امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(04-03-2016, 05:23 PM)mr. sam fisher نوشته است: آقا من تو فارکرای 4 وقتی میمیرم صفحه مشکی میشه ولی دوباره به بازی نمیایم و سیاه میمیونه

این مشکل به احتمال زیاد با نصب آپدیت ها رفع میشه.
آپدیت ها رو نصب کردید؟
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(04-03-2016, 05:23 PM)mr. sam fisher نوشته است: آقا من تو فارکرای 4 وقتی میمیرم صفحه مشکی میشه ولی دوباره به بازی نمیایم و سیاه میمیونه

چنین مشکلی برای بنده هم به وجود اومد
این سیاهی فقط برای پردازنده های دو هسته ای به وجود می آد S0 (24)
در نتیجه بازی فقط به یک هسته فشار میاره و دیگری رو کاری نداره
اگر می خوای مشکلت حل بشه: برو به اینجا
موفق و پایدار باشید S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
(04-03-2016, 06:20 PM)just gamers نوشته است:

چنین مشکلی برای بنده هم به وجود اومد
این سیاهی فقط برای پردازنده های دو هسته ای به وجود می آد S0 (24)
در نتیجه بازی فقط به یک هسته فشار میاره و دیگری رو کاری نداره
اگر می خوای مشکلت حل بشه: برو به اینجا
موفق و پایدار باشید S0 (24)

ماله من اینه
corei7
ram8
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
سلام
همان طور که قبلا بهتون گفتم برای بازی فارکرای 4 باید آپدیت های بازی رو نصب کنید و گرنه با انواع و اقسام مشکلات مواجه خواهید شد حالا سیستمتون هر چی می خواد باشه کلا بازی مشکل داره.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
آقا تو این فارکرای وقتی برای اولین بار بهمن میاد بعد یکی میاد نجاتت میده و یک نوشته میاد و مثل اینکه مرحله تموم میشه و صفحه سیاه میشه،آقا برای من سیاه میشه ولی یه صدا هایی میاد

آبذیت 1.4 هم دارم
آیا باید آبدیت دیگری بگیرم و کدوم ورژن
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
با سلام خدمت گیمفایی ها!
عزیزان میخواستم برسی کنید که آیا GTA V رو این لب تاب با مشخصات زیر اجرا میشه؟ چند فریم میگیره؟
  Cpu: Core i3 2.4GHZ
Ram: 4
Vga: GT620M
یه مد هست به نام افزایش فریم آیا تاثیر داره روش؟!
پاسخ
(04-04-2016, 04:27 PM)MATIN.RH نوشته است: با سلام خدمت گیمفایی ها!
عزیزان میخواستم برسی کنید که آیا GTA V رو این لب تاب با مشخصات زیر اجرا میشه؟ چند فریم میگیره؟
  Cpu: Core i3 2.4GHZ
Ram: 4
Vga: GT620M
یه مد هست به نام افزایش فریم آیا تاثیر داره روش؟!

بله قابل اجراست ولی فریم خوبی نمی گیرید چون گرافیک تون ضعیف هست 
ماد افزایش گرافیک رو تا به حال امتحان نکردم ولی می تونید با این ماد فریم تون رو به 30 برسونید
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
سلام من میخام بازی های شاهزاده ایرانی رو از اول تا آخر برم.... همشونو به جز 5 دارم..
4 هم بازی کردم...میخاستم بپرسم اگه قاطی پاطی نسخه هارو برم خیلی چیزو از دست میدم.؟ داستان کلا ناقص میشه؟
کلا نظرتون اینه که مثلا 3 رو به جای 1 برم خوبه و مشکلی نیست؟
آخه زمان کافی ندارم و 1 هم یه بار نصفه رفته بودم و الان هم زیاد تمایلی ندارم....
متاسفانه بازی نکردمشون...
نظرتون؟
پاسخ
(04-04-2016, 04:56 PM)Arash356 نوشته است: سلام من میخام بازی های شاهزاده ایرانی رو از اول تا آخر برم.... همشونو به جز 5 دارم..
4 هم بازی کردم...میخاستم بپرسم اگه قاطی پاطی نسخه هارو برم خیلی چیزو از دست میدم.؟ داستان کلا ناقص میشه؟
آخه زمان کافی ندارم و 1 هم یه بار نصفه رفته بودم و الان هم زیاد تمایلی ندارم....
نظرتون؟
سلام بنده نسخه 1 و 2 و 4 رو بازی کردم 

به نظرم اگه میخواین از بازی لذت ببرید و قصد بازی کردن دارین نه تموم کردن بازی از نسخه 1 بشینید و تا نسخه Forgotten Sands رو بازی کنید بهتره

من که نسخه 4 رو تموم کردم واقعا لذت بردم حالا تصمیم با خودتونه
پاسخ
(04-04-2016, 04:56 PM)Arash356 نوشته است: سلام من میخام بازی های شاهزاده ایرانی رو از اول تا آخر برم.... همشونو به جز 5 دارم..
نظرتون؟
از لحاظ داستانی 3 نسخه اول به هم ربط دارند، نسخه 4 که کلا یک داستان جداگونه رو تعریف میکند و نسخه 5 هم تقریبا یک داستان جداگونه است( بغیر از یکسری شخصیت‌ها بقیه داستان کاملا جدید هستش)
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,547 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,125 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,462 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,266 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,726 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان