امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(01-10-2016, 09:14 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام، میخواستم بدون بجز اینا برای PC دیگه بازی نیست، در ضمن دنبال بازی‌های مثل مرتال نیستم، میخواستم بدونم بازی باشه که فقط توش از لگد و مشت استفاده کنه و سبک Fighting نباشه.

arkham knight رو بگیر 99 درصد مبارزاتش با مشتو لگده و بهترین سیستم رو در رو رو تو کل تاریخ بازی ها داره
البته گجت هایی هم هست که در طول بازی میشه استفاده کرد ولی در نهایت برمیگرده به همون مشتو لگد
پاسخ
(01-10-2016, 10:27 PM)Venom snake نوشته است:
(01-10-2016, 09:20 PM)MsajadB نوشته است:
(01-10-2016, 09:14 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام، میخواستم بدون بجز اینا برای PC دیگه بازی نیست، در ضمن دنبال بازی‌های مثل مرتال نیستم، میخواستم بدونم بازی باشه که فقط توش از لگد و مشت استفاده کنه و سبک Fighting نباشه.

Mad Max خوب بود ولی اواسط بازی گیم‌پلی تکراری میشه...
Batman Arkham Knight هم که عالی بود ولی برای PC فاجعه‌ بود.

Sleeping Dogs هم که شاهکاره(به نظر من!) ولی تا حدود قابل توجهی از تفنگ استفاده میشه!

اتفاقا" بنظرم arkham knight رو بگیر بدبخت اسمش بد در رفته من خیلی راحت و بدون لگ بازیش کردم

درسته.
منم بدون مشکل بتمن رو اجرا کردم. فقط دو تا باگ کوچیک داشت که اونم خیلی ریز و قابل چشم پوشی بود.
پاسخ
سلام دوستان من دنبال یه بازی قدیمی میگردم برای pc حدود شیش هفت سال به قبل این بازی رو کردم

-بازی بازیه ترسناکی بود
- بازی سوم شخص بود
-توی بازی قابلیت اینو داشتی که به رفیق هات اسلحه بدی خون بدی یا بگیری
- تعداد یار هامون میتونست 1 یا 2 یا سه تا بشه یا حد تا پنج تا ، یار هامون اگر مواظبشون نبودیم توست هیولاها کشته میشدن و میمردن . گاهی حتی مجبور بودیم تک نفره بازی کنیم
- توی بازی احتمال این بود که یارمون اگر یه چیز خیلی ترس ناک میدید یا بالا میاورد یا اگر دیگه تحمل نداشت خودش تبدیل به هیولا میشد و بهمون حمله میکرد

دوستان این بازی obscore نیست و همچنین left 4dead هم نیست

ممنون میشم اساتید کمکم کننن که این بازیو پیدا کنمم
با سپاس
پاسخ
دوستان نظرتون راجب سری Darksiders چیه. آیا ارزش داره که دان کنم؟؟ ممنون مشم اگه جواب بدین
Nothing is true,everything is permitted 
پاسخ
(01-14-2016, 02:38 AM)amirva نوشته است: دوستان نظرتون راجب سری Darksiders چیه. آیا ارزش داره که دان کنم؟؟ ممنون مشم اگه جواب بدین

عالیه شک نکن بگیرش  S0 (24)
NvB4Ever
پاسخ
اقا این استار وارز انلاینش چجوریه?!
خفنه?!
با انلاین بتل خیلی حال میکنم
اینم تو همون مایه هاس?!
پاسخ
(01-14-2016, 10:44 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: اقا این استار وارز انلاینش چجوریه?!
خفنه?!
اینم تو همون مایه هاس?!

نوع گیم پلیش همونطوریه تقریبا.
توی بیشتر نقدها میگن تعداد تفنگها به شدت کم هستش (کمتر از HL فکر کنم) و خیلی زود خسته کننده میشه.گزینه های بهتری هست تا این بازی.
That was just a dream

پاسخ
(01-14-2016, 10:48 PM)ERFAN RP نوشته است:
(01-14-2016, 10:44 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: اقا این استار وارز انلاینش چجوریه?!
خفنه?!
اینم تو همون مایه هاس?!

توی بیشتر نقدها میگن تعداد تفنگها به شدت کم هستش (کمتر از HL فکر کنم) و خیلی زود خسته کننده میشه.گزینه های بهتری هست تا این بازی.

خب چه گزینه هایی?!
رینبو 6 که اگر بخواد حال بده باید با رفیقات بازی کنی
دیگه چه انتخاب هایی هست?!
یه بازی هیجانی
پاسخ
(01-14-2016, 10:53 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است:
(01-14-2016, 10:48 PM)ERFAN RP نوشته است:
خفنه?!
اینم تو همون مایه هاس?!

خب چه گزینه هایی?!
رینبو 6 که اگر بخواد حال بده باید با رفیقات بازی کنی
دیگه چه انتخاب هایی هست?!
یه بازی هیجانی

Destiny:Legendary Edition زیاد پیشنهاد نمیشه،چون به طور مداوم هر 6 ماه اینا DLC میدن بیرون که شاید توی روند بازیتون تاثیر بزاره.
COD:BO3 یکی از بهترین بازیهای مولتی پلیر
Battlefield 4
PlanetSide 2 این بازی به طور رایگان توی استور سونی هستش! یکی از بهترین ها توی سبک شوتر آنلاین هستش.
Helldivers اسمشو شاید نشنیده باشی،بهتره گیم پلی هاشو ببینی تا بفهمی چه بازی خوبی هست+نقد های مثبت از سوی منتقدا و کاربرا
That was just a dream

پاسخ
سلام، فکر کنم که شما منظورم رو درست متوجه نشدید، من بازی میخوام در سبک Beat 'em Up مثل بازی Street of Rage
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 366 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 737 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 611 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,335 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,943 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان