نظرسنجی: بنظر شما کدام فیلم استحقاق کسب اسکار " بهترین فیلم" را داشت?
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Bridge Of Spies
0%
0 0%
Brooklyn
0%
0 0%
The Big Short
0%
0 0%
The Martian
5.88%
1 5.88%
Mad Max:Fury Road
41.18%
7 41.18%
Spotlight
0%
0 0%
Room
5.88%
1 5.88%
The Revenant
47.06%
8 47.06%
در کل 17 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست برندگان مراسم اسکار ۲۰۱۶ |اسپات‌لایت بهترین فیلم و مدمکس با ۶ جایزه خوش درخشیدند
خب من فیلم‌ها رو متاسفانه ندیدم غیر Mad Max که جلوتر نکاتی رو درموردش وقت شد میگم، اما قبل از اون چند نکته‌ی دیگه در مورد مراسم: ( البته خود مراسم رو هم با اینترنت و با قطعی و کیفیت پایین و هزار دنگ و فنگ دیدم . . .)

آما موارد دیگر از مراسم:

- بخشی که هر سال در مراسم وجود داره، یاد کردن از درگذشتگان عرصه‌ی فیلمسازی و سینمای هالیوود در سال قبلش هست، که امسال هم با یک کلیپ و باترانه‌ای با اجرای لایو، یاد درگذشتگان گرامی داشته شد، در بخش هایی از این کلیپ قسمت هایی از بازی بازیگرانی که سال قبل از دنیا رفتن هم به نمایش در اومد که میشه به عمر شریف( بازیگر مصری‌الاصل فیلمهایی مثل دکتر ژیواگو و لارنس عربستان) و کریستوفر لی ( بازیگر نقش سارومان در سه گانه‌ی ارباب حلقه‌ها و هابیت) و آلن ریکمن (بازیگر سری فیلم‌های هری‌پاتر) اشاره کرد
[تصویر:  Christopher-Lee_00-660x330.jpg][تصویر:  475646_510.jpg] [تصویر:  1_Copy.JPG]

- اما قضیه‌ی لباسهای خاص که بیشتر بین خانم‌ها رایجه و معمولا آقایون  کت‌شلواراشون رو دادن از رو هم دیگه دوختن! البته فکر کنم جزو قوانین رسمی انجمنشون( S0 (2) ) هست که باید لباس رسمی داشته باشن، ولی این پاپیون گلی Jared Leto خیلی جالب بود S0 (2)

[تصویر:  jared_leto_2016_oscars_academy_awards.jpg]

- اما در بین نامزد‌های بازیگری خانم آکادمی نام جنیفر لارنس دیده میشه که چهارمین نامزدی اسکار بود براش، بازیگر بسیار خوبیه و من بازیاشو دوست دارم بخصوص در Silver Linings Playbook که عالی بود. با این سن و سال کم( 25 سال) خوب خودشو نشون داده و به نظر میاد به یکی از بازیگران مورد علاقه‌ی آکادمی هم تبدیل شده درست مثل مریل استریپ، نامزد همیشگی اسکار که اینبار البته نبود بین کاندیداها. در هر حال بازی این دو بازیگر هم اونقدر خوب هست که پیاپی نامزد اسکار میشن( امیدوارم چشم نزنیمشون ییهو کاندید نشن از این به بعد S0 (2) )

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSfLM0gZyY6cUeH2J47ojr...jZhadRAqgF]
سمت راستی جنیفر لارنسه ، گفتم بگم ییهو فکر نکنین سمت چپیه S0 (2) 
جنیفر لارنس و بردلی کوپر در همونی که اسمش توی تصویر هم هست و فیلمی که براش اسکار برد

این فیلم هم که براش نامزد شده بود امسال

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRM7Sf-hiprH_rDcV9bl-0...xnqFzXozU-]

خب اینم از این تا نکات بعدی  . . .
[تصویر:  Last_Warrior.png]

پیام‌های داخل این موضوع
RE: لیست برندگان مراسم اسکار ۲۰۱۶ |اسپات‌لایت بهترین فیلم و مدمکس با ۶ جایزه خوش درخشیدند - توسط Last Warrior - 02-29-2016, 03:39 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخ انتشار بلوری فیلم John Wick 3: Parabellum تایید شد fnazari 0 2,055 07-30-2019, 12:45 PM
آخرین ارسال: fnazari
  لیست برندگان اسکار۸۹ام | فرهادی برنده دومین جایزه اسکار شد Station 0 10,524 02-27-2017, 07:21 PM
آخرین ارسال: Station
  برندگان مراسم بفتای ۲۰۱۷ مشخص شدند Station 0 11,654 02-13-2017, 07:31 PM
  برندگان سیمرغ بلورین سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد Station 1 1,986 02-10-2017, 11:06 AM
آخرین ارسال: isapor123
  لیست نامزد‌ین جوایز اسکار ۲۰۱۷ اعلام شد| رکوردِ تاریخیِ لا لا لند Station 0 1,652 01-24-2017, 09:28 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان