امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضد حال! | بزرگترین ناامیدی های گیمی در سال ۲۰۱۵
(02-08-2016, 11:49 PM)A.R.A.$.H نوشته است: سال مضخرفی بود  S0 (43) حالا هر چقدر عده ای میخواند Fallout ،MGS ،Witcher و غیره رو گنده کنند و بنگد به به عجب سالی!
بهینه سازی های افتضاح، تصمیمات نادرست ناشرها و سازنده ها، ارائه محصول با هدف فقط پول نه احترام به مشتری و غیره
تمامی موارد اشاره شده توی لیست هم بجا هستند و خوب ارائه شده که جای تشکر از نویسنده داره [تصویر:  s0%20(74).gif]
کنار اینا تاخیر پشت تاخیر هم اشاره میکردیم بی ربط نبود منتهی ماشاالله انقدر گزینه ها زیاده آدم نمیدونه چی بگه  S0 (2)
توی شاهکارهای (!) وارنر البته MK X هم برای PC هم بود. در نتهایت بی شرمی آخرش گفتند نت کدهای مخصوص درست کردن بخش آنلاین هم فقط به کنسول ها میدیم نه PC. اون نسخه جدید با اسم XL بود فکر کنم، اونم گفتم برای کنسول ها.
به شخصه اصلا راضی نبودم از امسال. 
MGS همش پرستش شد، ناقصه
Witcher شونزده DLC داد و محصول بزرگی رو ارائه کرد، باگ زیاد
Fallout که با غول ترین سیستم ها 20 الی 30 فریم افت داره، باگ داره و تا گیگ گیگ آپدیت و پچ نریزی باید با همینا مدارا کنی
و غیره
تا زمانی که چنین دیدگاه ها و برنامه های داغونی دارند ناشرها و بازیسازا، 2016 هم مطمئن باشید همین گند میشه.

ارش جان تک تک نکاتی که اشاره کردید درسته و به جا. البته فقط در مورد ویچر باهاتون موافق نیستم چون نه تنها برترین بازی امسال بلکه یکی از برترین نقش افرینی های همه دوران بود و در مورد د ال سی ها هم مردونه عمل کرد و یه دی ال س فقط فروخت اون رو هم از بازی اصل نزده بود و بازی اصلی به اندازه کافی محتوا داشت. قیمت دی ال سیش هم منصفانه بود نه این که مثل برخی ناشرا نامرد واسه یه بازی سیزن پس 60 دلاری می ذارن. فقط اپدیت 18 گیگی که داشت برای ما خیلی زیاد بود و سنگین. از متال گیر و فال اوت اصلا دفاع نمی کنم چون در حد انتظار نبودن. عالی بودن ولی بی نظیر نبودن.  در مورد تاخیر بازی ها توی 10 مورد نبود ولی تو مقدمه یه اشاره کوتاه بهش کردم. در مورد مورتال هم که واقعا مسخره باز در اوردن.
من نظرم اینه که نحس ترین روز صنعت بازی روزی بود که واژه محتوای الحاقی معنا پیدا کرد و سازنده ها شروع کردن به زدن از محتوای بازی اصلی برای فروش همون بخش با یه پول دوباره به بازی باز های بیچاره که طرفدار هستن و مجبورن بخرن. هر روز و هر ماه و هر سال داره بدتر می شه و همه چی داره مسخره تر میشه. 22 ساله که دارم بازی کنم و هر نسلی که عوض شد اوضاع بدتر شد و گرافیک ها بهتر. بازی های قدیم چیز دیگه ا بودن از لحاظ گیم پلی. فاینال فانتزی بازی می کردیم که فقط می شه گفت یادش بخیر. نسل شش بهتر از 7 و 7 بهتر از 8 (امیدوارم اشتباه کنم).

(02-09-2016, 12:03 AM)علی - گیمر نوشته است: وضعیت کنونی فانتوم پین و پورت فرا افتضاح نسخه ی PC آرکام نایت نا امید کننده ترین اتفاقات بودند
فانتوم پین، عنوانی که چندین سال منتظرش بودم و امید داشتم که یکی از کامل ترین بازی مخفی کاری تاریخ بشه ( البته در کنار Splinter Cell ) اما به دلیل برخی از مشکلات و ***** های نادرست کونامی با حذف فصل سوم باعث شد تا بازی نا تموم باقی بمونه، البته با توجه به راز هایی که کاربران تا الان از فانتوم پین بیرون کشیدند این احتمال وجود داره که فصل سوم درست جلوی چشممون بوده و برای دسترسی بهش زیاد دقت نکردیم، البته احتمال اینکه کونامی به صورت ی DLC برای کامل کردن داستان با ارائه ی فصل سوم بازی رو کامل کنه بیشتر از مورد اول هست.
اما با تمام این مشکلات باز هم در کنار چند عنوان دیگر یکی از موفق ترین عناوین مخفی کاری در چندین سال پیش به حساب میاد…

Iron Galaxy هم با پورت فوق العاده افتضاح بتمن کاری کرد که من و یا خیلی از PC بازا قید این نسخه رو بزنند..
به راستی که چقدر برای این نسخه انتظار کشیدیم

کونامی بی شک منفورترن شرکت سال 2015 بود و گند زد با رفتار زشتش. دلیل نسبتا ناقص بودن متال گر هم فشار ی بود که این اواخر روی کوجیما اوردن و اون هم زودتر می خواست بره از کونامی و ..... وگرنه کوجیما کسی نیست که بازی نصفه نیمه و بدون اخر بده برون
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ضد حال! | بزرگترین ناامیدی های گیمی در سال ۲۰۱۵ - توسط saeed aghababaee - 02-09-2016, 01:28 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی عملکرد کنسول Xbox One در سال ۲۰۱۵ The Kingslayer 4 1,961 12-24-2015, 10:31 AM
آخرین ارسال: amin.jm63
  نظر سنجی درباره بزرگترین مخفی کاری ها mortezaezio 1 1,355 04-24-2015, 09:33 PM
آخرین ارسال: Old Snake
  بزرگترین کارآگاه یا پارتیزان جهان؟/ بررسی بازی Batman Arkham Origins Qeiji 15 7,094 04-15-2014, 09:33 PM
آخرین ارسال: captain
  شخصیت دانته یکی از بهترین شخصیت های گیمی sohrab mj 11 3,362 03-02-2013, 11:19 PM
آخرین ارسال: Edward Keneway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان