امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقدیم به تو| بررسی بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes
(04-01-2015, 12:16 AM)MA 77 نوشته است: خودت احساس نمی کنی بیش از حد رو PC مانور دادی؟ (یه سر به نقد های دیگه بزنی بد نیست عزیزم)
همون اول دقیقا منظورتو از این نیش و کنایه ها فهمیدم که به سازندگان Dark Souls II هست. من خودمم کلی به سازنده ها لعنت فرستادم واسه اون تعامل افتضاح موس، کیبورد و بازی (موس که عملا کار نمی کرد) ولی هنر نویسنده اینه که خودشو کنترل کنه.( اصلا معلومه الانم عصبانی هستی. وقتی داشتم جوابت به خودمو می خوندم گفتم الان از مانیتور میای بیرون منو میزنی). در کل سعی کن اینجور احساساتت رو تو نقدت بروز ندی تا حرفه ای تر باشی ( هستی ولی هر چی بیشتر ، بهتر).

دوست عزیز من کار خودم رو میکنم و به نقدهای دیگه کاری ندارم.
دوباره میگم که این نقد براساس نسخه PC نوشته شده همون طور که میبینی یه بازی پلتفرهای مختلفش، نمرات مختلفی تو متاتریک میگیرن. الان مثلا یکی بیاد dead or alive 5 برای PC رو نقد کنه باید نابود کنه بازی رو. (شوخی میکنما! تا بازی نکنیم نمیتونیم نظر بدیم) دیگه کم یا زیاد و بیش از حد و کمتر از حد نداریم ما. نقد براساس PC ـه و با معیارهای PC سنجیده میشه. دلیلی ندارم که متال گیر بخرم بعد بشینم با دسته بازی کنم و موقع نقد کردن، به نسخه کنسولی هم توجه کنم که اصلا تا حالا از نزدیک ندیدمشون. (چرا البته PS3 رو از نزدیک دیدم و همینطور ORDER رو. کلا شاخ درآورده بودم که تو محله درپیت ما، ORDER هم هست)
گذشته از اون من فقط نسخه اول دارک سولز رو بازی کردم (5 دقیقه فقط) و منظورم بیشتر عناوینی همچون DMC3 و 4 بود که حتی از موس پشتیبانی نمی کردند. بعد داداش من کی عصبانی شدم تو نقد؟ من مخلص شما هم هستم دعوا نداریم که! از کسایی که منو میشناسن بپرس من کلا آدم شوخیم و شما تمام حرف هام رو با لحن ملایم و کمی تا قسمتی خندون بخون.
الان کجای نقد من از اینجور احساسات و عصبانیت به خرج دادم؟ :huh:
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تقدیم به تو| بررسی بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes - توسط Qeiji - 04-01-2015, 12:29 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,942 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,075 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,091 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,424 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,246 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان