امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقاشی های من (بازی های رایانه ایی)
(06-23-2014, 07:57 PM)'The Outsider' نوشته است:
(06-23-2014, 04:23 PM)'Matin Mafia' نوشته است: واقعا بعضی وقتا به این موضوع که GameFa یکی از بزرگ ترین منابع فارسی زبان هست، شک می کنم.... دیگه رسما سایت رو به مهد کودک تبدیل کردید. [img]images/smi/s0 (22).gif[/img]

دوست عزیز اینجا گیمفاست، وبسایتی برای گیمر ها، شما این نقاشی ها رو باید به شبکه پویا می فرستادید... اشتباهی صورت گرفته [img]images/smi/s0 (22).gif[/img]

مسخره ترین و (با رعایت احترام) احمقانه ترین ارسال توی کل مجموعه گیمفا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اینجا فروم گیمفا ئه نه گیمفا (سایت گیمفا توسط نویسندگان مطلب گذاشته میشه توش ولی فروم خود کاربران پست میزارن و از خود همین کاربران هم افرادی برای نظارت تعیین میشه)
امیدوارم دیگران این ارسال رو فقط به عنوان یه جلب توجه کوچک تلقی کنن چون مطمئنا هرکسی تو سنی که تو قرار داری بوده از این قبیل کارا میکرده پس حتما درک میکنن [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
شاد باشی 
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بعد ویرایش:
من از صاحب تاپیک معذرت میخوام
این ارسال دوستمون کامل حواسم رو پرت کرد اصن یادم رفت نظرمو بگم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
طراحی هات بسیا زیبان
نشون دادی مهارت اینکه بتونی از یه منظره یا عکس طراحی کنی رو داری
نقطه ضعفت هم طراحی چهرس که تو عکس Vaas و M.G.S کاملا مشهوده
سعی کن بتونی برای طراحی هات حجم ایجاد کنی چون بدون اون طراحیت بصورت یک شکل صاف در میاد و ناقص میشه
در کل ادامه بده
موفق باشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

جان من درست بخونین باب اسفنجی و MGS رو داداشم کشیده.

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نقاشی های من (بازی های رایانه ایی) ویرایش شد پست قاطی کرده بود! عکس ها اضافه شد. - توسط hexer - 06-23-2014, 08:39 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  10 دقیقه تریلر از گیم پلی بازی Devil’s Third + تاریخ انتشار بازی پدر خوانده 0 1,429 06-10-2015, 10:27 AM
آخرین ارسال: پدر خوانده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان