امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما درباره سخت افزار
(10-14-2015, 07:51 PM)Rasoul_76 نوشته است:
(10-14-2015, 07:45 PM)amir.cph4 نوشته است: سلام من لپ تاپ ASUS G56JK دارم و رم این لپ تاپ 12 گیگ و گرافیکش 2 گیگ GTX850 هست و کل حافظه گرافیکی به 4GIG میرسه منتهی وقتی داخل بازی GTA V تمامی تنظیمات گرافیکی رو روی ماکسیموم میارم بازی بعضی مواقع هنگام تصادف و یا تغییر موقعیت برای یک ثانیه لگ میگیره و برطرف میشه بازیم هم اپدیت 5 هست

میخوام ببینم راهی هست 2 گیگ از رم به حافظه اختصاصی کارت گرافیکم شیر کنم؟

خیلی ممنون

حالا این که آیا میشه این کار رو انجام داد یا نه خودش یه بحثه جدائه ولی این مشکلی که شما میگی دقیقا به خاطر همون 2 گیگابایتی هستش که الآن شیر شده.
ببینید سرعت کار GDDR5 و DDR3 با هم فرق میکنه. بازی یه سری اطلاعات داره که تو هر لحظه به اونا نیاز داره. اینا رو تو الویت اول میریزه توی حافظه ی گرافیکی، بعدش توی رم و بعدش اگه جا نداشت توی هارد.
وقتی اطلاعاتی که توی رم هستن نیاز باشن، یه سری اطلاعات از حافظه ی گرافیکی میرن توی رم و از رم وارد حافظه ی گرافیکی میشن. به خاطر اختلاف سرعت بین این دوتا، چند ثانیه فریز میشه بازی (لگ اصطلاحا)
شما اگه حافظه ی شیر شده رو زیاد کنی بهبود چندانی نخواهی دید. مثل این هستش که یه خیابون تک بانده داشته باشیم که به یه آزادراه وصل باشه. طولانی تر کردن خیابون تک بانده کمکی به ترافیک نمیکنه (پهن کردنش کمک میکنه که ممکن نیست اینجا)
در ضمن من اصلا فکر نمیکنم که GTA V با تنظیمات مورد نظر شما بیشتر از 4096 مگابایت حافظه بخواد. میخواد ؟
پیشنهاد من اینه که تنوع جمعیت و فاصله ی ترسیم اجسام رو کم کنید توی بازی.
با سلام خدمت همه
ممنون از رسول جان بابت توضیحات
خب رسول عزیز از در سخت افزار مشکل رو به شما گفت و حالا من از در مشکلات خود بازی و نرم افزاری البته با اجازه از مدیر بخش
شما گفتی که از آپدیت 5 استفاده می کنی پس این احتمال هست که شما داری از کرک 3dm استفاده می کنی. شما وقتی از این کرک استفاده می کنی چه سیستم قوی داشته باشی و چه سیستم ضعیف لگ رو داری تا موقعی که نسخه ی بازی خودت رو از 3dm به کرک ریلودد که کاملترین کرک موجود برای بازی هست استفاده کنی. با کرک ریلودد نه لگ هنگام رانندگی داری نه کرش های متوالی پس بهتره بازی خودت رو اگه 3dm هست به ریلودد تبدیل کنی و حتما حتما همکارت گرافیکت رو به آخرین نسخه ی موجود آپدیت کنی. حالا چون شما دو تا کارت گرافیک داری باید هر دو کارت گرافیکت رو آپدیت کنی و درآخر بازی رو توی کارت گرافیک قوی ترت یعنی gtx 850 معرفی کنی.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
کمک در مورد GeForce Experence - توسط RMZ - 01-07-2014, 11:42 PM
RE: تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما درباره سخت افزار - توسط مجیدنصر - 10-14-2015, 08:39 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در لپ تاپ Station 6 3,063 07-29-2017, 09:43 PM
آخرین ارسال: AgentOfChaos
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,711 06-11-2017, 10:36 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,494 06-11-2017, 10:29 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  5 نکته ای که درباره Skylake باید بدانید Gabit0 0 1,439 12-08-2016, 12:52 PM
آخرین ارسال: Gabit0
Photo نظرسنجی درباره بازار قطعات کامپیوتر (PC) bijan-MBA 1 1,487 07-17-2016, 04:49 PM
آخرین ارسال: Maryam-II

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان