرف دوستمون من و رفیقم بدون مشکل میتونیم باهم ی اکانت داشته باشیمو همزمان آنلاین مولتی بازی کنیم؟تشکر

روی یک اکانت همزمان نمیتونید آنلاین بشید و بازی کنید، ولی یک راهی هست:
دارنده اکانت، وارد Setting/ account management میشود Activate as Your Primary PS4 را بزند و گزینه Deavtivate رو بزند.این شخص باید داخل همین اکانت بازی کند.
نفر دوم، اطلاعات اکانت رو وارد میکند و در طی پروسه، اکانت را Active primary میکند. این شخص باید داخل اکانت شخصی خود بازیهارا اجرا کند
That was just a dream

پاسخ
سلام کسی لینک دانلود اپدیت بتل 4 برای ps4 رو داره؟
ریجن 1 و نسخه ی اخر یعنی 1.22 رو میخوام
پاسخ
سلام
میخواستم ببینم اگه دسته پی اس فور رو به شارز از طریق کنسول وصل کنیم و حدود 24 ساعت بمونه برای باتریش بده؟
پاسخ
(08-09-2016, 05:57 PM)Arash_3434 نوشته است: سلام
میخواستم ببینم اگه دسته پی اس فور رو به شارز از طریق کنسول وصل کنیم و حدود 24 ساعت بمونه برای باتریش بده؟

باتری استفاده شده در دسته کنسول از نوع لیتینیومی هستش که بعد از شارژ شدن سلول‌های باتری دیگه جریان برق وارد دسته نمیشه، یکجوری مثل گوشی‌های هوشمند هستش، که شب تا صبح هم بزارید مشکلی براش پیش نمیاد.
فقط یک نکته مهم، سعی کنید فقط موقعی که شارژ دسته درحال تموم شدن هستش بزنید شارژ(خود کنسول اعلام میکنه که شارژ دسته کمه) اونموقع بزنید به شارژ و تا حداکثر 2 ساعت که شارژ کردید کابل برق رو بکنید(فقط موقعی که درحال استفاده از دسته هستید این کارو بکنید)
That was just a dream

پاسخ
سلام دسته ps4 رو میشه مثل اکس باکس وقتی شارژش تموم شد با کابل بازی کرد؟
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(08-09-2016, 06:11 PM)THE LUNATIC FRINGE نوشته است: سلام دسته ps4 رو میشه مثل اکس باکس وقتی شارژش تموم شد با کابل بازی کرد؟

بله میشه، ولی بهتره موقعی که شارژ دسته پر شد کابل رو بکنید و بعد به بازی ادامه بدید
That was just a dream

پاسخ
سلام و خسته نباشید!

یه 2 روز هست مشکل این است که وقتی بازی RAINBOWSIX اجرا میکنم به سرور ها وصل نمی شود..

میخواستم بدونم مشکل از سرور یا چیز دیگری...
[تصویر:  wpid-b5clrjb-770x402.png]
پاسخ
(08-10-2016, 10:18 AM)Sheytoonak نوشته است: سلام و خسته نباشید!

یه 2 روز هست مشکل این است که وقتی بازی RAINBOWSIX اجرا میکنم به سرور ها وصل نمی شود..

میخواستم بدونم مشکل از سرور یا چیز دیگری...

اگر اکانت شما برای کشور امریکا می باشد احتمالا مشکل سرور ها مربوط به حمله سایبری اخیر است.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,116 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,228 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان