امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی
یه بار وقتی Riverwood‌ بودم وارد یه مهمانسرا شدم. با صاحبش که صحبت کردم به من گفت که برای کسب مهارت در جادوها بهتره به کالج شهر Winterhold بری. منم بعد انجام چند ماموریت همراه Lydia به سمت کالج رهسپار شدم. حالا داستان‌ها، مناطق و هیولاهایی که در راه دیدم بماند. شب هنگام بود که به نزدیکی شهر Winterhold رسیدم. چشم چمو نمیدید، برف هم میومد. خلاصه کلی اطراف اون نقطه‌ ای که توی نقشه محل شهر رو نشون میداد گشتم، شهری، کالجی  دیده نمیشد. نزدیک دریا و همش هم محیط صخره‌ای بود. یه نگاه به بالا انداختم دیدم روی یه صخره یه معبد خوشگل دیده میشه، نگو اینهمه مدت داشتم دورش میچرخیدم. بالاخره از بین صخره‌ها راهم رو پیدا کردم و خودم رو به کالج رسوندم، بعد از انجام خان اول برای ورود به کالج، پیش یکی از اساتید برای آموزش رفتیم. بعد اینهمه داستان و هیولا کشی و رد شدن از مناطق مختلف، تازه رسیده بودم اول ماجرا ! . . .
اسکایریم سرزمین اینجور ماجراهاست، این فقط موضوع یه بخش کوچکی از چهره‌ی گسترده‌ی این سرزمینه، یه صحبت کوچیک با شخصی شما رو به یه شهر دیگه میکشونه و بعد برای انجام ماموریت میرید به شهر سوم و تازه آخرش متوجه میشید که با گروه Dark Brotherhood سرشاخ شدید! فقط فکر کردن به اینهمه داستان و ماجرایی که در هر شهر و کوی و برزنی در اسکایریم میتونید باهاش برخورد کنید میتونه مغز آدم رو منفجر کنه، دیگه صحبت درباره گستردگی گیم‌پلی و اون موسیقی مدهوش کنندش و ... بماند.
راستی، شاید بگید یه شهر( البته شهر Winterhold زیاد بزرگ نیست) رو تو اسکایریم چطورنتونستی راحت پیدا کنی؟! دلیلش یه ماد فوقالعاده از سری مادهای Realvision هست که سبک نورپردازی و چرخه روز و شب بازی رو کن‌فیکون میکنه، بخصوص شب‌های بازی رو درست به یه شب واقعی تبدیل میکنه  و دیگه شما دومتری خودتون رو هم نمیتونید ببینید. بخصوص اگه منطقه برفی و طوفانی هم باشه دیگه شب از همیشه شب‌تر میشه! بخصوص اگه مشعل هم نداشته باشید. ماد فوقالعاده‌ای هستش.

اما بپردازیم به مقاله
مطلب خوبی بود و مفید، فکر کنم هنوز هم عده‌ای سرگرم بازی این عنوان تمام‌نشدنی هستن. ازجمله خود من که البته میخوام از اول شروعش کنم دوباره . . .
بخش ابتدایی مقاله رو محاوره‌ای و بقیه رو تقریبا ادبی نوشتی، به نظرم یه جور بنویسی بهتره.
توی این جمله:
 " بعضی ها شاید دوست داشته باشن ریز و خم این بازی رو بفهمن"
کلمه ریز و خم رو من نشنیده بودم. شاید منظورت ترکیبی از زیرو‌بم و چم‌وخم بوده.

اگه همه مطالب رو هم ( در صورتی که کمه) در یک مقاله میاوردی به نظرم بهتر بود و اگه مطالب گسترده بود در دو مقاله، تا یکم دست‌یابی بهشون راحت ‌تر باشه. در هر صورت هر جور خودت راحت‌تری. ولی اگه مطالبت رو در چند مقاله منتشر میکنی بهتره لینک مقالات قبلی مرتبط رو هم بهشون زمیمه کنی
ممنون و موفق باشی
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی - توسط Last Warrior - 11-30-2015, 11:09 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,891 2,062,756 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
  چگونه ان سی بازی پابجی نیو استیت را بخریم؟ kasraaa12 0 1,034 02-07-2022, 01:15 PM
آخرین ارسال: kasraaa12
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,899 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,618 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
  کمک برای پیدا کردن اسم بازی کامیونی amirtt1 0 1,585 09-02-2021, 11:39 AM
آخرین ارسال: amirtt1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان