امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش خیره کننده هنر | 10 بازی برتر نسل هفتم
(08-09-2015, 10:14 PM)The Last Resort نوشته است:
نقل‌قول: کاملا صحیح و درسته. در شاهکار بودن tlou شکی نیست ولی Gta هم بازی بدی نبود. این لیست هم براساس نظر شخصی نویسندست. بالاخره هر کسی نظری داره

توی پست قبلیم اشاره کردم که هر دو بازی شاهکار هستن. به نظرم از لحاظ کیفی توی یه سطح قرار دارن.

آقایون یه چند دقیقه نبودم شرمنده الان هم پاسخا رو جواب میدم.

TLR : بله حق با شماست که VGA یا همون VGX یکی از چند منبعیه که بترین بازی سال رو انتخاب می کنن ولی اگه دقت کنین اون شرکت کار خودشو با مراسم کاملا رسمیه GAMES AWARD پارسال شروع کرد و در حال حاضر معتبر ترین منبع برای انتخواب بهترین بازی سال شناخته میشه
مثلا مراسم گلدن گلوب بهترین فیلمو انتخواب می کنه دلیل میشه که بگیم انتخواب مراسم اسکار بد بوده ؟ قطعا خیر
هر کسی میتونه نظر خودشو بگه ولی اونی که از همه معتبر تره خوب قطعا برتری داره نسبت به بقیه.
در ضمن در مقدمه هم توضیح دادم که رتبه بندی بر اساس میزان فروش،طرفداران،بازیکنان و از همه مهم تر نمره است که جی تی ای تو همه اینا از بقیه و مخصوصا تلو سر تره.امیدوارم که منظورمو رسونده باشم.

من خودم تلو رو خیلی دوست دارم و هیچ دلیلی نمیبینم که بازی بدی باشه ولی عناوین قوی تری در ربته های بعدی اون ودن که بی انصافی می شد ازشون اسم نمیبردم.

در جواب اقای عیسی پور هم که گفته بود آنچارتد نیست، توضیح دادم که فقط یکی از عناوین هر شرکت میتونه تو لیست قرار بگیره وگرنه من RED DEAD رو هم میاوردم.

ممنون از همگی که مطالعه کردین
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نمایش خیره کننده هنر | 10 بازی برتر نسل هفتم - توسط BadBoy4Ever - 08-09-2015, 10:49 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,010 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,884 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,224 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,756 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,567 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان