امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضد حال! | بزرگترین ناامیدی های گیمی در سال ۲۰۱۵
(02-10-2016, 02:06 AM)saeed aghababaee نوشته است:
(02-09-2016, 09:28 PM)Tyrion نوشته است: مقاله جالبی بود...
ولی ایوالو اپیک فیل نشد، در حد انتظارات نبود ولی خو همچین بازی بدی هم نشد که تو ضدحال های سال باشه.
به هر حال ممنون از نویسنده.

خیلی ممنون از شما.
راستش من به شخصه خودم ایوالو رو خیلی دوست دارم و به نظرم بازی خلی جذابیه ولی خب از نظر فروش یک شکست تجاری بود. بازی از این نظر ضد حال بود که همش باید پول می دادی و بازم شخصیت جدید می خریدی تا بازی تکراری نشه. این بازی بازی که فقط مولتی پلیر هست نکته خوبی نیست. همه فکر می کردن که سرنوشت این بازی خلی با موفقیت بیشتری همراه باشه ولی خب اصلا این طوری نشد و از این نظر هم یه ضدحال محسوب میشه. البته ضد حال حتما دلیل بر بد بودن باز نیست. عنوان فوق العاده ای به اسم okami هم یه شکست تجاری بود ولی واقعا عالی بود بازیش و یه تابلو هنری متحرک بود.
با تشکر مجدد از شما

(02-09-2016, 09:36 PM)ashkan_BATMAN نوشته است: به نظر من بیایید انقدر بد بین نباشیم و همیشه نیمه خالی لیوان رو نبینیم... قبول دارم بازی‌های نا امید کننده در 2015 زیاد بود (مثل order و...) ولی انصافا دیگه از فال اوت 4 و ویچر 3 و اینا بد نگین... بابا حالا 2 تا پورت برای pc بد شده که نباید بیاین زمین و زمان رو به هم بدوزید... والا به شخصه تو خیلی از بازی‌هایی که بچه‌ها اشاره کردند من اصلا باگ ندیدم... نمیدونم چرا بعضیا فقط میخوان بازی‌های بزرگ رو بکوبن و بگن سال بدی بوده. قدیم یه فال اوت 3 میومد همه تا پایان سال بعدش محو می‌شوند پای بازی بعد الان اینهمه بازی بزرگ و سرگرم کننده میاد ولی همه فقط دنبال این هستن که بگن سال بدی بوده و پر باگ و فلان و بیثار

قطعا همون طور که اول مقاله هم اشاره کردم سال 2015 خوبی های خیلی زیادی هم داشته و فقط ضد حال نبوده اشکان جان. به نظر من هم نباید الکی باز های بزرگ رو کوبید ولی خب از حقیقت هم نمیشه گذشت. مثلا نمیشه کتمان کرد دعوای کونامی و کوجیما به پایان بازی متال گیر 5 لطمه زد. اگر اوضاعشون با هم این طوری نبود قطعا کوجیما ادمی نبود که حتی کوچکترین نقطه ضعفی توی بازیش بذاره.
بله من این‌ها رو کاملا قبول دارم... بحث من چیز دیگه‌ایه
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ضد حال! | بزرگترین ناامیدی های گیمی در سال ۲۰۱۵ - توسط B.A.T - 02-10-2016, 02:19 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی عملکرد کنسول Xbox One در سال ۲۰۱۵ The Kingslayer 4 1,963 12-24-2015, 10:31 AM
آخرین ارسال: amin.jm63
  نظر سنجی درباره بزرگترین مخفی کاری ها mortezaezio 1 1,355 04-24-2015, 09:33 PM
آخرین ارسال: Old Snake
  بزرگترین کارآگاه یا پارتیزان جهان؟/ بررسی بازی Batman Arkham Origins Qeiji 15 7,094 04-15-2014, 09:33 PM
آخرین ارسال: captain
  شخصیت دانته یکی از بهترین شخصیت های گیمی sohrab mj 11 3,362 03-02-2013, 11:19 PM
آخرین ارسال: Edward Keneway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان