امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(04-26-2016, 10:15 PM)payamdp نوشته است: سلام تا الان هر بازی مشورت گرفتم و خریدم عالی بوده 
tlou - fallout -gta v .... 

حالا بین اینا کدوم خوبه ؟  S0 (2)
Divison 
farcray primal 
Ghelion 
ac syndica رو پیشنهاد میدید اصن ؟‌

===========================
یه چندتا بازی pc کم حجم ولی با گیم پلی خوب معرفی کنید

division: نه، به طور کل مکانیک های بازی احمقانست، بازی به اسم یک بازی واقع گرانه فروش میره، ولی گیم پلی بازی اصلا نزدیک یک بازی واقعگرانه نیست. اگر میخواهی بخری، بهتره چند نفر رو داشته باشی هم سطح خودت تا باهاشون بری مراحل بازی رو چندنفره برید جلو، از طرفی دارک زون بازی هنوز هم مشکلات خاص خودش رو داره، که اون رو از یک تجربه خوب دور میکنه.
primal: اگر تونستی با قیمت خیلی پایین پیدا بکنی، میارزه بخریش، ولی بالای 110 تومن اصلا سمتش نرو، بازی ایده جالبی داره ولی در اصل همون فارکرای قدیمی هستش توی یک اسکین جدید به اسم primal
َAC: بازی خوبیه، مخصوصا الان که قیمتش خوابیده بهترین موقعست برای تجربه بازی. شاید گرافیک قوی نداشته باشه، ولی یکسری المان های گیمپلی بازی جذاب هستش، از طرفی داستان بازی نسبتا خوب پردازش شده و از اواسط بازی داستان اوج میگیره و شما رو جذب میکنه. بازهم میگم، اگر قیمت خیلی خوب پیدا کردید بخرید، وگرنه ممکنه پشیمون بشید.
That was just a dream

پاسخ
(04-26-2016, 10:15 PM)payamdp نوشته است: سلام تا الان هر بازی مشورت گرفتم و خریدم عالی بوده 

Divison 
farcray primal 
Ghelion 

بین این بازیا Division خوب نیست چون باید همیشه به اینترنت وصل باشید باید پینگتون هم خوب باشه

Primal هم نمیشه به عنوان یک نسخه کامل حساب کرد ولی اگه از حق نگذریم Syndicate با توجه به شرایط بهتره و من سیندیکیت رو بهتون پیشنهاد میدم

در مورد بازی کم حجم هم بازی های مثل Super hot و Rocket League عالی هستن
پاسخ

Divison 
farcray primal 
Ghelion 

فارکرای پریمال بازی جذابی هست و حتماً پیشنهاد میشه، اساسین هم خیلی خوبه فقط بخاطر مشکلات و باگ های یونیتی نتونست سر و صدا کنه و واقعاً محبوبیت و پتانسیل این بازی فدای اشتباهات فنی یونیتی شد
اصلاً بخاطر مشکلات یونیتی از کنار سیندیکیت نگذرید

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

Divison 
farcray primal 
Ghelion 

درود بر کاربر گرامی
ببینید اگر اینترنتی پرسرعت با پینگ مناسب دارید Divison گزینه خوبیه و می تونه مدت ها با بخش مولتی شما رو سرگرم کنه و از با دوستان بازی کردن و بخش داستانی لذت ببرید؛ ولی توجه داشته باشید با کمی قطعی ممکنه بازی بپره، پس کاملا حواس جمع وارد بازی باید شید.
فارکرای پرایمال برای گذشت و گذار عالیه و دنیای عجیب و غریبی داره و هر لحظه دوست دارید کاوش کنید و موجودات جدید و انسان های اولیه رو ببینید؛ اما اگر نسخه 3 و 4 این عنوان رو تجربه کردید پیشنهاد میدم سمتش نرید؛ چون پشیمون میشید، واقعا بازی تکراریه و حتی نقشه بازی از نسخه 4 کپی شده و چند تا سنگ و ... جا به جا کردند؛ ولی اگر تجربه نکردید سریع برید این عنوان تجربه کنید.
سیندیکت فوق العادست، بخاطر یونیتی نتونست پیشرفت زیادی کنه؛ ولی گیم پلی گرافیک و ..... حرفی برای گفتن نمی ذاره. پیشنهاد می کنم این عنوان رو هم از دست ندید.
همه چی بستگی به سلیقه داره دیویژن با مولتی جذابش، فارکرای با دنیای عجیب اولیه انسان ها که پر از موجدات مخوف هست و سیندیکت با بخش داستانی فوق العاده و گرافیکی چشم نواز به همراه گیم پلی سریع و متنوع، باید ببینید سلیقه ی میگه.
موفق و پایدار باشید S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
چنتا JRPG خفن میخواستم رد کنم اگه میشناسین (واقعا قشنگ باشه) معرفی کنین 
پ.ن : اسم فاینال فانتزی رو فقط نیارید ممنون !
پاسخ
(04-27-2016, 03:33 PM)BadBoy4Ever نوشته است: چنتا JRPG خفن میخواستم رد کنم اگه میشناسین (واقعا قشنگ باشه) معرفی کنین 
پ.ن : اسم فاینال فانتزی رو فقط نیارید ممنون !

درود
به این لیست مراجعه کن و نام 20 JRPG خفن رو مشاهده کن، تحقیق و انتخاب با جنابعالی.
اینجا
موفق و پایدار باشید S0 (24)
پاسخ
سلام، دوستان یه مدته هوس تجربه ی cod جدید روی ps4 کردم، از سه تا cod که برای نسل 8 اومده فقط aw رو گرفتم اما اون دوتای دیگه رو نگرفتم، مشکل اصلی من اینه که اهل آنلاین نیستم و cod رو برای بخش تک نفره میخوام حالا نمی دونم اصلاً ارزش داره از این جهت خرج کرد یا نه!
آیا این دوتا dlc اضافه برای بخش آفلاین و تک نفره دارن؟ برای سینگل کدوم رو پیشنهاد می کنید گوست یا bo3 ؟
شنیدم bo3 اینقدر زده تو خط ربات و سلاح های تخیلی که اگه از قبل ندونی cod هست با بازی های دیگه اشتباه می گیرید! گوست چطوریه؟ اون هم سلاح های تخیلی و ربات داره؟ اگه نداشته باشه یا کمتر داشته باشه من حاضرم تجربه اش کنم حتی اگه داستان خوبی نداشته باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
سلام 
به بازی میخوام که بدردم بخوره 
تو سبک مخفی کاری خیلی حرفه ایم ادونچر نقش افرینی یا اکشن نقش افرینی هم خوشم میاد 
و کل سری های اساسین وکال اف دیوتی رو بازی کردم واچ داگز جی تی ای شادو اف موردور
متال گیر فال اوت ویچر 3 سینتس رو و خیلی از بازیای دیگرو هم بازی کردم 
سیستمم هم اینه یه بازیی بگید به سیستمم بخوره

[تصویر:  Screenshot_113_.png]
[تصویر:  Screenshot_112_.png]
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(04-29-2016, 10:35 AM)dark raider نوشته است: سلام 
به بازی میخوام که بدردم بخوره 
تو سبک مخفی کاری خیلی حرفه ایم ادونچر نقش افرینی یا اکشن نقش افرینی هم خوشم میاد 
و کل سری های اساسین وکال اف دیوتی رو بازی کردم واچ داگز جی تی ای شادو اف موردور
متال گیر فال اوت ویچر 3 سینتس رو و خیلی از بازیای دیگرو هم بازی کردم 
سیستمم هم اینه یه بازیی بگید به سیستمم بخوره

[تصویر:  Screenshot_113_.png]
[تصویر:  Screenshot_112_.png]

درود
بهترین عناوین مخفی رو براتون نام می برم.
کل سری هیتمن مخفی کاری هست؛ ول یپیشنهاد میشه نسخه جدید رو بگیرید که به صورت اپیزود هست و تجربه عالی مخفی کاری رو به شما هدیه میده، مطمئنا لذت خواهید برد.
Dishonored که دیگه فوق العادست و شما می تونید از دو راه برای مقابله با دشمن استفاده کنید، یکی مخفی کاریه نابه که محشره و خودم تا آخر رفتم و یکیشم اینه که بدون مخفی کاری برید، یعنی همینطوری برید جلو و آدم بکشید پیشنهاد می کنم این یکیرو حداقل از دست ندید.
Thief خودم تجربه نکردم؛ولی تا اونجایی که می دونم، دوستان می گن فوق العادست و شما می تونید دربارش تحقیق کنید؛ ولی اینم همونطور که از اسمش معلومه خوراک مخفی کاری هست.
پاسخ
سلام.
بازی battlefield 4 برای ps4 تا الان چقدر آپدیت داده ؟
اگه الان بگیرمش ضرر نمیکنم یعنی ممکنهسرورهاش بسته شه؟
رینبو هم می خواستم بدونم وضعیت سروراش چطوره؟
[تصویر:  1404979668197580.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 361 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 735 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 609 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,333 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,932 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان