امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
به نام خداوند جان و خرد [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
حمزه سروری هستم نویسنده‌ی جدید گیمفا و نویسنده ی مبتدی سابق! از اوایل سال 91 سایت رو دنبال می‌کنم و از همون موقع هم گیمو به صورت حرفه ای دنبال می‌کنم. پس از گذشت چند ماه تو سایت با یه فرومیم آشنا شدیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فک کنم یه پست بود به نام جنگ زمستانی کاراکتر ها که با خوندن اون اومدم تو فروم ثبت نام کردم و این جا هم فعالیت می‌کنم. نویسندگی رو به صورت خیلی جدی از 6 ماه پیش شروع کردم (به صورت تفریحی از 1 سال پیش شروع کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) و به لطف آقای خردمندی نویسنده مبتدی شدم و با کمک های ایشون و تمام اعضای دیگر تحریریه که درقلبم جا دارند [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] پیشرفت کردم و به اینجا رسیدم و از همشون تشکر می‌کنم. الانم تو تیمم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نویسنده های مبتدی بدبختی تازه از اینجا شروع میشه [img]images/smi/s0 (41).gif[/img] فک نکینید میاید اینجا جشن و پایکوبیه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تازه رفتم تو فکر این که یه رمان بنویسم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] خوبه؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب از بحث نویسندگی بیایم بیرون.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] متولد 13مین روز بهمن ماه هستم و عجیب با این موضوع حال می‌کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img] از لحاظ میلادی میشه 2فبریه و قمری هم 20 ذیالقده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به گیم علاقه شدیدی دارم بعد از اون به و سریال فیلم و موسیقی و ورزش ( به غیر از فوتبال چون که در کنار گیم رتبه اولن[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]) هم سومین اولویتو دارن. تویه فوتبال استعداد خاصی داشتم ویه ضربات داخل پایی میزدم که بیا و ببین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی به دلیل مخالفت های اقوام و خانواده قیدشو زدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] درسم خوبه نه خیلی خوب نه ضعیف، خوب معدلم 19.76 شد[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] میدونم همچین خوبم نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از خر خونی به شدت متنفرم کلا از خوندن به شدت متنفرم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته منظورم حفظ کردن بود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از نظر خودم شخصیت پیچیده ای دارم  و کاملاً انعطاف پذیرم کاملا خاکی امکان نداره منو مغرور ببیند [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img] شوخ  در مواقعش جدی ولی خیلی اوقات رو ریتم بیخیالیم. حرف  برا گفتن زیاد دارم و نیاز به یه ماجراجو (!) یا یه همدم دارم تا بریم دنیا رو زیرو رو کنیم که متاسفانه پیداش نکردم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] سوتی زیاد میدم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] پس اگه دیدید به دل نگیرید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به نظر خودم با جنبه ام  و دوست دارم بقیه هم همین خصلتو داشته باشن که خیلیا ندارن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 

موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Delsin Rowe - 02-02-2014, 12:39 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Tyrion - 07-18-2014, 09:13 PM
RE: بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا - توسط Mobin Ahmadi - 03-28-2015, 04:41 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 65,869 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 19,249 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,553 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان