امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنسیت کارکتر شما در fallout 4 ؟
با وجود تریلر جدید که از fallout دیدم و کرکو پرم ریخت و با اینکه تا انشار بازی کلی مونده دغدغه انخاب جنسیت از الان مضطربم کرده... :-/

...

هر موقع که بحث ساختن شخصیت توی اول هر بازی پیش میاد من غمم میگیره چون وسواس خیلی زیادی روی این موضوع دارم و بار ها شده از شخصیت ساخته شده راضی نبودم و کل بازی بهم نچسبیده به خاطر همین بازی رو از اول شروع کردم ! یا برای خیلی هامون پیش اومده که سره انتخاب یه اسم ساده 4 ساعت به دیوار خیره شدیم آخرشم هر اسمی انتخاب میکنیم پشیمون میشم : )))

[تصویر:  3raz_m.jpg]

ههمون دوست داریم کارکتر بازیمون شبیه به کارتکر خیالیمون یا مورد علاقمون باشه; مثلا خودم یه مدت فاز jason voorhees ورداشته بودم برای fallout3   :D  و همون طور که میدونید انتخاب یک مرد توی بازی  به آدم حس قدرت و ابوهت میده و هیچ بخششی تو کار نیست ! از طرفی هم بازی کردن یک شخصیت خشن و قوی با کارکتر یک خانوم زیبا خیلی لذت بخشه ! و هر کس این چیزا واسش مهم نباشه RPG باز نیست  :D

[تصویر:  963s_f.jpg]

خلاصه خواستم بدونم سلیقه دوستان تو ساختن کارکتر چوریه ؟ آیا شما هم مثل من از این موضوع رنج میبرید ؟ عایا شخصیت خود را خانوم انتخاب میکنید ؟ یا عاقا ؟  :D :huh: :exclamation:
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
جنسیت کارکتر شما در fallout 4 ؟ - توسط Maggot - 06-17-2015, 03:59 AM
RE: جنسیت کارکتر شما در fallout 4 ؟ - توسط Mobin Ahmadi - 06-17-2015, 10:25 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس کارکتر های fall out 4 کاربر های گیمفا white.wolf 14 5,274 12-10-2015, 02:03 PM
آخرین ارسال: ユニーク

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان