امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(06-11-2015, 10:07 PM)just run نوشته است:
پس ماهم لخت بریم ببینیم  چی میشه

فقط چندتا نکته برای ورود بدون درگیری:
۱. شخصیت ترور رو انتخاب کنید
۲. تو خونه ترور برید تو قسمت تعویض لباس، روی گزینه ی اول کلیک کنید و بعد برید رو گزینه ی اخر که براتون سه لباس زیر و عینک میاره (من با این ست رفتم)
۳. یه هیلی کوپتر رو سوار شید و بالاتر از دهات بغله دکل پیاده شید، بعد از پله ها پایین بیایید (اگه هلی کوپتر ندارید از رمز buzzoff برای نسخه پی سی استفاده کنید)
۴. اگه نزدیکه کسی شدید و شروع کرد ب شما فوش دادن یا با عصابانیت باهاتون حرف زد احتمالا به شما مشکوک شده پس ازش دور شید (تقریبا رو به روی دروازه ورودی یه خونه اس که چند نفر کنارش وایسادن و مدام در حال فک زدنن خخ اگه زبان بلدید برید پشته خونه وایسید و به حرفاشون گوش بدید ببینید چی میگن)
...
(بهتره بازیتونو صد در صد کنید و بعد برید اونجا چون همون طور که اکثرتون میدونید بیشتر معماهای بازی در حالت صد در صد هستن که براتون قابل روییت میشن)
ضمنا من در حین غروبه خورشید اونجا بودم اتفاقه خاصی جز یه انفجار که فک کنم مربوط به خوده محیطه بازی بود نیافتاد، حالا میخوام تا طلوع هم صبر کنم ببینم چیزی میشه یا نه! (راستی من بازی رو صد در صد تموم نکردم اونایی که صد در صد تمومش کردن موقعه غروبه خورشید هم اونجا رو چک کنن شاید اتفاق خاصی بیافته، امتحانش ضرری نداره!)
موفق باشید خخ...
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,137 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,824 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,513 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 18,622 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,403 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان