امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر
دوستان منم یه پیشنهاد میدم که هر وقت انجامش میدم میرم سراغ درس
به نظر من این یک ماهی که مونده خودتون رو زندانی نکنید
منظور از زندانی چی؟
منظورم اینه
 کامپیوتر رو برداریدS0 (43)
یا بازی نکنید
برید توی یه اتقاق در رو ببندید تا مجبور نشید طرف بازی بروید S0 (25)
و خیلی چیز های دیگری که انجام میدید برای اینکه درس بخونید 
من میگم مثلا فردا امتحان دارید و تا اون موقع کلا با خواب و حمام کردن و دستشوی رفتن و غذا خوردن 9 ساعت وقت دارید.
ناهایتش 2 ساعت برای کار های خط بالایی میره میمانه 7 ساعت S0 (43)
خوب بستگی به خود کاربر داره که چندم ولی این دلیل بیش تر به درد سال دوم و سوم دبیرستان میخوره و به درد بقیه نمیخوره S0 (25)
خوب بریم سراغ موضوع
اول برید توی پارکی یا  حیاطی که آب و هوای خوبی داشته باشه درس بخونید به جان خودم اصلا  فکر بازی  از سر آدم بیرون میبره ولی نهایتا تا چه قدر این کار به درد بخوره ما که اگه یک روز بازی نباشه دیگه بدنمان کار نمیکنه S0 (25)
خوب بگیم 1 ساعت با این کار رفت خوب همین کافی حالا باید تنها کاری که بکنید اینه که هر کاری دوست دارید انجام بدید از بازی کردن تا ..
فقط یه نکته بگم که خیلی مهمه لای خودتان ساعت نگیرید که نیم ساعت دیگه باید درس بخونم چونکه نمیخونید هی میگید حالا نیم ساعت دیگه بازی میکنم بعد درس میخونم این روند همین طور ادامه داره، حالا شما رو نمیدونم ولی من اینطوری هستم S0 (43)
خوب نهایتش 1و نیم ساعت با این کار گذشت و بیایم یکم استراحت کنیم و آبی به بدنتان بدید 2 ساعت گذشته با اون 1 ساعتی که درس خوندید، از 7 ساعت 4 ساعت میمانه
خوب برای اینکه درس بخونید مکان درس خوندنتون رو عوض کنید چون مکان تکراری به آدم موج منفی میده دیگه همین روند بالا رو اجرا کنید تا کل کتاب رو بخونید حالا قسمت اصلیش
صبح که بیدار شدید حتما صبحانه لبنیات یا تخم مرغ بخورید بعد لازم هست که صبح ها درس بخونید چون میگن صبح ها از وقتی که فرد بیدار میشه تا 1 ساعت بعدش هرچی بگه و بخونه تا آخر عمرش فراموش نمیکنه، بعد صبح هم کل درس رو یه بار مرور کنید تمامه برای سر امتحان هم هیچ استرسی نداشته باشید و به خودتون اعتماد داشته باشید آخه من به خودم اعتماد ندارم جواب درست رو مینویسم ولی نگاه بغل دستی میکنم و مال اونو مینویسم، وقتی که امنحان تموم بشه و جواب سوال رو نگاه میکنم توی کتاب از خونه صورتم اینطوری میشه   S0 (43)
امیدوارم تا حدی کمکتون کرده باشم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر - توسط The Last King On The Earth - 05-09-2015, 01:50 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 138 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 703 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 790 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 820 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 713 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان