امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کار با نرم افزار Steam
(11-07-2014, 01:37 PM)'JBL' نوشته است: سلام دوباره برگشتم با تشکر از استقبال شما از این مطلب با توجه به سوالات شما عزیزان این بخش سوالات متداول رو اضافه کردم سپاس
1. استیم ف___لتر است! آیا مشکلی برای انجام بازی های آنلاین پیش خواهد آمد؟
خیر، تنها سایت استیم از طرف ایران ف___لتر شده است و به بازی های آنلاین ربطی ندارد. شما تمام بازی هارا میتوانید به راحتی و بدون استفاده از N پی V انجام دهید.
2. من نرم افزار استیم رو دانلود و نصب کردم ولی نمیتونم کسی رو به لیست دوستام اضافه کنم! چرا؟
همان طور که گفته شد برای دسترسی به تمام امکانات استیم شما باید حداقل یک بازی اورجینال خریداری کرده باشید
3. وقتی یوزر و پسورد خودم رو وارد میکنم برنامه استیم هنگ میکنه! مشکل از چیه؟
بله، بعد از لوگین کردن برنامه استیم هنگ میکنه ولی در واقع در حال لوگین کردن هست و باید صبر کنید. مدت زمان لوگین کردن از 1 دقیقه است تا حداکثر 30 دقیقه
4. باید حتماً بازی را دانلود کنیم؟
خیر، نیازی به دانلود کل بازی نیست! DVD بازی مورد نظر را تهیه کرده و بازی را نصب کنید، سپس محتویات آن را به مسیر زیر انتقال دهید
اسم فولدر بازی/X:\Program Files (x86-x64)\Steam\steamapps\commo

نام فولدر بازی باید دقیقاً همان نامی باشد که برای استیم تعریف شده، به طور مثال اسم فولدر برای بازی L.A. Nore به صورت l.a.noire میباشد.بعد از کپی کردن بازی در مسیر صحیح، از طریق نرم افزار استیم بازی رو نصب (Install) کنید.

آقا سلام و ممنون بابت تایپیک بسیار مفیدت.ولی این فرمایشی که شما درباره اکتیو کردن اکانت میکنید یکم ایراد داره.برای ضافه کردن دوست باید اکانتمون اکتیو باشه و برای این کار لازم نیست بازی اورجینال بخریم.حتی میتونیم از یکی از بازی های Free 2 Play استیم استفاده کنیم وحتما لازم نیست که تا آخر دانلود بشه.همین که اسمش بیاد توی لایبرری(لیست بازی هامون)کافیه.فقط خواستم این نکته رو بگم تا بعضی ها فکر نکنن که برای اکتیو کردن اکانت حتما باید بازی اورجینال بخریم.ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ای کاش زندگی هم "Trainer" داشت! 63
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
آموزش کار با نرم افزار Steam - توسط JBL - 11-03-2014, 09:22 AM
RE: آموزش کار با نرم افزار Steam - توسط Ahmad Reza - 11-08-2014, 07:44 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "ID Steam" اعضای فروم گیمفا HardCore Gamer 56 22,461 09-14-2022, 11:18 PM
آخرین ارسال: AbeeshoX
  معرفی نرم افزار Discord + سرور ایرانی Mostafa84 0 5,018 08-16-2016, 12:33 AM
آخرین ارسال: Mostafa84
  آموزش آنلاین بازی Rust peyman0074 16 13,410 10-15-2015, 10:16 PM
آخرین ارسال: Riot
  آموزش آنلاین بازی کردن Call Of Duty - Modern Warfare 2بدون نرم افزار استیم The Last King On The Earth 10 6,428 11-28-2014, 10:45 AM
آخرین ارسال: HardCore Gamer
  Game of Thrones را هم اکنون از steam پیش خرید کنید+سیستم مورد نیاز احتمالی handsomewolf666 0 1,792 11-24-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: handsomewolf666

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان