امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
سلام دوستانم من سیو بازی فانتوم پین رومی خواستم از اونجا که اسکول فیس رو می کشیم به بعد(یعنی پایان قسمت دوم)اگه کسی داره برای پ.خ کنه
اینجا نذارید پ.خ شود لطفا
پاسخ
(08-27-2016, 05:09 PM)mohammad6701 نوشته است: سلام بخشید میشه یه چند تا بازی کم حجم و خوب بهم فعرفی کنید که رم کی بخواد

abzu 
inside
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
سلام گیمرا...
بنده بتمن رو هیچ کدوم رو بازی نکردم.

https://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_Arkham_Knight یه گیم پلی دیدم مربوط به نسخه آخر یعنی
خیلی معرکه بود اول شخص هم که بود...و معلوم بود ک داستان فوقالعاده ای هم داشت....کات سین های حرفه ای و عالی درکل خیلی خوشم اومد..کنجکاو شدم تا یه نسخه خوبشو بازی کنم..
با این شرایط شما چی پیشناهد میکنین که مثل همین نسخه داستان عالی کات سین عالی و گرافیک مناسب و خوب و حجم کمی برای دانلود داشته باشه؟میخام حجم دانلودیش خیلی نباشه که بتونم دانلود کنم..اول شخصه یا سوم" ؟؟دوبعدی نباشه ..همین اول شخص باشه خیلی هم مسخره و قدیمی نباشه...
قربان شما مرسی
Wall
پاسخ
(08-28-2016, 05:22 PM)Arash356 نوشته است: سلام گیمرا...

https://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_Arkham_Knight یه گیم پلی دیدم مربوط به نسخه آخر یعنی
خیلی معرکه بود اول شخص هم که بود...و معلوم بود ک داستان فوقالعاده ای هم داشت....کات سین های حرفه ای و عالی درکل خیلی خوشم اومد..کنجکاو شدم تا یه نسخه خوبشو بازی کنم..
با این شرایط شما چی پیشناهد میکنین که مثل همین نسخه داستان عالی کات سین عالی و گرافیک مناسب و خوب و حجم کمی برای دانلود داشته باشه؟میخام حجم دانلودیش خیلی نباشه که بتونم دانلود کنم..اول شخصه یا سوم" ؟؟دوبعدی نباشه ..همین اول شخص باشه خیلی هم مسخره و قدیمی نباشه...
قربان شما مرسی

پورت بتمن ارکام نایت خیلی بد بود ولی واقعا بازیش شاهکار بود مبارزات عالی، داستان زیبا و... که واقعا بازی رو جذاب کرده بود اگه سیستم خوب داری میتونی بازی کنی البته من هم سیستمم ضعیف بود و مجبور شدم با پچ های بر طرف کننده لگ بازیو اجرا کنم
درباره نسخه های دیگه هم اطلاعی ندارم چون بازی نکردم متاسفانه  S0 (24) و بازی سوم شخص هست و هنگام رانندگی میتونید اول شخصش هم بکنید
پاسخ
(08-28-2016, 05:22 PM)Arash356 نوشته است: سلام گیمرا...

قربان شما مرسی

سلام
این نسخه‌ای که شما می‌گین، آخرین نسخه‌ی سه‌گانه Arkhamــه
اگه مثل همین می‌خواین، دو نسخه‌ی قبلی همین سری با نام‌های Arkham City و Arkham Asylum هستند که همه‌شون عالی‌ان و حجم کمی دارن، همه‌شونم مثل آخرین نسخه، سوم‌شخصن. حالا کم‌حجم‌ترین نسخه، همون اولی یعنی Arkham Asylumــه، گرچه Arkham City هم حجم زیادی نداره و نسخه‌ی بلک‌باکسش، حدود 8 گیگه ولی مشکل داره، اما نسخه‌ی کاملش چیزی حدود 18 گیگ حجم داره اگه اشتباه نکنم. با این حال، نسخه‌ی Arkham Asylum رو بگیرین بهتره، چون حجمش کمه و نسخه‌ی کاملش، 7.5 گیگه ولی به‌نظرم از همون اولین نسخه‌ی سه‌گانه تجربه کنید، خیلی بهتره یعنی به‌ترتیب: Arkham Asylum، Arkham City، Arkham Knight، همه‌شونم شاهکارن و عالی. شرمنده  S0 (2)  در کل با این شرایط، Arkham Asylum بهترین گزینه‌تونه  S0 (2)

پاسخ
عالی بود دوستان من همون آرخام رو پس شروع میکنم هرچند فکر نکنم نسخه آخرشو بتونم بازی کنم...ولی چون مثل همین سومیشه حتما اولی شو بازی میکنم..ممنون
فقط یه سوال بقیه نسخه هاش چی؟ سوم شخصن داستان خوبه؟ گرافیک بد نباشه یا دوبعدی و دوبعدی نیم نباشه...خوبن اونام؟
آرخام رو که قطعی میگیرم ...
سپاس S0 (29)
Wall
پاسخ
(08-28-2016, 06:50 PM)Arash356 نوشته است: عالی بود دوستان من همون آرخام رو پس شروع میکنم هرچند فکر نکنم نسخه آخرشو بتونم بازی کنم...ولی چون مثل همین سومیشه حتما اولی شو بازی میکنم..ممنون
فقط  یه سوال بقیه نسخه هاش چی؟ سوم شخصن داستان خوبه؟ گرافیک بد نباشه یا دوبعدی و دوبعدی نیم نباشه...خوبن اونام؟
آرخام رو که قطعی میگیرم ...
سپاس S0 (29)

بتمن خب سری‌های مختلف داره از سازنده‌های مختلف 
بهترین سری بتمن، همین سری Arkhamــه یعنی: Arkham Asylum، Arkham City و Arkham Knight که راکستدی ساخته‌تش
بقیه‌ی نسخه‌ها که اکثرا قدیمی هستن و جدیداش هم همین LEGO و چیزای فانتزیه که اصن نمی‌شه یه بتمن درست و حسابی حسابش کرد
در کل، نسخه‌های قبل سری راکستدی، اکثرا قدیمی‌ان و چیزهای جالبی نیستن با توجه به شرایط الان و بازی‌های جدید و فکر نکنم به دل کسی بچسبه 
کلی بگم، بتمن می‌خواین بازی کنید، همین سه نسخه‌ی Arkham بهترینن  S0 (2) همه‌شونم گرافیک، داستان و گیم‌پلی‌شون عالیه و شاهکاری محسوب می‌شن
پاسخ
بعد عزیزان این بازی inside که تازه اومده ترسناکه برای فرد 12 یا13 ساله میخام موردی نیست که اونو بترسونه>؟
Wall
پاسخ
(08-28-2016, 07:25 PM)Arash356 نوشته است: بعد عزیزان این بازی inside که تازه اومده ترسناکه برای فرد 12 یا13 ساله میخام موردی نیست که اونو بترسونه>؟

نه بازی هیچ چیز ترسناکی  نداره
پاسخ
چند تا بازی co-op اسپلیت اسکرین بازی برای  xbox 360 معرفی کنید
به جز halo , gears of war , army of two , call of duty , borderlands که خودم دارم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 364 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 737 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 611 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,335 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,942 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان