امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به‌روزرسان جدید Clash of Clans در اواخر نوامبر منتشر خواهد شد
(10-26-2015, 07:51 PM)ONY$ نوشته است:
(10-26-2015, 07:16 PM)BadBoy4Evیer نوشته است: عزیزم من 2 ساله دارم وو میزنم و همش به زوره ولی با کلش سرگرم میشم به معنای واقعی
هیچوقت یه pro رو نشناخته به n.0.B بودن متهم نکن وگرنه بدجوری میام برات اوکی ؟

مجبورت نکردن که بازی کنی.  :dodgy:
بلیزارد هر سال واسه wow یه اکسپنشن ست جدید عرضه میکنه با تعداد زیادی باس و رید و آیتم.
حالا سوپر سل بعد چند سال یادش افتاده یه چیزایی به بازیش اضافه کنه.
Wow تنوع داره سرزمین های زیبا و نژاد های مختلفی داره حق اتتخاب نژاد.
این کلش شما کلا چنتا سرباز داره که همه مجبورن از همون چنتا استفاده کنن و تنوع خیلی کمی داره.
تو wow آزادانه در محیط بازی گشت ولی کلش چیزی نداره که بخوای بری توش بگردی.
Wow مونت داره و میشه سوارشون شد و آزادانه سواری کرد.
ولی کلش فوقش یه هوگ و بالن داره که اونا هم تحت کنترل نیستن!
Wow کلی اینس و دانجن و رید و باس داره که اصل کلش که همون کلن وار حمله به بقیست بهش نمیرسه.
موارد بیشتری هم هست که برتری wow رو نشون میدن
حرف کلی من اینه که شمایی که ادعای پرو بودن داری سعی نکن بازی های بزرگی مثل wow  رو با یه صفحه شطرنج یا هرچیز چرت دیگه ای مقایسه کنی.

داداش من نمیخوام طرف چیزی یا کسی رو بگیرم ولی قبول کن که CoC یه بازی اندرویدیه و wow یه بازی کامپیوتری. مطمئنا بین این ها تفاوتایی هست دیگه؟ کلش هم شیرینیش به همینه که محدودیت داره. از لحاظ برتری مطمئنا wow با یه اختلاف زیاد بهتره. چون امکانات بیشتری به بازیباز میده. ولی کلش هم در سبک خودش حرف های زیادی برای گفتن داره. به نظرم این که شما یک بازی چند گیگابایتی رو با یه بازی پنجاه شصت مگابابیتی مقایسه کنی اشتباهه. این بحثم بیخیال شین.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: به‌روزرسان جدید Clash of Clans در اواخر نوامبر منتشر خواهد شد - توسط Sina Assassin - 10-26-2015, 11:21 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی جدید stray: دوست دارید در نقش یک گربه بازی کنید؟ ساسان گیمر 1 3,235 05-23-2022, 11:48 PM
آخرین ارسال: MOZHDE_Z
  به‌روزرسانی ۱٫۰ بازی Dauntless منتشر شد White Beard 0 4,417 09-26-2019, 09:55 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تریلر جدید NBA 2K18 منتشر شد zxfigzxfig 0 4,926 08-09-2017, 07:59 PM
آخرین ارسال: zxfigzxfig
  عنوان Warhammer Quest به زودی برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد B.A.T 0 4,769 02-20-2017, 02:29 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  عنوان WRC 6 در ماه مارس سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد B.A.T 0 4,609 01-27-2017, 09:18 PM
آخرین ارسال: B.A.T

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان